bugün

Önce çok aşırı ilgilenip , onu özel hissettirmek ; sana ilgi duymasını sağlamak. Daha sonra ise ilgiyi kesip aramamak , ulaşılmaz olmak. Sadece o aradığında aramak , merak uyandırmak.
kesinlikle arkadaşları ile olan dertlerini dinlememek sadece ailevi konularda onun dertlerini dinlemek. Eğer kız arkadaşları ile diyaloglarını dinlerseniz bir süre sonra sizi arkadaşı olarak görür. Cinselliği ön planda tutmadan ona erkek olduğunuzu hissettirmek. Yoksa gene sizi sadece arkadaşı olarak görür.
Iki kizi asik etme yollarini sorsaniz soylerdim.
şair ruhlu olmaktır.
SiKEN SEViLiR SEVEN SiKiLiR BEYLER. NET.
stratejiyi boşverip konuşmayı denesek her şey çözülecek, ayrıca kimse zorla aşık olmaz belki sizin ona aşkınıza aşık olur ama olmuyorsa olmaz işte.
dolu cüzdan üzerine malbora veya parlıament (kısa olanı makul) marka bir araba anahtarı bu üçünü masaya koyduğunda ilk intiba iyi olur gerisi sana kalmış yüzde doksanı burada.
Sag olun sayenizde dan bilzerian oldum.
Guclu olun.
O yokmus gibi yapın dicem ama nasrettin hocanın göle yogurt işi gibi ya tutarsa artık...
Bana otobüs kartı basan çocuğa aşık olmuştum.
paralı olmak ya da bilgili olmakdır.
Dik dur, yavşama, kendinden emin konuş.
Onu bunu bilmem.
(bkz: parasi olan düdüğü çalar)
çokonat almak.
kacan kovalanir. maalesef durum boyle. yuz vermeyin biraz da o kivransin.
bir kiz isterse olur aşık.
Kuş da avlasan olmuyorsa olmaz. bosa uğraşma derim.
Tatlı tatlı gülümseyerek sataşmak. Dünyanın öbür ucunda olsa yine de aşık olur.
Ben ne zaman durup da bir seyi dinlesem asik olurum zaten. Bir hastanin nefesi, egenin dalga sesi, iki bateri vurusu, yalniz bir sokak kedisi...
Gözlerinin içine aşkla bakın.. 'Aşk' olacaksa başka bir şeye gerek yok zaten
Önce aşırı ilgi gösterip sonrasında bir anda tüm ilgiyi kesmek bu yollardan en etkilisidir. ilgi gösterdiğiniz sırada sizi çokta umursamayan kız siz ilginizi çektikten sonra kendisi bile anlamadan sizi düşünürken bulacaktır kendini.. Ama diğer bir ihtimal olarak sizden nefret etmesiyle de sonuçlanabilir tabi.
Aşık olsana bana. Sana yemek yaparım.
(bkz: şantaj kaseti)
saçlarının azbuçuk güzel olması diyebilirim. onun dışında ilgili olmasıdır. konuşma tarzı, nelere gülüp nelerde ciddi olduğu, sizi etkilemek için özel bi çabaya girip girmemesi, nelere önem verdiği. bizimle sırf tipimiz fiziğimiz cartumuz curtumuz var diye çıkmayın arkadaş. ha bunu size karşı yapan sırf yakışıklısınız diye ağızlarının suyu akan kızlar da var onlardan da bi zahmet uzak durun sonra neden böyle oldu demeyin. bana sorarsanız kendiniz olun sadece. nasılsanız öyle olun. o kıza gerçekten aşıksanız eğer, ve o da size gözüyle değil yüreğiyle yaklaşacak birisiyse zaten sizi sevecektir.
Buram buram güven kokun.
Böyle bir yol yoktur ya çok yakışıklı olmanız gerekir, ya çok paranız olması, ya da ağzınızın gerçekten iyi iş yapabilmesi
gereklidir. Ama en önemli kısım kızımızın sizden bir nebze de ols hoşlanması gereklidir. Yoksa bu saydıklarımızın hiç bir
faydası olmamaktadır.
o kıza kötü davranmaktır.

dikkat ederseniz nerede kendilerine köpek muamelesi yapan bir erkek var onun peşinden gider kızlar.

siz de gözünün içine bakarsınız,

o mutlu olsun diye kendi mutluluğunuzdan vazgeçersiniz,

o da size tekmeyi vurup sizden vazgeçer.

tuhaf bir durum.
güncel Önemli Başlıklar