bugün

hiçbir anlamı olmayan şeydir, giden gitmiştir bunu üst bir şeymiş gibi sunmak saçma.
Kolay degil oyle. Sirf o bitirdikten sonra bitiren taraf olarak parcalanan icin acisini o cekmesin diye yapilir. Ama icinizden kolay kolay gidebilecek biri degilse velhasil seviyom ben diyosaniz o bitirme cumleleri doner dolasir gotunuze aci aci girer. Sonra o yapmaya baslar sizden ogrendigi blofu. Aliskanlik olmasin hos bisey degil. Cocuk gibi ota boka baslamiyoda bitmiyoda bu iliski yani. Bitecekse baslamasin bi iliski. Yok demiyorum sevismeyin diye gene gozlerine bak ama sevis gec ugrastirma kimseyi iliski miliski.
Gurur duyulacak bir şey değildir. Ama nedendir bilmem kadınlar bundan gurur duyar. Erkekler zaten genelde bitiren taraf olmak istemez. Bence bitiren taraf olmak iğrenç bir şey.
Insana karizma katar.
insan ilişkilerinin alış veriş olduğu unutulmazsa eğer, her ilişkidede rol paylaşımı olur.belki kadın aktif, belki adam pozitif, yada ikisi aynı ayarlarda olur kanımca.herhangi birisinin sahip olduğu gücü keşfettiği anda yada canına tak ettiği anda yada ortada hiçbir sebep yokken insiyatifi ele aldığı durumlar olur.insiyatif almakda bilinç gerektirir.ilişkiyi bitiren taraf olmanın cesur olmakla, çok sevmekle yada sevmemekle alakalı olduğunu düşünmüyorum.her konuda olduğu gibi genellemeler sadece aptallar içindir.gidişatta bozukluk gören taraf, çok sevse yada hiç sevmese, harika vakit geçirse bile bitirme kararını alabilir.güzin abla falan değilim fakat, yoksunluğu farkeden birçok insan abdurrahman çelebi olabilir, sadece o zamana ve o insanlara dair.hiçbirşey ifade etmez.
önemli olmayan ayrıntıdır.
hiçbir sikim iş değildir. kız/erkek sana yanlış yapmış ki ilişkiyi bitiriyorsun. aslında sen bitirmiş olmuyorsun yani.

öyle keyfinden bitiriyorsan da zaten sevmemişin demektir, bahsine bile gerek yok.
sanılanın aksine çok zordur. Karşı taraf hisleriyle hareket ettiğinden, mantıklı kararı vermek size düşer. En acısı da üstünden yıllar geçse bile o kişi anla(ya)maz sizi. Halbuki bakış açısını değiştirse, şimdiki küçük sorunların gelecekte büyük sıkıntılar doğuracağını göremez. Sevmek yetmez bazen. Yetse efsane aşıklar hatırlanmazdı.

Kolay değil bu kararı alıp bir nefeste sevgilinin yüzüne okumak. Hele de duygularını saklamak yerine çoşkuyla yaşayabilen biri ise.. Kalanın tek tesellisi var ''gitti'' gidenin o bile yok.

Bir ilişkiyi bitirirken ince eleyip sık dokumak lazım. Eğer gururlu sevgiliniz varsa, dönüşü olmaz. Ilerde pişmanlık duymamak için sakin kafayla düşünün. Düzelebilecek sorunlar varsa düzeltmeyi deneyin. Hemen Bitiş düdüğünü çalmayın.
zor falan değildir 3 gün vicdan yapar 4.gün unutursun.
sen bir de terk edilmeye dene delikanlı denilesi.
Gereksiz bir ayrıntıdır. Kimin bitirdiğinin bir önemi yok tabi ilişkiyi yaşayanların yaşına da bağlı bu durum.
Öyle olması gerektiği için bitirilen bir ilişki ise âdamın amına bile koyar.
Pişman olursunuz.
her daim bulunduğum taraf. bazısı sen aldatınca bitirdim falan diyor ama aldatma olayı zaten noktamı koymamla gerçekleştirdiğim eylemdir.
Bir de bitirmek zorunda kalmak vardır ki bu hepsinden acı.