bugün

geniz temizlemek ve sokaklara sümkürmek, tükürmek, gerçi kimseye yakışmaz bunlar.
gömlek giyip, düğmesini göbeğe kadar açmak.
yazı stilinin bozuk olması kaba konuşması ergen yazması biliyor musun yerine biliomusun gibi -yoruz yerine -yoz ekini kullanması gibi hadi önceden kolaylık olsun diye yazıyordunuz şimdi kafam kadar klavyeli telefonlar var ayıp oluyor abisi.
Kırmızı pantalon. He bide sakız var tabi
bencillik.
dedikodu, kin, öfke, küfür.
vapurda ayakları denize doğru yayarak oturmayın hemcins kardeşlerim bi gün atıcam birinizi denize.
korkaklık...erkek adam korkmaz...
beyaz çorap, kaşlı beden var diye likralı t-shirt giymek, saçma, pembe t-shirt
Normal erkekler için: Her akıllarına gelenidüşünmeden söylemek, vurdumduymazlık, kızlara küfür etmeleri.
Emo tipi ergenler için: Saçların 4 kavanoz jöleyle yukarı dikilmesi, çakma converse'ler, gömlek giyip sadece en son düğmeyi bağlamaları.
Sevgilisiyle yaşadığı özeli muhabbet konusu yapması. Sen adam mısın dedirtir.
yenmiş tırnaklar
uzun enseler.
feminen tüm davranışlar. *
çok seviyorsa gidip bi konuşsun bence, gidip konuşmaması
kaşınızı aldırıp, fotoğraflara sikko pozlar vermeyin. birçok kızın facebook'u bırakıp twitter'a geçme sebeplerinden biridir bu.

edit: ulu sözlüğün bir boku budur işte. sanki kızlara şaplabanlık olarak yaptığınızı bilmeyecez. ne mal var arkadaş.
Cimrilik, korkaklık, küfür, bakımsızlık.
abazan olması.
bir kadına sahip çıkamama.
Kırıtmak.
bir kadınla ağız dalaşına girmek. daha fenası olamaz herhalde.
Aşırı yumuşak konuşup el hareketlerini abartmak.
sokak ortasında sakız şişirip patlatmak. (yapanlar var gördüm)
iki kadını aynı anda idare etmesi. aldatma.
Çok fazla konuşması , dedikodu yapması. Birde popüler erkek sevmiyorum ben mümkünse asosyal olsun ,benim olsun. Kıskançlık duygularım kabardı şimdi bak.
(bkz: sakız çiğnemek)
Allah kahretsin.
pembe memur gömleği üstüne lila memur kazağı.