bugün

58. tartışmasız.
30 ile 45 yaş arasıdır. her anlamda olgunlaşmıştır artık erkek kişisi. kıymeti bilinirse tabi.
her zaman benim yaşımdır .
Karakterinin guzel oldugu yaş.
on dokuz yirmi diyolla.
Yazarların yaşlarını itina ile birilerine sunma adı altında açılan başlık, o değilde havanız kime? Benimle ilgilenen kezban varsa, bu sayede yaşımı da öğrenmiş olacak. Sizi gidi tilkiler sizi.
25 ve sonrası olan yaşlardır.
21-27 olabilir.
güzellik derken fiziksel güzellik kastediliyorsa bir erkeğin en güzel yaşı 25-45 arasıdır kanımca. ancak zihnen ve ruhen bir güzellikse söz konusu 30 üstü olduğu kesindir. 30-65 falan olabilir.
22 de 23ü doldurmak üzereyken 24e şöyle bi bakış attığı zaman. her yıl bu yaşlar +1 şeklinde doğru orantıda artar.

öyle bi güzelden bahsediyorum.
30dur muhtemelen.
25-35 yaş arası.
tam öpülecek yaştır. *
bence 21-24 yaş arasıdır. tamda kirli sakal bırakmanın ve kişinin kendini playboy sandığı yaştır. hafifte delikanlı takıldı mı; her şey tamamdır demektir.
eğer bazı psikolojik nedenlerde ötürü kendini dünya'dan soyutlamazsa en güzel yaş 20-25'tir gençtir yapar yaşıdır.
30 un ayrı bir çekiciliği vardir tabi. 30 a gelince bi olgunlaşır ,seksilik ön plandadır, ondan sonra da kendine bakmazsa çöküş devri yaşar.
araştırmalara göre 32 ye kadar daha karizmatik oluyorlarmış(zirve 32),bayanlarda is 26 mış.
41'dir.

kendimden biliyorum. yok öyle seksilik ve karizma yok!
25-30 yaş arasında olan yaşıdır.
4 den sonrası kesmiyor.
27 - 35 arası evet değerini bilin lan ibneler.
30.

Entry 1986da.
12,5 falan.
Şöyle durulduğu sakalına ak düşmeye başladığı dönemler olsa gerek.
Emekli olup sabahtan akşama kadar kahvede okey döndürdüğü, batak, pişti oynadığı yaştır bence. Yaşayalım görelim ömrümüz varsa.
18 ve 19 net. der ve geçerim.
ağır başlılıık olarak 31 (bkz: ehehehe)
güncel Önemli Başlıklar