görsel
görsel
Attım hafızaya kısmı ile Sherlocku hatırlatan klip.

görsel
diyen adam kalbimin fenomenidir *
Beyin bedavada iq pahali herhalde.
karısı 300 adamla aldatmış kişidir aynı zamanda.

http://www.youtube.com/watch?v=DoVqn2OIzzc
görsel
görsel
Sakin sakin konusan adamin herkese ibretlik tespiti.
artık duyulamayan söz. muhtemelen beyne de zam geldi. her şey pahalı anasını satayım.
beynin kıt kaynakların paylaşılmasında arz talep dengesine göre çok pahalı olması gereken çünkü az bulunan ve çok talep edilen bir mal hizmet olmasına karşın.
marjinal fayda ilkesine göre kişiye sağladığı fayda yönünden günümüzde toplumsal statü yönünden bir beyin hizmeti olan zekanın insana bir değer katmaması dolayısıyla değerinin çok düşük olduğu, bu sayının da limitinin sıfıra yaklaştığı için 0 yani bedava kabul edildiği gerçeğidir.
recep tayyip erdoğana bağış yapan insanın psikolojik durumunu en iyi anlatan sözdür.
beyin bedavaysa alsaydın ya amk.
bu yıl yapılan sınav için geçerli olmayacak kült cümledir. hafızaya atmaya değecek bir tane soru bulunmamaktadır zira.
Sınavdan kaç puan aldığını merak ettiğim şahıs söylemi.
görsel
+hanım aşağı inmek parayla mı?
-beyin bedava. *
bugünkü konusu "kolay para kazanmak" olan programdır.
(bkz: herşey bedava)
caner taslaman ve emre dorman ın yine bombalayacağı program. okan bayülgn inanılmaz renk katıyor. sorguluyor. masada inanılmaz bir beyin fırtınası yapıyorlar.
hani bir film vardı 12 angry man diye. abd yapımı kült filmdir. bu program bana o filmi hatırlatıyor.
"ama mandalina paralı" şeklinde devam ederse 50 yıl sonrası için güzel bir atasözü olabilecek söz.

not: olsa da yesek.
okan amcanın kullandığı beleş mottodur.

gerçekten beyin bedava ama kullanana bedava...
konuk seçiminin; tartışmadan çok, seçilmiş bir konu üzerine gitmek olduğunu düşündüğüm için iyimser yaklaştığım program. aksi takdirde kimse kimseyi çürütmüyor rezil bir durum var şu an. elimdeki kâğıdı sinirden yerken gecenin sorusu geldi neyse ki:

"peki allah, tüm bunları neden yapıyor?"

(bkz: tişikkirlir sipirmin)
şakirtler için hazırlanmış program tavsiye edilir.
bakirliğimi 1 milyon dolara satıyorum diyen erkek beynidir. gülünür geçilir. ne de olsa maddi bir değeri yoktur.