bugün

kızlar, çok yakın bir arkadaşınız olan soner'le film izliyorsunuz. soner bir anlık hatayla dudaklarınıza yapıştı ve sizi öpmeye başladı. tepkiniz ne olurdu?

cevabı biliyorum.

- evet tokat atardınız.
- ağzına sıçardınız.
- doğduğuna pişman ederdiniz dimi?

pekii. bir anlık hatayla soner'in dudağına yapışan siz olursanız, soner o tokatı nereye atar?

konu kapanmıştır.
Bir kız ile bir erkek tabiki de arkadaş olabilir ama arkadaş arkadaşı skmez diye bi kanun mu var??
olmaz diyen olurunu bulunca olmazları oldurur da, olur olmaz yerde olmuyor diye olmazlanmak olmaz.
kuyruk sallayan kız değilse olabilen aktivitedir. çok kız arkadaşım olmuştur normal arkadaş anlamında. bunda tipsizliğimin de payı büyük elbette. bu da önemli.
Olur tabi ki, önce arkadaş olurlar. işin sonraki evresi üçe ayrılır;

1- erkek piç, kız masumsa; erkek, kızı siker.
2- kız piç, erkek masumsa; kız, erkeğin hayatını siker.
3- ikisi de piçse ara ara sevişirler.

Not: ikiside masum olamaz, birbirlerinde ilginç birşey görmedikleri için arkadaş olmak istemezler.
Bir çok kez denedim. Ben de olmuyor. Ya da biz olduramadık. Olduranları da alkışlıyorum.
Böyle insanlar yüzünden gerçekten samimi ilişkiler kurulmuyor onların lügatında her insanı s*kmek olarak gördüğü için tabi onormal gelebilir.
Kız isterse olur. Erkeğe bırakırsa olmaz.
y.rak olabilir. olabilir diyen meriç bir g.tverenin tekidir. akşam eve gelince duşta fotolarına bakarak asılırlar. hayatta orman kanunları işler. milyonlarca yıldır süre gelen bu ilkel orman kanunlarını senin sikik sahte tabuların mı değiştirecekti. kadın erkek eşittir seks. bir erkek ve kadın arkadaşsa en az biri diğerine çekici gelmiyordur nokta.
Olamaz. Çok gördük böyle arkadaşlıklar bizzat yaşadıkda, sonu ya yatakta bitti ya da o yola girerken arkadaşlık bitti.
erkek yakisikli ya da kiz guzelse olmaz. ha olur da uzun sureli erkek-erkek kiz-kiz arkadasligi gibi olmasi imkansiz bayagi.
istisna da olsa arkadaş olabilenler var.
Ama dediğim gibi istisna.
Ya erkek kızın doğasına adapte olmalı, ya da kız erkeğin doğasına.
Başka türlüsü güç.
olur tabii. hatta iki erkek ve iki kız, hatta ve hatta üç erkek ve üç kız, dahası da var inanır mısın!, tam dört erkek ve dört kız arkadaş bile olabilir.!!!

hayat ne tuhaf di mi lan serhat.
olabilir olmaz diye bişey yok ama su ayrıntıyı demeden geçemicem
bu arkadaşlıklarının gunun bırınde baska bıseye donusmucenınde garantısı yok..
sonuc olarak bırı östrojen biri testestoron hormonu taşıyan 2 farklı cins
bunun orneklerınıde cok gormusuz duymusuzdur..
Olacağını sanmıyorum. iki taraftan biri kuvvetle muhtemel platoniktir.
Neredeyse herkes olmaz demiş. Liseden beri görüştüğüm arkadaşlarım var. Gayet seviyeli bir dostluk. En az Ayda bir arar hal hatır sorarız. Kız arkadaşlarını sanki bizim ailenin gelini gibi benimser ve severim. Öyle her gün sürdürülen muhabbetin bende normal arkadaşlıkla sonuçlanacağını düşünmüyorum. Bence seviyeli yürütülebilen arkadaşlıkların Cinsiyeti olmaz .
yılların geyiğidir.

kızlarla ilişkisi sınırlı, her karşı cinse niyeti bozacak tipler için tabii olmaz.
13 Mart cumartesi bana iyi geceler mesajı atar mısın?
Olur arkadaş arkadaşı s.k.bilir hatta var oluyo böyle işler.cok kafanızı takmayın.
şu başlık altında olabilir diyen kızlar erkek arkadaşım dediğiniz çocukla 1 gün aynı evde kalın bakalım. sonra sonucu gelin buraya yazın.
bal gibi de olur..
Olur niçin olmasın.
olan oluyor, olamayanlerın kendi tercihleri.
ulan bir dünya kadınlı erkekli arkadaşım var benim. hepiniz mi ergensiniz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar