bugün

Ömrümün sonuna kadar birlikde geçirmek istediğim bana değer veren kadın zor zamanımda yanımda olsun. Güzel falan fark etmez.
sana gitme demeyeceğim ama gitme lavinya yanımda kal. yanımda kal.
Asla bulunamayacak kadın...
Her erkeğe göre değişecek kadındır. Bulmak imkansıza yakındır ama çok nadir de olsa bulunanilir. Şans.
don kişot için dulcinea olan kadındır. saf aşkı simgeler.
Kısa,sevimli,kıskanç(ama öyle böyle değil),biraz deli ve sadık.çok mükemmel oldu farkındayım.
Rüyasında gördüğü kadındır.
Namuslu güzel yüzlü ve aynı zamanda güler yüzlü sıcak bi kız çokmu istiyoruz.
yok arkadaş benim hayalimde ki kadın yok. zeki olsun, çevik olsun, güzelde olsun. yok işte . zeki olsa güzel değil, güzel olsa zeki değil. bu açmazı çözersek mutluluğun yolu yakındır.
Üzerine bi'şeyler giymesi gereken kadındır.
Gün gelir başını senin omzuna koyar.
Kadın değil kadınlardır.
mükemmel kavramına uyan kadındır. siyah saçlı, kara kaşlı dolgun dudaklı iri göğüslü ve sadakatli bir kadındır. böyle bir kadını anca rüyasında görür zaten
Gtü başı açan, squatlı gte sahip olan, slav ırkı dış görünüşüne sahip olan, her türlü kahpeliği yapabilme potansiyeline sahip olan kadınlardır.
rüyalarıma müdahale edemiyorum. o yüzden garanti veremiyorum kime denk gelirse saplıyorum.

geçen sene kazayla bülent ersoy u devirmiştim. sabah uyandım perişanım baya güreşmişim bülent abiyle.
el ele tutuşup akşam güneşinin üzerine üzerine yürüyeceğimiz kadındır.
beraber büyüyeceğimiz, kuvvet kazanıp dirileceğimiz, sonsuz yaşamı aşkımızda tadacağımız kadındır.

gerisi teferruattır. yok kaşı şöyle olsun, kılı böyle olsun.. gönül bunlara bakmaz o kadar da...
günümüz şartlarında mental olarak sağlıklı kalabilmiş olması aranılan en önemli özelliktir.
uludağ sözlük yazarı kadındır.