bugün

Talk show luktan çıkıp sadece reklam alan program olmuştur.
Artık konuk olarak film çeken oyuncular ve albüm çıkartan şarkıcılardan ibaret.
kafaya silah dayatılarak izletilen program. izleyip kötü olduğunu söylemek için başka bir gerekçe göremedim.
bu akşam macırların oluşturduğu grup olan grup şarena nın katılacağı programdır.
grup şarena mahallemdeki komşu çocuklarından ve kuzenimin yer aldığı bir gruptur. grup ramazan aylarında iftar ve sahur programları duzenler sokağımızda. enstrümanlarıyla macır şarkılarını en güzel biçimde çalarlar.
hepsi gayet iyi insanlardır. müzik tarzımı yansıtmasa da dinlenebilir bir gruptur.
Başlamak üzere olan, 1 haftadır beklediğim tv şovu. Hayko var bu gece haykooo.
Bu gece hayko ile reytinglerin artması düşünülen program.
hayko cepkin'in katildigi program.

hayko'nun bi tane fani var cok guzel lan.
hayko cepkini sevmezdim ama hiç göründüğü gibi değilmiş mütevazi ve samimi.
izleyin abi hayli bu sefer beyefendi olmuş özcan deniz senarist olmuş guzel.
Cumaların vazgeçilmez aktivitesinin.Hele ki konukları biraz da seviyorsanız değmeyin keyfime.
yılların eskitemediği program. harikalar harikası.
an itibariyle 3 adet paketi saglam bayan konugu var, ikidebir domalip tahrik ediyor kahpeler, reyting icin bunlarda gerekli maalesef.
An itibariyle sebepsiz kopartmaktadır. AhahahahhHa.
VTR'leri eskisi kadar komik olmayan, beyazın kendi çapında esprileriyle ilerleyen talk showumuz. inşallah seneye düzelir deyip ummaktan başka çaremiz yok.
Sözlükte hiç bir boku beğenmeyen timi gelip bu başlıkta entry girenleri eleştireceği program.

Tamam beyaz çok bozdu tamam.

Bi bitmediniz mk.
cuma geceleri eğlence kaynağı.
edit : the tonight show jimmy fallon hayranları rahatsız.
şu sıra yayında olandır. diriliş ertuğrul oyuncuları konuk. engin altan düzyatan'ı görünce istemsiz olarak şahsına münhasır marşı söylüyorum.
2015 yılında suyu çıkan program. artık yeter beyaz. ya yenilik getir ya da bitir artık. 60 yaşına kadar sunacak değilsinya. lütfen artık bir son ver. bir de candan erçetinle olan videolarından sonra diğerleri tat vermemeye başladı. birden zirveye yükseldin çünkü.
Kayıp yillarimin eğlence mezesi olmuş programı.
bu gece son yılların en iyi, en kafa konuklarıyla ekranda olan program.
(bkz: ali atay)
(bkz: serkan keskin)
(bkz: şevval sam)
şevval sam şarkılarıyla eşlik etsin, ben dinleyip kaybolayım duygularımda yeter..
bu gece konuklarıyla yardıran program. ben ali atay için izliyordum ama şevval sam da iyi sürpriz oldu gece gece.

oha editi: olum mete horozoğlu'nu söylemeyi unutmuşum, ayıp etmişim valla.
Bu senin en iyi programını yapan talk show.

(bkz: ali atay)
(bkz: şevval sam)
(bkz: mete horozoğlu)
(bkz: serkan keskin)
türkiyenin en iyi talk showu beyaz show.
beyaz ın eski formunu kaybettiği aşikar. montaj videolarla skeçlerle şarkılarla programı bitirdi.

bi tane esprisini görmedik ulan bunun adı talk show değil miydi?
Türkiyede konuk edilecek ünlü bırakmayan programdır.