bugün

kesin tecavüze uğrardım yahu... zor bu ülkede kadın olmak....
gidip erkek arkadaşımla tanışır.

Erkek erkeğe konuşulduğunda nasıl biri oluyor onu öğrenirdim.
Bi günlük orospu olurdum. Bakmayın fena para kazanırdım körpe delikanlı öhm genç bir kız olarak piyasam yüksek olurdu akşama kadar vurdurup ekmeğimi kazanırdım.
halimden şikayetim yok şükür böyle iyi kalsın.
Erkek olsam çok piç olurdum kesin, bütün tenhalar benden sorulurdu. uuuuu beybi beybii.
"ayakta işemek için kadınlara da aparatlar var. kullanmadım ama aparatsız iyi bir deneyim olabilir. ardından kılıcıma bakım yapardım. öyle denmiyor mu yoksa artık? yaşlandık. fuck.

cüzdanı, anahtarı ve telefonu ceplere doldurup tüm günü çantasız geçirmenin hazzını yaşardım. balkona üstsüz çıkıp komşulara küçük sürprizler yapar, aynı anda çok sayıda kızla mesajlaşırdım. bilemiyorum altan söyleyeceklerim şimdilik bu kadar."

şeklinde cevap verilebilecek sorudur.
Evden cikmazdim AMK.
Aşık olduğum kişiyle kanka olurdum.
ayakta işemeyi denerdim.

not: erkeğim. *
gördüğüm bütün kadınlara ne kadar güzel olduğunu anlatırdım.yalan olup olmaması mühim değil.
ilk olarak ayakta işerdim, neden bilmiyorum dfhdfjdjfd.
(bkz: bastırbasyon)
şans yok ki anasını satayım o gün kesin regl olup nutella kaşıklardım.
regl olmak isterdim sanırım.
bi anlayalım şu olay nedir artık, ona göre kuralım empatiyi.
Dışarı çıkar kızlara laf atar sarkıntılık eder yatağa atardım nasılsa birgün , sonrasında yok olcam gibi bişey.
Bi köşeye sinerdim günün bitmesini beklerdim herhalde. Lakin ülkemizde kadın olmak zor. Happınnaaaa
Uyumaksızın 24 saat boyunca trip atardim.
Bizim hırbo erke grubunu trollerdim :d
Düşündüm ve hiçbir şey bulamadım.
Meme'me ellerdim.
Bim bam bom cok sukur dostlar benim de artik bir cükümm var derdim herhalde. Bi bok varmis gibi.
Vajina beyazlatma.
Ayakta işerdim.*

Edit: berbere giderdim. Abi üstler kalsın yanları kısaltalım derdim.
kızlara ofsaytı anlatırdım. böyle böbürlene böbürlene. bak adam rakibin önünde olursa top ayaktan çıkınca. anlıyorsun değilmi ? pek sanmıyorum ama.. dalga geçerdim böyle daha ofsaytı bilmiyorsunuz diye.
evde oturup nasıl cinsiyet değiştirdiğimi düşünürdüm.