bugün

masum gulucuk smiley i yolladigi an. (bkz: *)
ilk meme gordugu andir.
öldüğü andır. yaşayan masum erkek yoktur. sonuncusu Hz. Muhammed(s.a.v)di.
Yalan söyleyip yakalandigi andir.
orgazm olduktan sonraki 2 dakikadır.
3.dakikadan itibaren masumiyet tekrardan kayıplara karışır.
ağlarken olabilir. kesinlikle uyurken değildir, kim bilir neler görüyor rüyasında diye düşünün.
doğduğu andır. sonra bozuluyor.
ejekülasyon sonrası.
ne bilim ölçmedim ki heaaa.
mevcut olmadığı kafaya kakıla kakıla öğretilen andır.
Küçük parmağını kanepeye vurduğu an.
mastürbasyon sonrası rahatladığı an.
sevdiceğiyle başbaşa geçirdiği yarı sarhoş zamanlarıdır. iyice dağıtmadığı sürece çok efsane olacaktır hatta tatlı ünvanı bile alabilir.**
hiç şüphesiz sıçtığı andır.
boşalma sonrası andır. o sırada beyin tamamen durduğu için suç işleme potansiyeli sıfırdır. bırakın götünü dönüp yatsın.
yoktur. evet arkadaşlar bir erkeğin masum olduğu an yoktur ama bir istisna var 'uyudukları zaman!' evet küçük çocuklara bakın uyuduklarında ne kadar masumdurlar ama birde uyandıklarında?sanırım daha fazla konuşamayacağım. neyse en azından küçükler büyükler kadar değiller. arada sırada da olsa masum oluyorlar örneğin bir yaramazlık yaptıklarından sonraki bakışları öyle masumdur ki. ama ya büyükler? bir yanlış yaptıklarında bırakın masumluğu utanmaları bile olmuyor. tabii bu kızlar ve erkekler içinde aynı. fazla konuştum sanırım? siz 'ne diyor lan bu?' demeden gideyim yoksa eksileneceğim.
Utandığı an. Sanki bu zamanda utanan erkek kaldı da.
berberin binbir özenle fön çekip taradığı saçı dükkandan çıkar çıkmaz bozacak bir tenha aradığı o mahcup andır.
Dışarıdan hiç bir şekilde masum görünmediğim için öyle bir an yok heralde ya.
Bir yılanın ki nasıl beslendiği zamansa, erkeğinki de beslendiği andır.
31 Den sonraki ilk anlar.
masumiyet karinesidir. hahahah
sızacak kadar sarhoş oldukları an. tabi sarhoş olan kişi sevgili veya uzaktan birbirinizden hoşlandığınız kişiyse böyle tatlı olabiliyorlar.
boşaldıktan sonraki 4 5 dakika dır. tamamiyle tüm arzularından, hormonlarına bağlı tüm egolardan arınmış olur.

seviştikten sonra kesinlikle kabul etmediğim fikirleri ve olaylari düşünürüm. eski sevgililerime de söylerdim, bana o 4 5 dakika esnasında hiçbir zaman kabul etmediğim, hoş bakmadığım şeyleri sorun diye, denenirdi, olumlu sonuçlanma oranı %95 inanmayan denesin...
sünnet.

entry yukarda.