bugün

artık slow motion röportajlar olmayacak yaşasınnn .
AKP'nin iyi polisinden bugün kurtuluyoruz, 8 Temmuz'da da kötü polisinden kurtulacağız. Ülkenin gelişmesi için yumuşak g'yi yazmaya çalıştığındaki kadar bile çaba harcamamasıyla tarihe geçti bile.
AKP'li olduğuna hala inanamıyorum çok ponçik birine benzemiyor mu?
şu an canlı yayında suratı sirke satan son başbakan acaba olur mu diyorum içimden.
koltuk eldimizde kaldı diyerek güldürmüştür.
Oy kullandığı zarfı yalama şekline hunharca güldüğüm eski ve sanıyorum ki son türkiye başbakanı.
lagım farelerini sinirden deliye döndermiştir.

hatta burda çıkıp 24ünde bundan 8sinde de digerinden kurtulacagız diyen olmuş ya la.

ahahaha beter olun, işte sizdeki eksik bu, siz sikko bir şey için bile birbirinizi parçalıyorken bizimkiler her türlü makamdan mevkiden vazgeçebiliyorlar.

adama bak ya helal kere helal eski akpli vekillerle konuşurken siz yine dükkanı devrettiniz biz komple kapattık falan diyor.

benim koltuk boşta isteyen alabilir falan diyor diyor da diyor.
yenge ile;

görsel
“ hoşuma gitmeyen proje 15 Temmuz “ cümlesini kurmuş olan devrik başbakan.
Pasif aktiflerden. Batak mamasındaki yancı bu oluyor.
Yeni meclis başkanıdır. Hayırlı olsun.
Yeni Meclis başkanı.
Her zamanki gibi köpekleri kudurtmuştur.
Alışırsınız efenim nelere alışmadınız ki?
Bu arada seni Başkan yaptırdık!!!
yalnız kendisine bunun parodi olduğu söylenmemiş sanırım. binali yıldırım ağlarken atlayacak adam gülüyor.
Yeni Meclis başkanı, adam gibi adam.
Her cepheden insanın sempati beslediği nadir insanlardan.
Adamın kalbi var evet..
"biz Müslümanız" dedi.
çabuk unutulmuştur.
harcanmış adam. evet yanlışları da çoktu ama bi anda silinmesi de saçma. özellikle şu intihar eden adamın yanında gözlerinin dolması ona karşı bi sempati beslememe neden oldu.
Kabinede bulunmuyor olması bizde büyük bir boşluk oluşturacak. Alışmıştık yaa. Ciddiyim!
AK Parti'nin üçüncü genel başkanı ve Türkiye'nin 27. başbakanı. Başbakanlık ve AK Parti Genel Başkanlığı görevine Mayıs 2016'da başladı.
ve dün itibari ile bitti...
Abi çok bir şey aramayın. Adam izmirli. izmirli kız olsun erkek olsun, sempatik duruyor. Insana sevdiriyor kendisini. Birde böyle hazır cevaplar falan.

Bir izmirli kızı kaldırmam için nedenlerden birisi.

izmir hareketlerine dikkat etsin.
ne güzel binmişti...

indi garip.
an itibariyle tbmm başkanı seçilmiştir. hayırlı olsun troll reis.
tbmm kalmadı. nereye başkanlık edecek acaba.
Sempatik mizah'dan anlayan siyasetçi başkanlık dönemi (işsiz kalan) koltuğu eline alan kişi.