bugün

ne iş yaptığı merak edilendir.
bilişim sektöründe olup suç işlemeyen bir tane adam tanımam. personel sayılarını arttırmaları lazım.
Twitter da hainlik yapanları şikayet etmek için ne yapmak gerek bilgilendirilmek istiyorum adliye mi emniyet mi? 2 vatan hainini sikayet etmem gerek çünkü.
155'i ara riis.
sözlük yazarlarını çok seven polis birimidir.

kanka olduk adamlarla 3-4 ayda bir mutlaka uğrarım kendilerine. elimde hazır ifade, uzatıyorum bir de çaylarını içiyorum demli dönüyorum. *
(bkz: ddos yapmak)
bizleri an ve an denetleyen kurum.
allah kolaylık versin hepsine. burada duruyorlar 7/24
Burda bolca işlenen suçlardır ancak sizinle uğraşmaya değmez yoksa çoğunuzu uçurturdum.
o kadar çok bilişim suçu işleniyor ki bizim ülkede gözümle de görüyorum yani çok sık rastladığım durumlar var.

80 milyonluk ülkeyiz ama atıyorum 1 milyar tane bilişim suçumuz var. hangi birine yetişecekler merak ediyorum.
sakalar caginda olsaydi yahudi kafastasindan sarap icmeden bu dava kapanmazdi. simdi her cephede bunlara hadlerini bildirmeliyiz.

ozellikle bilimsel yontemden habersiz bu zevatin, askenazlarla ayni inanctan olmalarindan oturu girdigi havalarin temelsiz anlamsiz oldugunu baslarina kakmaliyiz.

catal dilli beyaz adam, siyonistler, su uluslararsi orgut bu orgut...
bir daha siyonist teror orgutu tek bir turk uyruklunun canini yakarsa olacaklari gorun.

ipucu vereyim, sizin yahweh yine dualari yanitsiz birakacak...

(bkz: varlık vergisi)
bizi saniye saniye izleyip koruyan ekiptir.
Halkbank ne zamandır devletin bankası yahu? Allah allah, devletin bankası olduğunu bilsek hiç yan gözle bakar mıydık?
buraya nedense zor işliyor.
Bilmemeniz gereken şeyleri bilirseniz bilişim suçu işlemiş olursunuz. Böyle değil miydi lan?
bugün 15 kişiyi şikayet ettiğim kurum.

tikat edin yazduklarunuza.
(bkz: hackers vs white hat hackers)
Bilişim suçlarıyla mücadele şube müdürlüğü bünyesinde bulunur.
Artık suç kavramı değişti, suç ve suçlu aynı yerdeler. Araya engel koymak zor.