bugün

cahili eğlendiriyor. Bu kesin! Cahilin bile amatör olanını eğlendiriyor. Profesyonel cahil bile izlemez bunu çünkü aynı muhabbetleri kendisi yapıyor buna ihtiyacı yok.

Aziz yıldırım bu dici tutmalı diyen bir adam öğrenci evinde değilse beyaz tv ekranlarındadır. Buna haykırarak gülen bunu yadırgamayan adamın evine gidik dick li sohbet edesim var.
ahmet çakar insani mı, yoksa gayri insani mi yorum yapayım diyerek başladı.*
adamlar neredeyse 45 dakikadır hakem özgür yankaya'yı konuşuyor.

inanmıyorum.*
herkesin ayrı bir şey saçmaladığı program. lan acayip komikler. evet.
(bkz: medrano sirki)
4000 lira para verip aldığım samsung smart tv nin "geri zekalımısın amk madem bunu izleyecektin spotçudan 37 ekran regal alsaydın ya mına kodum" diye ekran uyarısı verdiği program. Net.
rasimin gerçekleri dile getirdiği programdır.

yürü be rasim reyis.
beynimi bir köşeye bırakıp izliyorum. ıq seviyesi yerlerde.
An itibariyle Sinan Engin çıldırdı. Kalem kırıp bastı kalayı. Evet.
http://www.youtube.com/watch?v=yGvhCuJz51o 1.46 dan sonrasındaki 2-3 saniyeyi tekrar tekrar izlemenizi tavsiye ederim. her birinin tepkilerine dikkatlice bakın, özellikle ertem şener'in tepkilerine ve küfürü ya da küfür gibi anlaşılan kimse kimse sözünden sonra irkilip ani şekilde rasim bir şey diyecek mi lan diye rasime bakışı ve ohhh telefona bakıyor duymadı der gibi anlık rahatlığı ve rasim'in bombası.
yine rasim ozan ve ahmet çakar'ın olmadığı bölüm ve futbol konuşuluyor. rezalet
Ertem dahil herkes birilerine şerefsiz diyor. Geçen sezon adamlık testi yapan adamlar bu sene şeref ölçüyor amk hahahahhaha.
An itibari ile a spor ile aşık atışmasına tutuştular... yiyin birbirinizi...
kesinlikle birileri tarafından yönlendirilen insanların yaptığı program.

osman gökçek'in kanalında yayın yapmaları zaten her şeyi açığa çıkarsa da daha spesifik olmak gerekirse bu akşamdan örnek vereyim.

iki ay önce fatih terim'in ne kadar büyük bi teknik adam oldugunu sıvayan adamlar, şimdi birilerini yoketme peşinde.

programın başında, ahmet çakar'ın tweetine güzellikler sunan ertem şener, reklam arasında gelen talimat ile ''böyle tweet olmaz sil onu'' moduna girdi. kim arayıp müdahale etti büyük merak konusu.
Ertem in bardağı kıramaması ve rasim in bardağı çılgın gibi atıp kırdığı ertem sıvacıson goygoyu ile Çıldırdığım program.
En b.ktan spor programı.
an itibariyle gerilim müziği ile aziz yıldırım'ın eleştirildiği program. evet.
Bir galatasaraylı olarak abdülkerim durmaz'a yapılan saygısızlık dolayısıyla özür dileyeceksiniz ertem efendi ile sinan efendi. orada en temiz adam abdülkerim'dir. iyi hoş futboldan anlar anlamaz değil, kastettiğim içinde kaşarlık yok adamın.
gereksiz insan topluluğu bu programı olușturuyor. bazıları hariç, onlar kendilerini biliyor.
arkadan verilen gerilim muziği ile aziz yıldırıma söverken aynı zamanda "sümkük" diye bir kelimenin uydurulmasına vesile olan progam. çıldırıyorum.
apo abi çok doğru konuştu. çok gerildi ve rok gidip sarıldı iyi niyetli şekilde. sonra apo tamam yalnız bırak beni rasim derken rasim çıkardı hesap makinası hediye etti apo abi ye. şampiyonluk hesabını ve puan farkını hesapla dedi.

apo abi bi çıldırdı makinayı fırlatıp programı terketti amk. sinan engin de diyor ki hala gel sana yarın farklı bir yerde kahvaltı ısmarlıcam. apo da diyor ki her hafta kahvaltı ısmarlıyon yeter aziz yıldırım bizi ne hale düşürdün.

çıldırıyorum ulan yaaa.
Reyting uğruna göt sikiştiren tayfanın oluşturduğu, gürültü kirliliğinin tavan yaptığı, " söz hakkı" kavramının henüz keşfedilmediği, saygı-sevgi yoksunu ilkel şahsiyetlerin at koşturduğu, ne zaman yanlışlıkla denk gelse " ulan bi beş dakka dinliyim bakiyim var mı biraz düzelmeler" deyip de 20 saniye sonra küfürler eşliğinde kanal değiştirdiğim, hatta bazen silip silip geri yüklediğim kanalın sikimtırak sözümona futbol programıdır.
görsel
rasim dick advocaat a 'bu dikiş devam etmeyecek' diyor amk.
görsel
Saatin 23:45'i gösterdiği anı sabırsızlıkla beklediğim programdır.
güncel Önemli Başlıklar