bugün

Cibilliyetsizdeki tipe bak, tipsiz yahu, minnak, kuçu kuçu, yalniz gözlerin güzel senin, boyun kac amk ya, tipsiz ya, gel sevicem seni, amk uzak dur lan, ugursuz, git iki tost soyle, yaninda da bira, amk simdi onu da beceremezsin sen, beceriksiz, siktir git lan, gel gel opujeem.

Amk artik ne kadar ictiyse, nirvanaya ulasti pezevenk.
çok seksisin kadar güzel bir iltifat yoktur benim için.
bende mi sorun var?
kaslı kollarınla sar beni murtaza demişti. Gözlerim doldu bak yine.
pantolon alıyordum bir gün.

dar geldi sanki biraz kasık kısmı. dedim buralar sıkıştırıyor. adam baktı, abi pantolon dar değil sende baya bir taşak var dedi. o gazla mağazayı boşaltmıştım. yani boşaltmıştım derken rafları boşaltmıştım.
iltifatın önemi yok aslında çünkü ne söylerseniz söyleyin hep bekliyorsunuz.
birlikte, yolda yürürken başka hatunları kesmeyip, bir sen varsın muamelesi en güzel iltifata bedel.
' BASINI OMZUMA YASLADIGINDA DUNYADAKI BUTUN TASLAR YERINE OTURUYOR.. KARGASA SUKUNETE TESLIM OLUYOR...' BU KADARINI KULLANIMA ACIYORUMDUR, AFIYET OLSUN..*
'bütün kutsal kitaplarin cennetlerini topla seninle uyuyup uyanmanin yasattigi mutlulugu yasatamaz.'
"ben sana ölüyorum Hatun" Demişti.
"annemin veliahtı."

içten gelerek söylenilmişse ve kadın hissedebilmişse, mutluluk göz bebeklerinden okunur.
Bütün kızlar toplandık diyorsunuz ha?
sana güveniyorum.
aynı annem gibi yapmışsın bu yemeği, eline sağlık çok güzel olmuş der sevdiceğine. * * * he sonra ne olur o öküzle ayrılırsın duyarsın ki o yemekler mundar olmuş.
'Öyle bir suratın var ki sebepsiz yumruk atsan sesimi çıkarmam' demişti bir marketin güvenlik görevlisi.
kanka kız olsam ilk sana verirdim.
Çay harika olmuş.
Yaratıcılıktan uzak iltifatlardır. Kullanmak üzere not edeyim dedim 3 tane bulabildim. Tecrübeli arkadaşlardan işe bi el atmasını bekliyoruz.
Cok guzel bakiyon.
bak bende yalan yok vallahi billahi
sen o kadar guzelsin ki artik o kadar olur

cemal süreya
düşündüm,düşündüm,
bulamadım.
Seni hiç bir zaman kaybetmek istemiyorum. Sen benim için dünyanın anlamısın. Böyle söylemişti erkek arkadaşım bana bir keresinde. Tabi onun o samimiliği dünyaya bedel. Yemişim kızı falan. En masum duygu bu işte. Dostluk duygusu.
mavi gibisin her tonun ayrı güzel çk ttlsn cnm yha.*
oğuz: travestiye benzemişsin.
-napıyorsun?
-kitap okuyorum...
-dünyanın en yüce duygusunun insanısın sen.
Yüzüne melek s*çmış.
güncel Önemli Başlıklar