Makina gıcırtısı gibi ses çıkaran, vıcık vıcık bir tip; yorgun bir piyon.
Ulan sen değil miydin seçim günü chpnin güçlü olduğu pek çok yerdeki sandıkların çoğu açılmamışken bir grup anadolu şoparını etrafa toplayıp "3.000 oyla kazandık." Çağrısı yapıp da ertesi gün "Ekrem bey 25.000 oyla önde görünüyor." Açıklaması yapmak zorunda kalıp cümle aleme rezil olan ?
Ve yakın zamanlarda "seçim bitmiştir." Cümlesini kuran ve şimdi de oy çalmak için dünyanın devlet imkanı kendi ellerindeyken chpye suç atan ?
Türk siyasetinden silinmene ramak kaldı. Umarım tozlu sandıklara gömülecek.
istanbul’u cenabet cehape zihniyetinin elinden kurtaran istanbul’un 2. Fatihi, sonuna kadar seninleyiz Binali başkan.
''her ramazanın sonunda bayram var'' demiş. ilginç bir konuya parmak basmış.
yakında ibb başkanı olacak olan aşırı sempatik siyasi lider.
Hala ağlıyan ampulcü arap yalayıcı. Teyibin iti.
binali yazılır adam diye okunur denilesi elinden
fetönün çapraz ateşiyle alınan başkanlığı yakın zamanda
geri alacak istanbulun süpersonik yeni başkanıdır. evet..
sıfır karizma durumunda kalacak kişi, aday olmamalıydı.
Binalinin kimyası bozulmuş. Ne kadar muhalif de olsam üzülüyorum. Bu arada kimyası bozulmus cümlesi bana hepimizin cumhurbaşkanı tayyipten bana geçti. Cumhurbaşkanımız uğur dündar (bkz: uğur dündar)için kullanmıştı o cumleyi.
Gözleri kaçamak bakıyor. Kendinden emin bakışlar değil ondaki. Kaygılarını çok belli ediyor. Belki vicdan belki korku. Huzurun yok ne için mücadelen?
Binali beyi sempatik bulurum her zaman. Ak partide hatırı sayılır 3-5 kişiden birisi. Lakin vücut dili ve gözlerindeki ifadeye bakınca "ya bir bırakın beni gideyim, işime gücüme bakayım. Nereden bulaştık bu işe?" der gibi bakıyor. Yani süreç oldukça yormuş kendisini. Halet i ruhiyesi oldukça isteksiz ve bitse de gitsek modunda.
Birkaç gün önce tespitini yaptığım durumun sahibi. Yorgun demokrat.

(#41502315)
çatlasanızda patlasanızda tam 42
gün sonra istanbulun yeni başkanı
olacak süpersonik başkanıdır. evet...
23 haziran ibb seçimlerinde kendisinden çok rte'yi göreceğimiz, "ğ" yazmasını bilmeyen kişi.
reis " insan " yazsaydın.

görsel
istanbula ve türkiyeye ihanet için belediye seçimini iptal ettirdiler göz göre göre yazık. 25 yıldır yönettikleri yere bir şey veremeyenler bundan sonra ne verebilir.
Şimdi buraya öyle şeyler yazarim da..

Neyse silivri soğuktur şimdi.
istanbula diktikleri binalar yetmez gibi şimdide binaliyi dikmeye çalışıyorlar.
Yumuşak g harfi.
23 Haziran'da seni istanbul büyükşehir belediye başkanı yapacağız reyiz.

iSTANBUL BÜYÜKŞEHiR BELEDiYESi BAŞKAN ADAYIMIZ SAYIN BiNALi YILDIRIM, BUGÜN SAAT 21:00'DA CNNTÜRK'ÜN CANLI YAYIN KONUĞU OLACAKTIR.

Atechso ak parti istanbul il başkanlığın dan bildirdi.
eskiden sempatik bulurdum ama bu "çünkü çaldılar" çıkışından sonra tüm düşüncem değişti.

ülkede başbakanlık, meclis başkanlığı yapmış 60 küsür yaşındaki adam göz göre göre yalan söyledi "çaldılar" diye. yakıştıramadım.
Sempatisi kalmamıştır. Zaten fıkraları da hic komik değildi.
https://mobile.twitter.co...tatus/1128297353339912192

Yalancının mumu twitter arşivine kadar yanar.
Koca koca adamlar hiç utanmıyor.
istanbul seçimlerini tekrarlattırarak ikinci şansı almış kişi ama halk gereken cevabı yine verecek.Herşey güzel olacak.
22.07.2004 tarihinde meydana gelen tren kazası sonrası açıklaması;

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, 38 kişinin öldüğü Pamukova'daki tren kazasının ardından, istifa etmesi gerektiği yolundaki eleştirilere "Ben çok rahatım. O direksiyonu ben kullanmıyorum ki kardeşim..." diyerek cevap verdi.
o artık 1000 ali değil bizler için.