bugün

fırtına öncesi sessizliktir. çok sıkıntılı bir durumdur ve oradan hemen uzaklaşılmalıdır.
Ben niye susuyorum diye düşünüyordur. Milyonda bir görülen bir kadın hastalığıdır.
tehlike çanları çalıyor demektir. intikamını mutlaka alacaktır, plan yapıyordur.
Eşşeğin siki olacaktır.

Şu amk başlığı bir bitmedi arkadaş.. Önüne gelen romantik "bir kadın susuyorsa.." Diye başlık açıyor. Devamını da kendi hayal gücüne göre tamamlıyor. Sonra bi bakıyosun; bir kadın susuyorsa.. Diye başlayan on yüz bin doksan dokuz tane başlık var. Ve bunları açanların %90'ı erkek!
Hatun düşer ümidiyle gaza gelip hemcinslerine bok atanlar familyasından..

Yönlendir yönlendir bitmiyor, yeter ulan!

(bkz: bir kadının susması)
tehlikelidir.
bir kadın susmaya başladıysa belirli kararları alıyor olduğunu, yol ayrımlarında olduğunu bilin.
onun susması uzun süreli ise akabinde gelişecek olaylar konuşsaydı da içindekileri dışa vursaydı böyle ağır olmasaydı demenize yol açar.
bir kadın susuyorsa acısını yaşıyordur , o acısını yaşarken sizi çemberin dışına atar .susarken gücünü sessizlikten alır bilin ki susan kadın sessizliğin ardından yeniden doğandır.
boku yediğimizin resmidir efendim.
fırtına önce ki sessizlik.
i.bir kadın susuyorsa olacaklar
ii.bir kadın susuyorsa tehlike başlamıştır
iii.bir kadın susuyorsa su verin sevaptır
iv.kadın susuyorsa çok büyük sorun var demektir

şekilde de görüldüğü gibi oldukça sakattır. bu konuda türlü türlü başlık açtırır insana. siz iyisimi adam olun, suspus olacak kadar kızdırmayın bir kadını. o kafadan neler geçer hayal bile edemezsin.
bir kadın susuyorsa nabzını kontrol edin,ölmüş olabilir.
götü kollamak gerekir, sakat bir durum.
zira vır vır konuşuyorsa stresini atar rahatlar ama sustu ise aha o kadından korkacan.
(bkz: daha ne istiyorsun)
(bkz: anı yaşa)
bir kadının susması kendi çığlığında boğulmasıdır. zira bir kadın suskunluk yaşıyorsa içindeki fırtınalara yenik düşüyordur.
kavga anında susuyorsa, hani kedilerin bile saklandığı fırtına öncesi sessizliği vardır.
Kulaklar tıkanmalı.
Hayat üçgeni pozisyonu alınmalı.
(yada)
Mümkünse ilyas salmanın kibar feyzo filmindeki gibi topugunuz kıçınıza vurarak kaçmalıdır.
imkansız olay. o kadar zekisine henüz rastlanmadı... *
o ortamdan uzaklaşmanız gerekir. her an patlayabilir, canınızı yakabilir.

edit: ilk su esprisi yapana tek kullanımlık diş macunu vereceğim diye kendime söz vermiştim, ilk yazan pm ile adres göndersin kargo geliyor.
gün olur devran döner, horoz domalır tavuk gömer sözünü aklına getiriyordu. sonra da allah ne verdiyse.
su içmesi gereklidir.

aksi taktirde kadın ölür.
En büyük cevabı veriyordur. Evet.
kirilmistir.
ağzı doludur.
Ölmüştür.
sıçmışsındır, acilen üste çıkman gerekir ki o üste çıkarsa belini kırar ağzinada sıçar.
Tadını çıkartın o anın çünkü pek susmazlar.
bi sikim yoktur korkmayın..

mangodaki indirimi düşünüyordur..
hemen salavat getirin kıyamet yakın.