bugün

süper kupa finalinden de çekilmesi durumunda feneri iyiden iyiye döt edecek asil takım.

artık herkes biraz beşiktaşlıdır. fenerliler hariç.
Türkiye Cumhuriyeti'nin en iyi, en kupalı, en para sahibi,en iyi avrupa takımı olmayan ancak
Türkiye Cumhuriyeti'nin en şerefli, en gururlu, en baba hakkı'lı, en pascal nouma'lı, en TAYFUR HAVUTÇU'lu, kupasını iade edebilen takımıdır.

Beşiktaşlıyım gururluyum.
şeref, şerefsizlikle bir kupanın alındığı iddaası varsa bile kupayı sahibine teslim etmektir, adliye basıp racon kesmek değildir.
çok gülüyorum ben bu takıma. her türlü pisliği yiyip, sonra bir şekilde yüzsüzlük yaparak şerefli ayaklarına yatıyorlar. son icraatları da kupayı geri vermek istemeleri. uhaha. lan sanki siz vermeseniz, sizden geri almayacaklar.

bu kadar da yüzsüzlük olmaz ki.
dün hayatımda ilk kez beşiktaş'ı tuttuğum için utandığımı söylemiştim.
bugün yeniden gururların, sevinçlerin en büyüğünü yaşattı bana.
türkiye'de hiç bir takımın yapmayı aklından bile geçiremeyeceği şeyi yaptı.
kimileri bu kupayı bir şekilde almak için ölür. "alın da nasıl alırsanız alın" der.
kimisi de "kupamda en ufak şaibe ihtimali varsa bu kupa benim müzemde duramaz arkadaş" der.
gözler doldu yine... iyi ki varsın beşiktaş.
asıl derdi hiçbir zaman şampiyonluklar, kupalar olmamıştır. olsaydı zaten şu anda en az 4-5 tane daha fazla kupa vardı müzesinde.
asıl derdi dürüstlük, temizliktir. bugün yine kanıtlamıştır bu duruşunu.
onurlu taraftarın onurlu takımı olduğunu bir kere daha gösteren büyük kulüptür.
gururumuzu okşamış asil bir duruş sergilemiştir yine:

http://uludagbesiktas.blo...-iade-yonetim-istifa.html
çarşının (forzabesiktas.com)web sitesinde sitenin introsunda yaptıkları açıklamayla beşiktaşlı olduğum için bir kez daha gurur duymama sebep olan takımdır.
insan ister istemez bu takımı tuttuğundan gurur duyar.
"saf taraftarları" olarak bizler "şerefli kulüp, olması gereken, işte budur" tepkisini vermişizdir, evet.

"Saf olmayan bazı taraftarlar" ise "Başgan daşşaklarına kurban, şike yapsan da arkandayız başgaaan!!" demekte bir beis görmeyerek aklı sıra bizi madara etmeye çalışmaktadır. Te Allaam ya...

edit: forzanın "trabzonsporun şampiyonluğu kutluyoruz" introsu türk futbol tarihinin en büyük bok yemelerinden bir tanesidir. Bu işgüzarlığı yapan adminleri de kimlere havale etmeli bilmiyorum.
şehitlerimizi anması gereken spor kulübü.
şaibeli hiç bir onuru istemeyen onurlu taraftara sahip takımdır. bazı göt oğlanları gibi şikecilerin arkasında durmazlar. koçlarım benim hepinizle gurur duyuyoruz. ama bu şike işi kanıtlanırsa başkan demiören ve ekibinin de defolması gerekir. adalı ve havutçunun yönetimden ayrı hareket etmesi düşünülemez.
en güzelini milliyet gazetesi söylemiştir:

--spoiler--
kupasız olsun ama onursuz olmasın
--spoiler--
(bkz: 11 mayıs 2011 beşiktaş ibb spor maçı/#12440710)
(bkz: 15 temmuz 2011 serdal adalı nın istifa etmesi)
(bkz: beşiktaş ın şike soruşturmasına dahil edilmesi/#12442887)
başkan götü yalamayı bilmeyen taraftar kitlesine sahip takımdır.

örnek verecek olursak

+birader fener josico yu almış

-vardır aziz başkan ın bir bildiği

+birader ananı ......

-vardır aziz başkanın bir bildiği.
bazı söylentilere göre uefa kupasınada katılmayacak takım.

Tff denen kurum bir an önce karar vermesi gerek. eğer suçsuz olupda uefaya sırf iddaler yüzünden gitmesse beşiktaş o zaman bu ülkedeki futbol federasyonuna gram saygı kalmaz.
iki gün önce fırsat bilip ts nin şampiyonlugunu kutlarken sonrasında yoneticileri şike iddiası yüzünden tutuklanınca, ibb nin kupasını kutlamayan, üstüne üstlük bi de bu durumdan ne gibi bir çıkar çıkaracagı soru işareti olsa da bunun üzerinden duruş, davranış gibi sözlerle bildiri yayınlayacak kadar popülist bir taraftar grubu var. anında kendi takımının adamları satacak kadar duruşu bulunan zavallı bu grup, her zaman yaptıgını yapmış ve dönek duruşunu göstermiştir.Ayrıca kupayı vermek nedir ya siz nasıl bi takımsınız ? zaten suçları ispatlanırsa alacaklar elinizden kupayı ve gereken cezada verilecek, aklanırlarsa da herşey düzelecek burdan bile gereksiz hareketlerle prim yapma çabası içindeler‚ peşinen yapmışlardır dercesine hemen kaçıyorlar bi de utanmadan fenerbahçe taraftarının inanarak yaptıgı yürüyüşe laf ediyorlar gerçekten ilginç.
birilerine misli misli fazla glen türkiye nin yegane büyüğü.
zannedersem bu yıl yaptığı en iyi transferler tanju kayhan ve bebe olan canım takımım. öve öve bitiremiyorlar ama daha izleyemedik.
5000. entry sine şike iftirası ile girmiş şerefli kulüptür.
şöyle tarafsız bir gözle bakıldığında bile şike olayının fenerbahçeninki ile karıştırılmaması gereken kulüptür. eğer hakikatten şike var ise fenerbahçe gibi başkanından memuruna hiyerarşik silsile içinde organize olarak değil münferit bir olaydan ibaret olduğu anlaşılacaktır. ya da umarım ki febeyi yalnız bırakmamak için ortaya atılan bir komplodan ibarettir. çünkü iddialara bakınca fener gibi para transferleri söz konusu değil, onun yerine transfer olayı daha çok gündemde. şike iddiaları doğruysa fenerin son maçlarından bu anlaşmaların tamamlandığı şikenin gerçekleştiği anlaşılır ama beşiktaş ibb maçının izleyen herkes şikenin mümkün olmadığını çoktan anladı.
aşağıda belirtilen olaydan ötürü adi bir komplo içine sürüklendiği yönünde akıllara şüphe getiren şanlı takımımızdır.

ibrahim akın savcılıkta "150 bin dolar ve bir yarış atı karşılığında Türkiye Kupası Finali'nde Beşiktaş'a karşı kötü oynamayı kabul ettim" demiş ve beşiktaş'ı zan altında bırakmıştı. şimdi de hapishane de "Savcılık sorgum esnasında soruşturma savcısı Mehmet Berk'in şike olayını itiraf etmem halinde tutuklanmayacağım yönündeki beyanları ve uygulamış olduğu psikolojik baskı nedeniyle gerçek olmamasına rağmen suçu kabul etmiş bulunmaktayım." demiş.

Kaynak : http://www.internethaber....360454h.htm#ixzz1SYcnS2rh