bugün

Benim oyum MHP'ye.
görsel
Doları 7.03 yabdı.
kılıçdarda liderlik vasfı yok.
Belirtebilecek bir fikrim olmadığı için çünkü bir aklım olmadığı için , hırsızlığı yolsuzluğu hoş karşıladığım için, şehitlerimi toprağımı umursamadığım için, haber izlemediğim için, megri megri diye ağlayanlara teröristle el ele tutuşanlara göz yumduğum için, evet, AKP.
refah içinde yaşamak batıyor, artık fakir olup açlıktan ölmek istiyorum o yüzden oyum ak partiye.
hiç bu memlekete bir çivi dahi çakılmadı ak parti den önce ak parti geldi her şeyi yaptı bu yüzden her zaman oyum ak partiye.
Allah kitap diyorum, ihaleyi kapıyorum.
bir musibet bin nasihatten iyidir.
Yol yabdı.
daha canlı bir parti var mı ya? bu kadar güzel kafa dolu olan? hadi, gel de verme!

https://www.youtube.com/watch?v=aGbLlFjm_KY
Vatan hainlerine emanet edilemeyecek kadar değerli ülkem.
önüne yatmaktan hoşlanıyorum.

görsel
Pis muhalefetmiş. O pis adamların 1400-1500 asgari ücret vaadi sayesinde akp ya biz size bu parayı işveren kızar diye vermiyorduk baktık işveren ses çıkarmıyor bari biz de vaat edelim bari dedi.
çünkü pis muhalefet çatlasın diye.

bu ülkede ne cehape ne hadepe iktidar olmasın sırf bunlara gıcıklığına bile ak partiye oy verilir.
mahallenin meydanındaki büyük bayrağı her yırtıldığında değiştiriyorlar. maksat dalgalansın. takdir ediyorum.
Ama siz takılın yine mhp, chp, hdp, pipi, pipo, popo falan... Bir arkadaş var geçen yerel seçimde mhp ye oy vermiş ama belediye başkanı adayını tanımıyor sizde öyle siniz muhalet olsun diye cesar salataya bile oy verirsiniz
Bir kız arkadasim var bir gün yanıma gelip "Kanka şöyle şöyle yaptım kayinvalidem "aferin kızım" dedi" dedi. Bende "kizim kesin yalnis yapmisindir o zaman çünkü o sakin ne söylüyorsa tersi doğrudur" dedim.
Ak parti çünkü aydin doğan a kafa tutabilen tek parti o, çünkü ısrail ve amerika nin istemediği parti o! Ulan ak parti tek başına iktidar olamayınca adamlar bayram yapti bee
(bkz: tayyip balonu pıssss)
çünkü, mevcut ÖTV oranlarını beğenmiyorum! ne lan bu iki haneli sayılar; derhal üç hanelilere geçmeliyiz; sonra sıfır atıp kolay okunur hale getiririz....
şu tür (bkz: akp türkiyesindeki savcılık iddianameleri) iddianamelerle yargılanma ihtimalim bana zevk veriyor. öyle mazoşistim...
çünkü, mazoşistin biriyim evet, aslında acıtıyor ama zevk alıyorum; bilemiyorum, içim böyle bir hoş oluyor; her şey o kadar güzell ki....
çünkü, Tayyip amcamın dediği gibi dolar alıp yayan kalmaktansa, ...hasss...tiiir!!! ne oldu lan bu dolara! $$%!!!!($$$
çünkü onlar her türlü milliyetçiliği ayakları altına aldıklarında türkçülük yükseliyor.
çünkü her şeyin ithalini kullanıyorum; etin bile:) ...