bugün

benimsin bunu böyle bil.
bugün başım ağrıyor.
15 günlük iş gezimin sonunda seni çok özlediğimi ve özlerken de bir yandan kredi kartımın artık "limitsiz" olduğunu bilmeni, verdiğin kiloların ve sıkılaşan vücudunun yanı sıra saçlarının yeni şeklinin ve renginin de gözümden kaçmadığını, geldiğim ilk akşam olmasına rağmen annenlere yemeğe gidebileceğimizi ve benim annemin torununu dahi sevmek için bile evimize adım atmayacağını, sana tl den 6 sıfır atılmasına rağmen 6 haneli miktarda para ödediğim tektaşını zarif parmağına takmak istediğimi, bundan sonraki akşamlarda ben "bulaşıkları yıkarken" senin de kız arkadaşlarınla kahve içip dedikodu yapmak için ortaköye istediğinde gidebileceğini, sabahları kahvaltını çiçekle beraber yatağına getireceğimi, her akşam eve çiçeklerle geleceğimi, sana 3 aylık kişisel bakım ürünü de aldığımı hatta bunları teker teker sana sürebileceğimi, istediğin her zaman alış-veriş yapmak için yanında olduğumu, bir daha asla maç izlemeyeceğimi ve hatta halı saha maçı dahi yapmayacağımı, ayrıca başın ağrırsa bile sevişmek için ısrar etmeyeceğimi bilmeni isterim.

tam olarak böyle bir cümledir.
Kilo mu verdin sen!? Zaten fittin ne gerek vardı aşkım ;)
Kendi ismini soyleyin efendim bir kadına en güzel söz kendi ismidir.
Bütün gayrimenküllerimizi sattım ve tüm parayla sana kafam kadar tek taş aldım . Aha al.
hadi alışverişe gidelim.
kredi kartını masaya bıraktım hayatım. *
akşama ne yemek yaptın.*
bu hatun benim.
-aşkım karar veremedim hangisini alayım ya off ;

-hayatım ikisini alalım ozaman.
benimsin biliyorsun di mi ? *
artık biz çekildik kadınlar;

dünyayı siz yönetin.
şu andan itibaren tüm ürünlerimiz %90 indirimdedir.
"seni orgazm kadar zevklendirecek bir cümle kurmak istiyorum." şeklindeki cümledir kendisi. tonlama önemli ama baştan söyleyeyim. böyle buğulu buğulu söyleyeceksiniz ve ceza sahası içindeyseniz işe yarayacaktır kesin.

ama onun yerine siz bir kadına gerçekten ne hissediyorsanız onu söyleyin, bırakın orgazm kadar zevk almak niyeti güderse zaten bakanlığa başvuruda bulunarak sevişme onayı alabilirsiniz, sıkıntı yok yani bildiğim kadarıyla.
aşkım o kadar kadın tanıdım senin gibi sevişenini görmedim. cümlenin başını hızlı söyleyin ama sonra sıkıntı çıkabilir.
size sponsor oluyoruz. - bir marka ya da iki marka. üç olsun bizim olsun
kredi kartının limitini sınırsız yaptırdım aşkım.
- aşkım sana kedi aldım. al. al al.
@facebook:
x kişi fotoğrafını beğendi.
(bkz: kadınım)
Gir su avmye, hangi magazadan ne istiyosan hepsini al!
Bayılırdım herhalde. Dusuncesi bile muhtesem ki.
Mango'da %50 indirim varmış.

evi üzerine yapalım.

kredi kartımı kullan.
fiyatına bakma istediğin ayakkabıyı alabilirsin.
Benim olmanı istiyorum.