bugün

Başarılı kulüp. Ancak taraftarlarının çoğu ağzını çok fazla bozmaya başladı. Başarıyı argo ve küfür ile kutlamak yanlıştır. Bu şekilde de antipatik oluyorlar.
ben şike yaptıysam fenevbahçe için yaptım diyen dünyanın en büyük şikeci başkanına sahip olan takım taraftarları siktirin gidin bu başlık altından pavalı köpekler.
iklim değişikliğine dikkat çekmek için 1 saat ışıkları kapatıyorlarmış. bu alenen bir şov bence. sanki çok umrunuzda iklim değişikliği. ayrıca ışık kapanınca herkesin dikkati iklim değişikliğine mi gidiyor, saçma.
Tinerci esrarkeş tiplerin takımı.
istiyorlarsa yabancı sayısı 3 olsun. sonuç olarak beşiktaş çok iyi yerlilere sahip. bırakın aziz vasat yerlilere 8 milyon 10 milyon euro saçsın, aziz de duracağına anadolu kulüplerine gitsin para.
Fetösüz takım.
türkiye'nin en büyüğü.

yıldızları başkalarınınki kadar değildir ama her yıldızı şereflidir.
Müjde müjde size
Ertuğruldan müjde size
Zarif sağlam esnek koyar
Rahat koyar müjde

Eski bir türbün şarkısı.
Ömrümü tribünlerine verdiğim, bir ömrüm daha olsa onuda verirdim diyeceğim asıl takım.
Beşiktaş.
en kötü zamanlarımda, hayattan çokça soğudum zamanlarda bile yüzümü güldüren yegane şey. zaten bir yalnızlığım bir de beşiktaş, hiç bir zaman bırakmadılar beni.
medyanın her gün birini transfer ettiği her gün birini yolladığı takım.
Bu senede şampiyon olması halinde 2 sene daha şampiyon olacağına inandığım takımım.
Jimnastik kulübü olarak başlamıştır işte.
https://mobile.twitter.co...status/847152375227990020

Şampiyonluk şarkısı hazırmış.
yabancı kuralı tekrar hortlayinca götü yusuf yusuf eden Jimlastik takımı...

eee sen gidip 11 kişilik kadroya 9-10 yabancı koyarsan olacağı buydu..

not:o tepedeki tüpcu var oldukça bjk ne derse o olur..
parotoner gibi kulüp. tüm kanıbozukları başlığı altına çekiyor. üzgünüm ama en büyük beşiktaş !
Bu gün itibari ile 11 oyuncusu ile yolları ayırıp emre Mor, mario gomez falan bir çok ismi transfer ettiği haberi çıkan takım.
Bu yaz transfer sezonu çok karışık geçecek gibi duruyor.
Önümüzdeki haftalarda arka arkaya oynayacağı trabzonspor deplasmanı, lyon, başakşehir ve Fenerbahçe maçlarını kaldırabilirse şampiyon olabilecek takım.
inşallah UEFA Avrupa Liginde şampiyon olur.

not: fenerbahçeliyim.
kartal hayvanından çok tiner ile özdeşleşmiş futbol kulübü.
2016-2017 turgay şeren sezonu şampiyonudur.
En büyük.
Başakşehir yenildi yarın Gençlerbirliği ni yenip farkı 5 lemek gerek.
Beşiktaş bir takım değil taraftarıyla bütünleşmiş bir kulüptür. En iyi taraftar grubu bizimdir.
Kız kardeşim- yeğenim senin kaç halan var?
Kızım-3
Kk- isimleri ne?
K- x-y-z
Kk- en büyüğü hangisi?
4 yaşındaki yeğenim- Beşiktaş.