bugün

Twitter'da suskunluğum asaletimdendir diye twit atmış.
Yarın mazbatayı falan alırsa da ; sanmayın kral öldü artık geri döndü diye twit atar.
Sempatik kimseye zararı sövmüşlüğü yok.icraat adamı siyaset tartışma ona göre değil.
istanbul belediye başkanı olmak istememiş zattır. Zorla tayyip ağasından emir gelince istemiş gibi göründü. Adam son ana kadar meclis başkanlığından istifa etmedi zaten.
Son günlerde pek guldurmuyor. Karizma çizildi.
Efendi gibi malubiyetini kabul etti. Çekildi köşesine.

Tebrik de etseydi tam adam oludu.
istanbul büyükşehir belediye başkanıdır. Chp'nin hileli seçim sonuçlarının bütün foyası meydana çıkınca seçim tekrarlanacak ve Binali yıldırım Cihan'ın izniyle başkan olacaktır.

Ayrıca şu ana kadar aynı şey binali yıldırım'ın başına gelmiş olsaydı ysk'ya saygı gösterip beklerdi. im*moğlu gibi mazbatamı verin diye ağlayıp durmazdı.
Bütün sandık hırsızlıklarına rağmen istanbul'un başkanı olacağını umduğum, görev adamı.
(bkz: hazımsız)

Kaybettiğini bile bile "ibb bizimdir" pankartları astıracak kadar hem de.
görsel
son zamanlarda suratı pek asık. hatta onun anlayacağı dilden söyleyeyim: "vurur yüze ifadesi, seçilemedin mi bitanesi"
Başbakanken yeni anayasa yüzünden. Meclis başkanlığına çekilmiş sonradanda iBB Adayı Olmuş fakat kaybetmiş kişi.
Oyları iç edilen, karşı tarafa yazılan, haksızlığa uğrayan, mağdur ama mağrur başkan.

Gönüllerin başkanıdır.
Kendisi 1 oy farkla bile kazanmış olsaydı çoktan mazbatasını törenle almış ve koltuğuna oturup yandaşlarına ihale bike vermişti..

Ama ekrem imamoğlu kendisine 1 nisan sabahı 29 bin fark atmasına rağmen, (daha sonra 13 14 bine kadar indirdiler artik inmiyor) halen mazbatası verilmemiştir.

Ayıptır beyler ayıp. Yarın sizi çok kötü yazacak.
https://m.youtube.com/watch?v=gINNbAAkbC4

Ahahaha buna koptum.
Tabu, monopoly filan oynarken ben de bu adam gibi oluyorum.

Gereksiz hırs yapıyorsun, oyunu aşırı ciddiye alıyorsun, haksız da olsan çırpınıyorsun, oyun bitince milletin yüzüne bile bakamıyorsun...

O yüzden anlıyorum seni binali ama game over.

#hepimizbinaliyiz
imamoğluna derinden ayar vermiş büyük başkandır. evet..
HAYATINDA 2 seçime girip 2'sini de kaybetmiş loser. Konuşmaktan aciz biri.

(bkz: 2014 izmir yerel seçimleri)
(bkz: 2019 istanbul yerel seçimleri)
bakkal işletse para üstünü fazla verip iflas eder.
son kararım.
severim kendisini, sempatik bir adamdır.
Bugün yaptığı basın toplantısında çok sönük ve şevksiz gördüm kendisini. Sonucu kabullenmiş gibi.
Abi ben anlamiyorum bir insan kendini daha ne kadar kucultebilir ya. Yazik vallahi kocaman adam lan. Hic mi onur gurur yok. Insan hayret ediyor.
https://youtu.be/rF20ir7STAE
Bir kaç gündür ne zaman görsem ağlıyor. Evet.
görsel
Bakmayın Arada sert çıkışlar yaptığına. Her anne baba böyle evladı olsun ister. Adam ne denilse yapıyor ne istenirse hemen yaparım diyor.
Özünde beyefendi tam bir Anadolu insanı. Bıraksalar adamın yakasını köyüne gider koyun otlatır, tarla sürer. Küçük şeylerle mutlu olan adam duruşu var.
Ama bırakmıyorlar çünkü alternatifi Yok.

imamoğlu mazbatayı alsın ilk tebriği kendisinden bekliyorum. Yanıltmaz umarım.
https://www.youtube.com/watch?v=GaTCV6DFZuw

Elveda istanbul