bugün

Herkese nasip olmaz.
(#16255194)
fenerbahçe taraftarı olan ve yarım aklıyla ironi yapmaya çabalayan bir yazarı beşiktaşlı zannedip dalga geçen çeyrek akıllıların cümlelerindeki özne olan taraftar.
(bkz: sike sürülecek aklı olmamak)
Tanıdıklarımın cogu ölümüne holigandir.
'' işte biz kötü günde hep omuz omuzayız'' diye beste yapıp, ilk kötü günümüzde ağzına geleni sayan taraftarlardır. gelen başkana, onun getirdiği teknik direktöre söver de söver. çünkü şuan tek önemli konu 1 sene boyunca yatan quaresma'nın gidip gitmemesidir. geçen sezon 50 maç takımı sırtlayan egemen veya ernst'in gitmesinin hiçbir önemi yoktur. quaresma nasıl gider tövbe tövbe. beşiktaş'ı beşiktaş yapan quaresma'ydı değil mi? ya da takıma neden cenk'in yanına kaleci aldığına söver. çünkü cenk zaten geçen sene 13 maç kaçırmamıştır. arkasında ki umut yılların deneyimiyle cenk'i hiçbir zaman aratmaz değil mi? almanya'dan gelen bir kanat oyuncusuna 800 bin euro senelik ücret verilmesine söver. gidip 100 bin euroluk 3. lig adamlarını getirmesi lazımdır beşiktaş'ın. hatta berbatov gibi bonservisi elinde adamları senelik 500 bin euro'ya ikna etmesi lazımdır değil mi? çünkü takım zorda ama yıldız da alınması lazım. buna da söver sağolsun taraftarımız. bunlara kızarken yeni başkana dönüp '' ulan demirören'i aratıyorsun'' deme dangalaklığını bile kendinde hak bulur. takımın 1 milyar dolarını helak etmiş bir adamı hala aramaya çalışır. çünkü o adam quaresma'yı ve yanına 3 dünyaca ünlü portekizliyi getirmiştir. nasıl getirdi, menajerlere kaç para hibe etti, aradan kendi şirketlerine kaç para aktardı sorgualamaz.

edit: hiç bozulmayın gençler gidin. önce bi aynaya orada göremezseniz forumlara, sözlüklere bakın anlattığım adamlar yerli yerinde duruyor.
12 mayıs 2012 günü fenerbahcenin şampiyonluğu kaybetmesine üzüldüğü için şükrü saraçoğlu stadının yanındaki opet'i ateşe veren arabaları ters çeviren taraftarlardir. savcı öyle diyor (bkz: 12 mayıs tutuklularının bjk li ve gs li çıkması)
q7'nin gözbebeği olduğu taraftar topluluğudur.
Borca doymayan fakat iyi oynayan kimi var kimi yoksa kasımpaşa'ya yollayan takım ve Türkiye'nin ilk takımı.
çok duygusallar.
son zamanlarda renkLIlerce kartal gol gol gol tezahüratı eleştirilen taraftardır. Ama renkLIler eleştirdikleri bu tezahüratı kendilerine uyarlamakTA BIR SAKINCA GÖRMEZLER.
Bu renkLIlerin HER TÜRLÜ TEZAHÜRATı yine beşiktaş taraftarından araktır. Artık üçlü, beşiktaşım benim, beşiktaş sen bizim herşeyimizsin, şampiyon beşiktaşım ne istersen iste benden gibi kLASIKLERI geçtik. Onu çalmayan yok. Ama iyice azıttı pezevengler.
*Gücüne güç katmaya geldik diye bir şaheser yaptık, sahiplenmeye kalktılar, bir taraflarında patladı.
*dale şovunun el hareketleri ile yapılan koreografisini sahiplenmeye çalıştılar, Yemedi bıraktılar.
*koyduk mu diye bir tezahürat yaptık tüm ülke Bunu bekliyormuş. Herkes söylüyor.

Alen markaryan " halk kullanSın, biz üretmeye devam edeceğiz" deyince Adamlar iyice tembelleşti. Artık oyuncularını tribüne çağırmak için bile bizden yardım alıyorlar. Ricardinho'ya yaptığımız tezahüratı baros'a, ernst'e yaptığımız besteyi kuyt'a uyarladıLAR en basitinden (kuyt kuyt kuyt diye bari söylemeyin lan ezikler, bir şeyler katıp kafiye yapmaktan da mı acizsiniz? ).

Ve tüm bu eziklikleriNE RAĞMEN kartal gol gol gol tezahüratı ile sürekli dalga geçerler. Bak ben sana bir hikaye anlatayım. Çağrışımını sen yap.
" bir gün bir işadamı önceden tanıdığı bir Hayat kadınına rastlamış. Işadamı, kadına üzerinde sadece 50 lira olduğunu, bu kadarı ile ne yapabileceğini sormuş, kadını oral sexe razı etmiş. iş bittikten Sonra paradan memnun olmayan Hayat kadını adama:
- ne biçim işadamısın lan sen? Cebinde elli lirayla geziyon?
Işadamı cevabı yapıştırmış:
+ lan orospu. Beğenmediğin o 50 lirayla ben Senin ağzına verdim!"
"feda" ile "heba" arasındaki ince çizginin farkında olan akıllı insanlardır.
iyice mala bağlamış, batuhan karadeniz transferinden sonra folloş olmuş taraftar kitlesidir. olcay şahan için fabian ernst'i aratmaz yorumunu yapan ciddi bir kitle var ; arkadaşlar olcay ön libero oynuyo da ben mi bilmiyorum ? veya ernst sol bek/açık mı oynuyo da haberimiz mi yok ?
Adam gibi taraftar,geÇen yıllarda forma giymeyenler bu sene forma giyip maÇ izler oldular,biz her zaman takımımızın yanındayız yensede yenilsede.
ne kadar tırt, tırı vırı oldukları ortaya çıkmış taraftar grubudur. satılan kombine sayısı ortada, tişört-forma ortada. feda demek, haplanıp tribüne gelip "kata go go go" diye böğürmeye benzemiyormuş demek ki!
kötü gün taraftarlarıdır.bu yönetimle de iyi günler göremeyecektir.
(bkz: adamın götünden kan alırlar kamil)
quaresma adlı arkadaş için ölüp biten taraftar

aralarında aklı başında olanlar var tabi onlar ayrı

ama büyük çoğunluk bu herifi ısrarla savunuyor

git simaoyu savun,fernandesi savun,egemen neden gönderildi de,nihata bu yapılan muamele ne büyük rezilliktir de

ama bu adamı savunma arkadaş.bağırma q7 diye stadda ilk kötü sonuçta

geldiğinden beri ne vermiş sana bu adam da ölüp bitiyorsun onun için?

illa tepki koyacaksan hala tüpçüden hesap soramayan,adını ağzına almaktan bile çekinen fikret ormana koyacaksın..
inşallah bu akşam eboue yada meloya karşı şu tarz ırkçı hareketlerini izlemeyiz dediğim topluluk

görsel
bir tane taraftarın kenardan yaptığı aptalca hareketi tümüne vakfedilen, satın aldığı kombine ile forma ile, yani cebinden çıkan para ile bağlılığı ölçülen, benim de aralarında bulunduğum ve rakip takım taraftarının asla anlamayacağı bir aşkla takımına bağlı gruptur. pkknın lideri öcalan da galatasaraylı kardeşim, bu seni pkklı mı yapıyor? ben onun fotosunu gösterip galatasaraylılar örgütçüdür desem beyinsizlik yapmış olmaz mıyım a canım benim. quaresma'yı da Allahına kadar savunur, çünkü o taraftar transfer ettirmiştir onu, millet dudak bükse de yürekten oynadığını, taraftara karşı sevgisinin ne boyutlarda olduğunu bilir.
şerefin çocuklarıdır.
en haysiyetli en eski takımdır.
asildir paraya pula değil birliğe bakar.
beşiktaşın yarısı zaten taraftardır.
para değil yürek.
şu saatlerde kazan'da akşamki maç için hazırlanan şeref bey'in çocukları.
yönetiminden en çok çeken taraftar grubudur. Sevinmek için sevmeyen fakat elinde olmayan sebeplerle burnu boktan kurtulmayan taraftardır. nereden mi biliyorum? ben de onlardan biriyim.
en asil duyguları tatmış insanlardır.

yıllarca medya 3. büyük demiş fakat takmamış,

birbirlerine ezeli düşman olan fener ve galatasaray pastayı paylaşmak için beşiktaşı devreden çıkarmak için binbir türlü ayak oyunlarını görmüş ama umursamamış,

her yenilgide hüznünü içine gömüp aldırma kartal aldırma demiş, olmadı sırtını dönmüş ama asla vazgeçmemiş,

takımının en kötü döneminde destek olmak için kibrit çakmış, feda formaları giymiş,

kaçan şampiyonluğa sinirlenip benzinlik basmamış, polis araçları devirmemiş,

inançlı, asil ve yaratıcı örnek bir topluluktur...
dünyada az bulunabilecek taraftar grubu.