bugün

yalan söylemeyin ulan soysuzlar, sonra toparlanana kadar götümüz çıkıyor.
YALAN söylemeyin orospu çocukluğu yapmayın.
Aşkım biraz kilo mu aldın sen?
para vereyim mi sana. asla söylemeyin.
kredi kartımı verem mi ?

hesabına para yatıram mı ?

kuyumcuya gidelim mi ?

çiko

duba

varil.
şahıslarına küfür ve benzeri şeylerdir kesinlikle. Küfür dediğim şey de 'salak, gerizekalı' tadında kelimeler. aman diyim unutmuyorlar.
Kilosu konusunda problemleri varsa asla başka bir kadınla özellikle en yakın arkadaşıyla mukayese etmeyin. Örneğin basenleri olan bir kadına bak mesela şu kişinin fiziği de çok güzelmiş sakın demeyin.
Zaaflarını biliyorsanız yüzüne vurmayın.
Ve bence en çirkini bi kadının tanında küfrederek konuşmaktır.
zayıflıklarınız, işten çıkarılmanız ve psikolojik problemleriniz. evli erkeklere tavsiyem bunları sakın karınıza falan söylemeyin.
sizden soğur, aldatma ihtimali de vardır.
Eşyalarını topla ve git.
Çirkin.
Yalan
Sen kilo mu aldın?
Seni sevmiyorum..
fakir de olsanız, zengin de olsanız geliriniz. iki türlüsünde de davranışları çok değişiyor.
seni seviyorum, sana değer veriyorum, çok güzelsin, baban şekerci miydi tarzı şeylerden oluşan ve genelde türk abazasının ve annesi tarafından törpülenerek büyütülmüş erkek neslin kullandığı söylenmeyecek söz öbekelridir.
Aşırı iltifat etmeyin. Aşırı sevmeyin. Aşırı yüz vermeyin. Aşırı olunca götü kalkıyor bunların.

Kesin bilgidir beyler. Bugün test ettim.
Kilo almışsın.
iltifat etmeyin götü kalkar .
Kaç yaşındasın?
arkadaşın senden daha güzel dediğiniz an orada bittiğinizin resmini çizip duvara asabilirsiniz. bir kadını başka bir kadınla kıyaslamak son derece kötü bir durumdur.
yorumlar arasında bence en gerçekci (param yok) olmuş.
Şu kız çok güzelmiş demeyin beyler, kadınlar kıskanç ve hassas varlıklar.
Seni seviyorum. Düz demeyin inanmıyorlar, ya gülücükler eksik olur ya kalp eksiktir o da olmadı siz değil hormonların söyletiyor der.

Inanmazlar bu yüzden gerek yok.
sanki o bir tık daha şey, şey işte.
"Sıkıldım senden."
Bana söylenmesini asla istemezdim.
- kankanı bana ayarlasana.