bugün

verdiği sözü tutmaması. anında eksiyi basarım affetmem.
Kufur etmek.
Kesinlikle yere tukurmek erkegi falan yok hicbir insana yakismayan bir davranistir.
alın lan buraya sıralayım.

sahilden başlıyorum, öncelikle deniz veya havuz kenarında su görmüş şempanze gibi hoplamak, zıplamak ve bunu yaparken etraftakileri düşüncesizce rahatsız etmek.

topluluk içinde yani insanların toplu olduğu bir yerde sağında solunda bayan var mı yok mu dinlemeden yüksek sesle küfürlü konuşmak. arkadaşım senin ağzının ayarı olmayabilir ama o zaman şuradan gidene kadar konuşma.

yüksek sesle uzun süreli kahkaha atmak. lan valla bak normal gülün ağzımı açarsam ne olayım ancak bazıları var ki sanki götünden gülüyor pezevenkler. böyle bir ses yok.

benim içim ilk bunlar gelir. hiç birini de yapmam. erkek dediğin az oturaklı olur.
(bkz: yalakalık)
midesini bulandırır , bidaha selam vermeme nedenidir bu şey.
sevdiği kadına bağırmak aşşağalamaktır.
Kisaca entel dantel hareketler. Light sı hareketler. Cok itici.
kesinlikle karı gibi kahkaha atması ve cıvık cıvık hareketleri olması.
kadınları hor görmek. ama dönüp dolaşıp içlerinden birinin kuyruğu olmak..
Sakız çiğnemek.
yavşaklıktır net.
Duygusallik, reddedilince karakter degisimi.
kızın yanındayken sık sık ağlaması. eğer bir veya iki defa kızın yanında ağlarsanız duygusal olduğunuzu düşünebilir fakat çok sık ağlıyorsanız itici olursunuz. unutmayın kızlar güçlü erkek ister.
(bkz: erkekler ağlamaz)
yaylak yalak yürümek
sakız çiğnemek
bir de küfür diyeceğim ama sinirli anının dışında nokta koyar gibi yazanlar var hatta diyenler onlar işte hiç iyi değil.
soyut şeyleri geçelim. dürüst, mert, adam filan bunları yaşadıkça anlarsınız her zaman da anlayamayabilirsiniz ben tek bir şey söyleyeceğim en basit haliyle:

kız gibi davranmaları ve kızların g.tünden ayrılmamaları
Sarhosken entry girerken Tutamıyorum kendimi. Istemsiz yaziyorum. Normalde yazdigimi okumam ama gecenlerde bi okudum, vallahi sacmalama ve ergenlik konusunda cigir asmisim.
Icince ergen gibi dilimin ayari olmuyo. Normalde boyle değilim, ama bence bu yakışmayan hareketlerden biri olabilir.
Valla iyi adamim ben ama bazen aptalim.
kişilikten taviz vermektir. kız, ortam yapacam diye kendini olmadığın gibi biri göstermeye çalışmaktır.
Kadınların yaptığı gibi laf taşıması dedikodu yapması.
Ve en önemlisi ağzında yumuşaklar gibi sakızla gezmesi.
olur olmadık yerlerde küfür etmeleri, kızlarla fazla yüz göz olmaları, maç ve ya herhangi bir eğlence sonrası oluşan maganda tavırları
lisede en arkaya geçip kızın arkasında masayı devirmesidir .
abazalık.
yazdığı kız yuz vermeyince kezban mezban filan demek.
olan sansinizi da dusuruyo,kizlarun gozunden direk dusuren davranistir.
Sevdiği kadın ya da herhangi birisi için yaptığı harcamaları övünerek anlatmak ya da yaptığı bir iyilikle övünmek. Görgülü bir erkeğin yapmayacağı davranışlardır..
Sesini ineceltip yavşaklıp yapmaya çalışmaları .Gerçekten hiç yakışmıyor .
tane tane konuşmak yerine ''ğweöwğeöwqe'' şeklinde sesler çıkartması. tabi bunun erkeği kadını yok. herkes düzgün konuşsun.
güncel Önemli Başlıklar