bugün

laikçi kemalist pisliklerin çok büyük marifetmiş gibi yaptığı pislik eylem .
bütün bu çirkefliklere rağmen halen daha başbakan'a diktatör yakıştırıları zaten hiç akıl alır gibi değil.
başbakan diktatör olacak ve sen annesine küfür edeceksin.
neyin kafasıdır bu beyim diyilesi çirkefliktir.
Kisinin kendi seviyesini gosterir. Küfür etmeden konusamayan bir kitle var maalesef.
yapan kişi kanıtı ile gösterilirse gerçekliği daha yüksek olacak eylem.

ortada bir şey yokken kemalistlere "pislik" demek veya bir diktatörü aklamaya çalışmak için bahane aramak doğru değil.
bu ülkenin ölmüş kurucusuna küfreden puştlar tarafından eleştirilen durum. Ne öyle böyle adamsınız lan.
Başbakanın kendisi o kadar efendi biridir ki mehdi ilan edilmiştir. Hadi hayırlı olsun siz küfürbaz değil efendi çocuklarsınız hepinizi seviyorum.
ne yani ölmeseydi küfür serbest miydi? sorusunu akıllara getirmiştir.
bir başbakanın ölmüş gencecik çocukları bir iki üç bes kişi diye tabir etmesinden daha ayıp değildir. (bkz: ali ismail korkmaz)
başbakanın yalakalarının ortaya attığı ve diğer yalaka makarnacıları da gaza getirdiği önermedir. siz çıkıp ulu öndere, türkiye cumhuriyeti`ne, laikliğe küfrederken süper değil mi ? sonra da çıkar edepten ahlaktan dinden imandan bahsedersiniz. ben hiçbir zaman küfrü savunmadım ancak vatan hainlerine de içimden en ağır küfürlerden etmişimdir. malum kişiye de ettim size de ettim içiniz rahat olsun. sizin topunuzu toplasak bir köpek etmezsiniz.
(bkz: geçen gene mağduruz)
Kim olursa olsun anaya küfür etme.
ülkenin ölmüş kurucusu(onlara göre) sadece eleştirilince insana ermeni yahudi kırması muamelesi yapanlar tarafından gerçekleştirilen eylemdir.

kimsenin yaşam alanı daralmıyor. dar alanda yaşayanların alanı genişliyor. tüm rahatsızlık bu.
Orda mecaz anlam vardır annesinin parayla kendini satmasıyla alakası yoktur. Olay, söylenen kişinin şerefsizlik boyutunun hatsafhada olduğunu gösterir.
bunu yapan ve legal bir şeymiş gibi yayan sitelerden dolayı ex genel kurmay başkanı terör örgütü üyeliginden agırlaştırılmış müebbet yedi.
konu hakkında karşıt duşunceli iki insanin diyalogu;
-olmüş anneye küfür ediliyor işte ülke bu duruma geldi.
-yaşayan annelerin gencecik cocuklari olduruluyor ulke nereye gidiyor.
o başbakan götün önde gideniyse, annesi de böyle bir götü doğurup büyüttüğü, eğittiği için en az o oğlu olacak göt kadar göttür. ölü veya diri olması bir şeyi değiştirmez.
hakeden bir başbakan ise söz konusu anasını bile sikerler.

tabi türkiye cumhuriyeti başbakanı için böyle bir şeyi yapmak tck kapsamında suçtur, belirtmek gerek.
ölmüş bir dünya lideri olan atatürk'ün arkasından sallamak kadar adicedir. evet.
Çağdaş şarapçıların utanmaz arlanmaz ahlaksız ve seviyesiz olduğunu gösterir. Başbakanın yaptığı hizmetler karşısında aciz kaldıklarından bu yola başvurmaktalar.
katli vacip kemalist söylemidir.
Algıda seçiciliktir efendim kimsenin ölmüş ya da yaşayan annesine küfretmek hoş değildir. Bu Erdoğan olur Atatürk olur marketteki kasiyer olur sokaktaki dilenci olur hoş değil yani.