bugün

geriye ne kalırdı yaşananları atsan
seni bir daha yaşamak isterdim aslında...

bu mudur? budur.
insanı alıp ta başka diyarlara sevk etmeye yarayan şarkıdır. sevilirde sevilir. birde sevilen oldu mu harika ötesi olur.
2007 yazını aklımıza getiren şarkı.
sezen aksu'yu hatırlatan söz öbeği..
beni al,beni al,onu alma.
çok sevdiğim pinhani şarkısı. 20 kere dinlesem sıkılmam ama dizide farklı farklı versiyonlarda çalınca sıktı beni biraz. orjinalini hala begenerek dinlerim tabi o ayrı.
insanı müthiş bir şekilde rahatlatan, farklı diyarlara götüren hoş bir pinhani şarkısı.
sebebi ne olursa olsun moralim bozuk olduğunda hemen pc başına koşup dinlediğim, etkisini o an gösteren ilaç gibi şarkı ..dün gece bayağı bir işime yaradı, rahat bir uyku çekmemi sağladı.

(bkz: 8 eylül 2007 malta türkiye maçı)
(bkz: 8 eylul 2007 turkiye slovenya basketbol maci)
(bkz: baba beni okuldan al)
Çocuk şarkısıdır.
rast makamında olan pinhani şarkısı.
"kırmızı ben"li kişileri tanımlamak için kullanılır *
söyleyecek birini bulmanın belkide yıllar alacağı şey.
evlenmek isteyen kizlarin , erkegine söyledigi cümle..

- beni alicanmi ?
+ bilmem
-al beni sen al al
+ alirin anam..
muthis karizmatik bir sesle mukemmel bir parcanin bir araya gelmesiyle harika bir uyumun ortaya ciktigi, tartisilmaz, muhtesem bi parca.

(bkz: kavak yelleri)
yalvarmanın en üst düzeyde olduğu parça. kınıyorum sizi çocuklar.

(bkz: sen ne biçim delikanlısın)*
türkiye de yapılan, avam kitleye hitap eden, kalitesiz yüzlerce müziğin içinde pırıl pırıl parlayan şarkı.
(bkz: borcum ne kadar)

(bkz: yaz tahtaya bir daha)
(bkz: tut defteri kitabı)
(bkz: sarı çizmeli mehmet ağa)
(bkz: bir gün öder hesabı)
"beni almadığın an üşürüm sabaha kadar" bölümünü bir türlü anlamadığım ve şimdi okuyunca rahatladığım güzel şarkı.

(bkz: yanlış anlaşılmış şarkı sözleri)
sevmek zamanı filminde bazı sahnelerde çalan bir melodiden esinlenildiği düşünülen şarkı.
doz aşımı yapıldığında tiksindiren şarkı. uzun süre tekrar tekrar dinlemeyiniz.
kendisini tekrar tekrar dinleten, her dinlenilldiğinde insanı mahfeden, bitiren ama bi o kadar da umutlandıran, ayaktan tutan mükemmel bir şarkı.
yürek dağlayan şarkıdır.

(><)
albeni çikolatasının rakip firmadan üretilmiş versiyonunun adı olması muhtemeldir.*
sana böyle uzakken seni bir daha sevdim , yanına gelebilsem bir daha dönmezdim. müziği , sözleri müthiş. defalarca dinleyip sıkılmadığım şarkı.
hamile kalmış olan bir kadının birlikte olduğu erkeğe söylediği söz.