bugün

doğumhanenin önünde çocuğunun kucağına verildiği an olsa gerek.
aşkını samimiyetle itiraf ettiği andır; lakin pek az erkek gerçekten aşkını itiraf eder.
bu onun en masum anıdır.
ölümsüzleştirin.
(bkz: öpücük)
saçlarınızı okşadığı andır.
uyuyan bi bebeği izlerken ki halleri.
ayın 15 inde;

kira, faturalar, taksitler ödendiği halde halen cepte para kalıyorsa o andır.

yemede yanında yat olmuştur o. hatta erkeklik özelliklerini bir süreliğine kaybetmiştir bile. rahatça yanına sokulabilirsiniz.
penisi donundan çıkmış halde uyuduğu andır. lan böyle yazınca da sanki hergün bu manzarayı görüyormuşum gibi oldu ama vaktiyle bi hatun dediydi bunu bana. yersen. yemezsen ben fitil gibi arkadan itelerim merak etme. evet.
Erkeklerin pek de masum olduklarına inanmıyorum. ama sanırım doğdukları zaman olsa gerek. O masumlukları büyümeye başlamalarıyla birlikde kaybolur.
Şüphesiz sevdiği ama söyleyemediği bir kızı karşısında gördüğü o ilk andır.
sevgilisinin göğsüne kafasını yasladığı andır.
çalıların arasında s.çtığı an.. g.t açıkta öle arkadan yılan mı gelir, g.tçü bi abi mi gelir bilmeden usul usul zıçar..
içten bir şekilde üzüldüğünü hissettiğiniz an.
''hiç'' in ''en''i olmaz diye ihtimalini kafamdan atıverdiğim yanılgı cümlesidir.
* seninle ele ele dolaşıp, gözlerinin içine bakarak seni sevdiğini sessizce haykırdığı andır.
annesi vefat etmişken,
cenaze töreninde.
çekingen bakışlarıyla baktığı andır.
Tartışmasız "seks sonrasındaki an"dır.
tuttuğu takımın yenildiği andır. o sessizlik, üzüntü anında o kadar şirin olur ki; siz takımınızın galibiyetine sevinemez ona üzülürsünüz.*
Sevdiğini izlerken dalıp gittigi o kısa anlar.
Uykusu bile değildir.
(bkz: sabah ereksiyonu)
sorulan soruya cevap veremediği andır. saniye sürer. ama masumdur.
entrylerden anladığım kadarıyla genel kanı uyku olarak belirtilmiş.

yalnız insan uyuyorken gözkapakları altında aşırı bir hareket beliriyorsa rüya görmektedir.

ve bir erkeğin rüyası çoğu zaman masum değildir.
seks yaptığı andır.
canı çektiği anda ikram edilen çikolatayı ağzına götürdüğü andır.
Göğsü yavaş yavaş inip kalkarken uyuduğu andır. Aşık eder.
hastanede karısının doğumunu beklerken, baba olduğunu söyledikleri an olabilir.