bugün

ali ağaoğlunun bulunduğu yaş grubudur kesinlikle.
25 dir.

amma koyu bir anthony hopkins ve jack nicholson hayranı olarak ilerleyen yaşlarında da çok karizmatik olduklarını söyleyebilirim.
Kişiligin davranislar ile ortustugu yastir.
karizmatikse her yaşta karizmatiktir. yoksa kasmayın derim.
tipsizse yaş falan kurtarmaz. yakışıklıysa yaş falan farketmez.
Türk kadınları genellikle bilgi ve görgüden ziyade paraya önem vermektedir. En çok paranız ne zaman olursa o zaman karizmatiksiniz. Örneğin baba parası ile spor arabayla gezen 18 yaşındaki çocuk da karizmatiktir onlara göre, 70 yaşında fabrikatör bir adam da. Buna uymayan kadın oranı en fazla %10'dur. Anket yaparsak gün yüzüne çıkmayacak bu durum, sokakta kendini belli etmektedir. Bu durumun sebebi AKP zihniyetinin yürüttüğü kapitalist ve ahlaksız tüketim toplumu çalışmalarıdır.
Mersedesin parasını denklediği yaş.
kişiliğe göre değişir.
24 sanırsam. Hafiften delikanlı olunan yıllar..
35 ve üzeri.
Erkek erkektir tabi önce adam olmasını bilmeli.20-25 dir.
40 ve uzeridir parayı bulduğu siralar.
70 80 yaş arasıdır zira para avcısı bazı kadınlar ölmeye yakın zengin erkekleri karizmatik bulup bayılabiliyorlar.
Yazıyla otuzyedi.
19'dur.
Karizma marizma seks meks hepsi 19'da. insan sonra kartlaşıyor elde avuçta birşey kalmıyor.
25 30 yaş arasıdır hele bir de zenginse comoonn.
38-45 arası.
31-42 yaş arası denilebilir.

not: erkeğe göre değişir,kimisi inatla yaşlanmayarak yaşından genç gösterir, meydan okur yıllara.
35-55 arasıdır. tabi erkeğine göre değişir. kesin bilgi, para ile karizma alınabiliyor.
Bence 27'dir.
30-35 arası.
yemişim karizmasını. ben 15 li yaşlarıma dönmek istiyorum arkadaşlar. zaman makinasını icat edelim hadi.
30 ile 50 arasıdır...
30-35 arası diyen güzel kadınlar ne ısmarlayım size?

32 yaşımla sevgilerimi sunuyorum.
Ne 40 ı ne 50 si olm ölü sikici misiniz?

25-30 dur.