bugün

Önce ilgili davranıp üstüne düşün sonra bıçak gibi kesin bu yaptıklarınızı gururluysa zaten soğur.
Ona iflas ettiğinizi söyleyin. Maaşlı çalışıyorsanız işten kovulduğunuzu kredi borcunu nasıl ödeyeceğinizi kara kara düşündüğünüzü söyleyin.
Yakışıklıysanız yada çok paranız varsa genelde ne yaparsanız yapın soğumazlar.
yalan söyleyin, cimri olun, başka kızlara bakmayı ihmal etmeyin, sürekli şikayet edin...
Mesajlarini oku ama cevap vermeden çık. Gayet yeterli olacaktir.
Onu sevdiğinizi söyleyin. Gitmezse yüzüme tükürün.
Kızla konuştuğunuzun farkında değilmiş gibi hep küfür ederek konuşun

Lan, olum diye hitap edin

Kendinizi övün

Artık sizin adınızı duyunca öğüren bir kız olacak.
ilgiyi kesin. Arayıp sormayın. O iş tamamdır
e-Aslında ben senin lisedeki sıra arkadaşından hoslaniyordum.
K-ama benim sıra arkadaşım muhsindi
(Özgürsünüz artık)
Açıkça söyleyin mert olun ki gidişiniz unutulmaz olsun.
Beceremezsen soğur.
Başka bir kızdan bahsedin.
maçoluk.
adam gibi adam olmaktır.

asla yalan söylememek, gerektiğinde kıza hayır diyebilmek, kızın her dediğini yapmamak, onu şımartmamak.

evet bunları yaparsanız kendinizden garanti veriyorum soğutursunuz.

çünkü kızlar (bilhassa 18-25 yaş aralığı) kendisini şımartacak, her dediğini yapacak, peşinde dört dönecek, onlara para yedirecek erkeklerin peşinden koşarlar.
bilmişlik, kaba konuşma, karı gibi trip atma, başka kızlar hakkında konuşma gibi şeyler süper soğutur.
Hiç umrunuzda değilmis gibi davranın hic takılmadığını anlayınca vazgeçecektir. Ayrıca çok sert yapın agresif olun bu da işe yarayacaktır.
arabesk-rap türevi şarkılar dinleyebilirsiniz mesela.
Dünyada sizden başka erkek yokmuş gibi triplere girin. Canınız istediğinde cilveleşin istemezse azarlayın.
sürekli övün. çirkin ol. şerefsiz ol. oorrrospu ol!
egoist, yalanci ve issiz olmaniz yeterli. issiz derken. bos islerle ugrasan anlamindaki issiz.
uğur derin dondurucuları.
Ilgi gösterme..önce biraz arkandan koşar, sonra temelli bırakır.
Kendinizde merak edilecek bir şey bırakmamaktır. Evet. size olan merakı bitmiş olan bir kız artık sizden soğumuş ve öğrendikleri neticesinde hayran olunası biri olmadığınızı anlamıştır.
sevgili ise "aldatmak", arkadaş ise "şu kızdan çok hoşlanıyorum" kızın yanında başka bir kızdan bahsetmek. soğumayı geçtim, direkt öldürür.
ama bunu son çare olarak yapın. biraz ahlak dışı çünkü.
ya da yapmayın lan! şerefsizlik bildiğin.
Ona sürekli ne yapması gerektiğini söylemek.
güncel Önemli Başlıklar