bugün

Cumhurbaşkanının evladı.
evet evladı. katılıyorum.
Babası sayesinde biryerlere gelmiştir.
Babası sayesinde devlet bankasından yuksek meblagli kredi kullanabilmis. Kullandogi kredo ile gemi ve gemicikler almistir.
Yolsuzluk sorusturmasindan babasi sayesinde yirtmistir.
Babasi sayesinde is adamlarinin burslariyla okumustur.
karısından sonra en çok görüştüğü kişinin, ensar vakfı başkanı olduğunu söyleyen kişi.

bilo sen hayırdır?
görsel
paylaşılamayan erkek.

görsel
Sayın devlet başkanımız ve başkomutanımızın saygıdeğer oğulları.

Ülkemizin saygın iş adamlarından biri.
Allah yar ve yardımcıları olsun.

2023'e giden yolda kendilerine önemli görevler düşüyor; 2023 yolunda liderlik yapabilecek yerli ve milli bir lider.
(bkz: babacım)
(bkz: bıbıcım bıbıcım)
https://www.youtube.com/watch?v=ck3IxlDnH_w
-oğlum dinleniyoruz
-kim dinliyo bıbıcım
-yaa üff
-tamam parayı napiyim bıbıcım.
Damadı kıskanan evlat.
Askerlik yapmamıştır. Vatan haini dicem ama düşünüpte vatana ihanet etçek kapasitesi olmadığını düşünmekteyim.
Rte nin itibarına itibar katan biricik oğlu. aklımıza "anlamadım babacım" sözleriyle kazınıp, bize "bilal'e anlatır gibi anlat"şeklinde yeni bir mukayese öbeği kazandırmış kişi.
görsel
bugün ses kayıtlarını tekrar dinledim harbiden çok salak bu çocuk zeka geriliği var yani tayyibin söylediklerini anlayamıyo bi türlü.
Reisi cumhurumuzun küçük prensi. Ya hak diyip ok atışına arada bakar bakar kahkaha atarım.
malum ses kayıtlarında halk nazarında gerçekten aptal izlenimi verdiği için, bu imajı ortadan kaldırmak amacıyla a haberde kendisinin ve şu ana kadar kariyer ve eğitim anlamında başarılarının anlatıldığı özel bir program yapılan has diktatör oğlu. bu program türkiye yi yönetenlerin böyle bir şeye ihtiyaç duyacak kadar gerizekalı olduğunun kanıtıydı. gerçekten bizi kimler yönetiyor. düşündükçe çıldırıyorum.
cumhurbaşkanımızın girişim dehası, yönetici evladı. harika biri. leb demeden leblebi...
bi kemal unakıtanın oğlu vardı yumurtacı ne oldu ona bilalin kankasımıydı o .
Yeter artik dayanamiycam seviyorum ben bunu yaaa.
Ne yaparsa yapsin babasinin korkusundan yapiyo bence.
Saci basi da stresten dokulmus hep o oc babasi yuzunden.

Yazik yaaaaaa.
diplomasız kaçaksaray sakini rte'nin oğludur. meşhur telefon konuşmasından sonra topstar olmuş, hak ettiği üne kavuşmuştur.
(img:#1110575)
görsel
(img:#1110579)