bugün

Kurada Basel gelmiş gibi ağlayanlar var. Düşünün kuralar çekilmemiş ama adam ağliyor. Fikret orman ve şenol güneş rakipleri bu hale getirdi işte.
FENERLiLER VE CiNCONLULARIN KENDi TAKIMLARINDAKi SORUNLAR YÜZÜNDEN BAŞARISINI KISKANDIĞI TAKIMIMIZ...

FENERLiLER VE CiNCONLULAR iNSANOĞULUNUN iÇiNDEKi AHLAKSIZLIĞIN VE ŞEREF YOKSUNLUĞUNUN DIŞA VURUMUNU SiMGELEMEKTEDiR.

BEŞiKTAŞ DA ŞiDDET VE iSYAN GÜDÜSÜNÜ SiMGELEMEKTEDiR.
iyi bir kulüptür. şampiyonlar ligi başarısı da göz ardı edilemez ancak gerçekten de real madrid, juventus gibi rakiplerinin oynadığı takımlarla karşılaşmadı son iki senedir. böyle bir takım karşısında neler yapabileceğini görmek daha net bir fikir verecektir.
Ülkenin şampiyonlar ligindeki tek temsilcisi.

Demekki tarih bi sike yaramıyormuş.
bu gidişle liverpool ile eşleşemeden elenip gidecek takımdır zira liverpool 3-0 önde ve kazandığı takdirde lider çıkacak.
Ziraat türkiye kupası gibi gruba düşmüş takım. Şuna bak böyle takımlar neden şampiyonlar liginde Almanya ikincisine bak rezalet. Evet.
kendileri ile eşleşmek için liverpool'un ikinci olmasına razı olabileceğim takımdır.

bu sefer 8 ile kalmayız söyleyeyim. *
Leipzig'i eksik kadroyla deplasmanda 2-1 mağlup ederek Şampiyonlar ligi g grubunu 14 puanla namağlup lider tamamlayan winner kulüp.

(bkz: Beşiktaş ın çerez gruba düştüğü yalanı)
an itibariyle şampiyonlar liginde;

''grubundan namağlup çıkan ve türk takımları içindeki puan rekoruna sahip takımdır.''

helaliniz var çocuklar, ayaklarınıza sağlık !!!
kısa zamanda büyük işler başarmış efsanevi takım. yükselişiyle dalga geçenler salya sümük açık ve net.
galatasaray östersunds' a elendiğinde zil takıp oynayan şımarık ve hainler hariç, taraftarının haklı başarısından ötürü tebrik edilmesi gereken, bir rekora imza atmış türk takımı.
Ülkede yolunda ilerleyen tek şey.
ekşide bir arkadaşın entrysini buraya kopyalıyorum, ellerine sağlık. en güzel böyle anlatılırdı.

https://eksisozluk.com/entry/72644851
Bu gece de yeni başarılara imza atan asil kulüp.

'Gururlan'ıyoruz.
görsel
ulan hala laf atan gerizekalı orospu çocukları var..

adamlar 6 maçta 14 puan topladı..on dört..beyinsiz orospu çocuğu bir daha yazıyorum 14..

senin takımın götü boklu ligde başakşehirden deplasmanda 5 yerken..bak tekrar yazıyorum beş yerken..5 yemek nedir amk salakları ahaha yazdıkça zevke geliyorum

diğeri kendi evinde gene aynı başakşehirden 3 yemişken..

bak başakşehir avrupa liginde gruptan çıkamayan takım amk

ayrıca bu yüzsüz orospu çocuklarının birinin takımı vardara diğeri östersşşdfkd'a yenildi..

ulan hala gelip nasıl grup kolaydı yhaa muhabbeti yapabiliyosunuz..ulan bakıp şu takımı örnek alacağınıza bok atma derdindesiniz beyinsiz piç kuruları..sizin ne başarınız var amk kamilleri..ağız ishali olmuşsunuz alayınız,o kadar komik görünüyorsunuz ki..

not: kocamanspor

edit: yazmayı unutmuşum,zamanında 'para komodinin üstünde' diyerek taşak geçtiğiniz takımdı bu bjk..adamlar uzun vadeli planlama nedir,doğru yapılanma nedir kafamıza vura vura gösterdi..komodini ananızın amına sokabilirsiniz,parayı da ananıza verin..
şampiyonlar ligi'nde gerekeni yaptı, şimdi süper lig'e dönme zamanı.
2016'da cl'de oynadigi son macta 6 gol yemis takim.
2018'deki ilk cl macinda da 8 yiyecek muhtemelen.

Hatta bayern real gibi bir takimla eslesirse 10'u gecebilir fark.
süper lig'de devre arasına kadar kalan 3 maça da iyi hazırlanması gereken takım. bunu taraftara borçlular.

görsel
avrupada ilklere imza atmış türk takımı.
tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
not:gs
dün akşam durum 1-1'e gelince "şimdi atarız" dedim. bunu diyebildim. takımımdan bu kadar emindim. bana bu güveni yedek kadroyla bile verdin ya, varol beşiktaşk! büyük sevdam!

"yedekler parçalar" dedim yine haklı çıktım. "en az 11-12 puan alırız, artanı da renklilere dağıtırız" dedim yine haklı çıktım.

not: renkliler o başlıkta çok provakasyon yapıyorlardı o yüzden. yoksa kimseyle bi derdim yok.
dün akşam galibiyetine 8 oran vardı. kafamı skeyim kafamıı.
sampiyolar liginde kurallar geregi bu takimlardan biri ile eslesebilecektir,

Basel, Bayern, Chelsea, Juventus, Sevilla, Shakhtar, Real Madrid.
şampiyonlar ligi için;

Grupta en çok puan toplayan Türk takımı (14)
Grubu namağlup tamamlayan ilk Türk takımı
Grubu lider tamamlayan ilk Türk takımı
Grupta en çok gol atan Türk takımı
Grupta en çok galibiyet alan Türk takımı.
galatasaray'ın azgın kocası..normalde kocalar karıılarına kıyamazlar kibarca sevişmeyi tercih ederler.beşiktaş ise gs'yi her gördüğünde askerden yeni gelmiş gibi hayvanca abanıyor,amdan götten zorluyor.ben bu hırsın sebebini hakkaten anlamış değilim.insan nikahlı karısını neden bu kadar hor kullanır aklım almıyor.