World science festival programlarından habersiz olmaktır. Hemen hemen her konuyu işliyorlar. ingilizcesi olanlar baksın.
bilimsel video arıyorum yazıp ateizm ölüm gibi metafizik terimler aratan yazar beyanıdır. komik.
Çok ciddi bayan olaydır. Şu herifin suratını görmek bile istemiyorum her yerden çıkıyor.
Tam olarak,
Bilimsel bir konuda youtube' da video ararken,habire bu herbokoloğu görmek olacaktı bu başlık.

Artık öeeh! Dedirtendir.

Bu herbokolog, bizim tr youtube yi ele geçirmiş. Yeminle ortadoğu coğrafyasından tiksindim arkadaş. Kaçıp gidemiyoruz da.

Ulan ateizm yazıyorum bu herifin videoları, ölüm yazıyorum bu herifin saçmalıkları, evren kainat uzay zaman yazıyorum bu şarlatan felsefeci.

Lan bunu youtubeye şikayet edeceğim artık. Yeter be. Adnan Oktar'a rahmet okutuyor adam yahu.

Edit: bazı garibanlar ateizm ya da ölüm gibi konulara bilimsel değil metafizik demiş. Ahahahaa. Ulan taslamancı. Öle öle güldüm bak. ölüm lan ölüm aloo. Neyin metafiziği? Ne saçmalıyorsun tıslımının müridi? Endorfin falan salgılıyor vücut hani o anda, otopsi yapılıyor o hususta hani? Karşımızda lan bu olgu her saniye beyinsiz.
Ateizm e de metafizik demiş hıyara bak hele. Ahahhaha. Ulan metafiziğin ağababasını reddeden, akıl ve bilimi referans alan düşünceye dediğine bak sen herbokolog boku yiyenin?
Ula Sen ölüm ve allah, ölüm anında melekler napar? Ateistler cehennemde nasıl yanar? Götlerine cehennemde ne sokulacak Diye arama yaparsan mal mal metafizik dersin tabi. Şimdi sg.