bugün

şu ana kadar hakkında hiç başlık açılmamasına şaşırdığım suriye'nin devrilmek üzere olan lideri. acımasız emperyalist güçler, çevresinde. o ise kahramanca direniyor. türkiye de emperyalist güçlerin ekmeğine yağ sürüyor.
beşir esad , beşer esad , beşir eset çeşitli versiyonlara yoğrulabilen ; hangisi doğrudur medya yüzünden anlayamadığımız suriye ' nin şu anki lideri . kafalar karışık kim haklı kim suçlu . herkes kendi düşüncesini savunurken ; ben şu an sadece ne olursa olsun bir ülkenin dağılmasını 'esetle kınıyorum '
(bkz: beşer eset ne amına kodumunun)
yıllar yılı beşar esatdı.sonra beşar esed oldu şimdi de beşer eset mi olmuş.yakında becer eset de olur o zaman. çünkü şaka maka adam tayyibin de destek verdiği abd'nin bop için kullandığı ne kadar hayırsız uğursuz isyancı takımı varsa hepsini beceriyor. daha 2 hafta önce suriyenin el kaide lideri öldürüldü hatta içlerinde türkiyedeki bombalamalara karışmış bir el kaideci de vardı.kimse söylemese de suriyede giden savaş asla isyancıların leyhine değil.esad'ın gitmesini daha çok bekler abd yönetimi ve kukla erdoğan.suriye libya gibi olmayacak gözüken o. esad'ın arkasında güçlü bir halk desteği var abd'nin avrupanın ve bizim boyalı basın görmek istemese de.
doğrusu için;
(bkz: beşar esad)
(bkz: esed nod 32 anti-virüs)
beşer eset diye bir allahın kulu ortada yokken, tayyip paşanın kafayı bozması neticesinde yılların beşar esadına takılan komik isimdir efendim. mücadelesinde de sonra derece haklıdır. özgür suriye ordusu safsatası altında ülkemizde konuşlandırılan isyancıların arkasında türkiye dahil hangi güçlerin olduğu bellidir, amaçlanan bellidir, yapılanlar bellidir.
suriyeyi zulme uğratan virüs.
çoğu suriyelilerce sevilen nedense akplilerce sevilmeyen hede.
dış güçler tarafından yıkılmaya çalışılan adam,ne hikmetse suriye halkı sever bu adamı.
hee birde en çok akpçocukları sevmez bu adamı.
suriye'nin olmayan lideri.
esad kardeşim iken eli kanlı eset olan, hâlâ ayakta duran şahıs . adam oranın seçilmiş lideri, %80 civarı oy aldı. sizden fazla iktidar olma hakkına sahip. ama neymiş yok efendim esad çocuk öldürüyor, tuvalete ters oturup düz sıçıyor vesaire. ülkesini de mis gibi böldü, Akdeniz tarafını aldı kendine, bir boka yaramayacak toprakları da verdi ne bok yerseniz yiyin dedi, işid ebelerini sikiyor gerçi şimdi, bir bok da yiyemediler.
(bkz: Eset nod32 antivirus)
(bkz: serbest çağrışım)