bugün

yaşları küçük ama yürekleri mangal gibi olan aslan parçalarıdır.

şimdi başlıkta ilk bakışta bilal ve konferans kelimeleri pek bir anlam ifade etmiyor belki, ama bilal erdoğan, manisa'da türgev'in düzenlediği konferansta konuşurken, oraya getirilen bir grup genç izmir marşı söyleyerek salonu terk etmiş.

okul tarafından seminer var diyerek türgev'in evet propagandasına götürülen öğrenciler siyasete alet edilmelerini protesto edip izmir marşını söylemişler.
bunun üzerine de okul müdürü tarafından "hakkınızda yasal işlem yaparız" diye tehdit edilmişler.

http://www.cumhuriyet.com...nferasina_goturduler.html
aklın yaşta değil başta olduğunu tekrar kanıtlayan olaydır. bilal neden kişi babası rte olmasa acaba simit satmaktan ileriye gidebilir miydi ? simit satanları küçümsediğim için değil sadece emekçi oldukları için bir örnekti.

aynen coni.
Koskoca sıfırlama profesörü ulan .
Okul yönetimi tarafından ailelerinin bilgisi dışında psikolojik işkenceye maruz bırakılmak istenen çocuklardır.

Çocuklar buna tepki olarak izmir marşı söylediler diye bir de soruşturma açılmış.

Türkiye'nin kuruluşuna giden yolda yani kurtuluş savası boyunca kahraman milletimizin söyleyegeldiği marş yüzünden dava açılan yer yunanistan değil. O marş eşliğinde kurtarılan vatan.

Kimlerin eline kaldı Gençlik.

Esas okullara siyaset sokan ve Çocuklara zorla vasıfsız bir hiçkimsenin konuşmasını dinletmeye cüret eden okul yönetimine dava açılmalıydı.
gözlerinden öpülesi çocuklardır.

türgev ne amk?
yakında fetöcü oldukları ortaya çıkacak olan yakın geleceğimizin adam olacak çocuklardır. "boşkonlok sostomo doktotorlok doğollll" diye zırlayan zevat haftalardır aylardır yıllardır yaşanan bu zorbalıkları nasıl görmez nasıl duymaz insanın aklı almıyor..

hayır mitingi yapanlar engelleniyor televizyon kanallarına çıkartılmıyorlar afişleri sökülüyor gençlere, çalışanlara herkese baskı uygulanıyor ama sorsan 16 nisanda demokrasi ve özgürlük için evet demeliymişiz.
tüyler diken diken.
helal olsun dedirtti. ne demiş atatürk

“BÜTÜN ÜMiDiM GENÇLiKTEDiR"
(bkz: gençliğin mahdum beyin zırvalarına kulak vermemesi)
Yeni nesilden umudu kesenlere gelsin. Taraf veya siyaseti umutsamıyorum bu olayda. Ama takdir edilesi bir şey var istemedikleri şeye karşı koymuşlar. Bir insanın sahip olabileceği en büyük onur.
''hakkınızda her türlü yasal işlemi yaparım'' diye tehdit eden despot yönetici hakkında her türlü yasal işlemin yapılması gereken olay.

hukuki bilgim yok vatandaş olarak gördüklerim korkudan ürpeten şahit olduğum konuşması var.

olay baştan aşağı suç bence.

yalan söylemiş
tehdit ediyor
zorla alakoyuyor
güven ihlali yapıyor
çocukları yapmak istemedikleri bir şeyi yapmaya zorluyor
haklarını gasp ediyor
görevini kötüye kullanıyor.

gençler ve aileler bu kişiyi dava etmeli.

milli eğitim bakanlığı -4-7 mayıs gençlik festivali düzenleyen Gençlik ve Spor Bakanlığı- hollandayla gerilim yaratma bakanlığı-referandumda tanıtım yapma bakanlıklarının hepsi fırsat yaratıp bu işle ilgilenmeliler.
hikayedeki asıl ilgimi çeken nokta bilalin konferans vermesi.
arkadaşlar ayni şey bizim okulumuzda da oldu bize yazar söyleşisi var dediler gittik ve karşılaştığımız manzara referandum konuşmasıydı yazar mazar da yoktu ortalıkta. ve biz de ne kadar sıkıntılı da olsa salonu terk ettik.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar