hayatımın hiçbir döneminde " jet skiye binmek haramdır" diye fetva vermedim. bugün de aynısını söylüyorum. jet skiye binmek haram değildir. (cübbeli ahmet emmi)
- holöpte kotlüam vor

ulan yavşak, teröristler senelerdir halka eziyet edip katliam yaparken nerdeydin?
bir gün bir kişi ashab-ı kirama sorar.
-neden bacaklarını karnına çekerek uyuyorsun?
arkadaşı cevap verir:
- allah'a karşı ayaklarımı uzatarak uyumaktan ,allah'a karşı edepsizlik yapmaktan çekiniyorum.
n.hatipoğlu'nun menkibe diye anlattığı absürdlüklerden biri.
mezarda sizi azap melekleri yakaladığı zaman, onlara " ben nakşibendi tarikatındanım" derseniz, o azap melekleri size bir şey yapmadan serbest bırakırlar.
( cübbeli giyen ahmet emmi'nin zırvalarından biri)
holopto kotloom voor.

ışid suriye'de insanları kıtır kıtır keserken katliam yoktu ama devlet ülke sınırları içindeki şehri ele geçirince katliam yaşandı. he he.
allah var.
-allah yok ben inanmıyorum.
+peki o zaman gel, bak bu bir kalem, bu bir sanat ve bunun bir yaratıcısı var değil mi?
-evet??
+insanlar da bir sanat ve onları da biri yarattı ve o da allah!
-ha tamam o zaman ben müslüman oluyorum, nedir bizim borç?
din, başlı başına bir zırvalıktır.
3 er 4 er 5 er kadın alabiliyormuşuz. nerede benim hurilerim hııı .s
Muhammed ayı ikiye böldü.

Gülerler adama.
allahın varlığına inanırım ,orda sorun yok..
Genellikle sünniler tarafından ileri sürülen zırvalarıdır. Çok sallamayın.
aslında orada öyle demek istemiyor.
dinin zırvalık olduğu düşünülse bile milyonlarca insanın inandığı bir şeye böyle saygısızlık yapılmaz. işte ben bunu tasvip etmiyorum mesela. sonra dinciler çıkıp "yaa bu ateistlerin hepsi böyle işte" diyebiliyor. dinciler zaten suçlu, bir de yok yere bu kekolara böyle kozlar veriyorsunuz. sonra senin gibi düşünmeyen ateistler de bundan payını alıyor. sağlam karakterli bir ateistin kafasında böyle düşüncelere yer yoktur. bir örnek olarak "müslümanlık eşittir vahşet" şeklinde düşünüp duygulara yenik düşmüş bir şekilde ağzına geleni söylemek dini zırvalık olarak gören yahut görmeyen sağlam bir ateistin içine düşmeyeceği hatadır.

yani ha keko dinci, ha "din zırvalıktır" diyen kişi. aranızda bir fark yok. faydadan çok zararınız var bu ülkeye.

not: pastafaryan.
2 tel saç göstermek cehennemlik eder bilmem ne.
görsel
yobaz akit gazetesi:
-yemeğinizi elinizle yiyin
http://imgim.com/image/sc...t_2017-06-01-01-51-15.png
-allah rızkını verir.
Zırvalıkların başı Allah'tır. Tanrı tükürdüğünü mü yaladı? Allah tanrıysa, isa ne oluyor?
görsel
allah doğacak çocuğun rızkını verir. hastasıyım. böyle böyle 5 tane çocuk yapıp borç içinde yüzen insanlar var.
(bkz: gerçek islam bu değil)
(bkz: kıdem tazminatı caiz değil)
-namaz kılmayanlar 70 sene cehennemde yanacak.
görsel