bugün

Diş bilediğiniz Düşmanınızdan duyduğunuzda şoka uğratır. Görme lan. istemiyom.
bir insan senle neden sevişsin ki anlamıyorum demektir.
ah zalımın kızı.
O zaman borç ver.
Gerçekten arkadaşı olarak görüp dostluğunun zedelenmesinden korkarak söyleyenleri de olsa genelde yaralayıcı bi cevap.

Şimdi yukarda "o zaman niye şöyle yaptık niye böyle yaptık" gibi serzenişler okudum. Dostum şimdi kız harbi kuyruk sallayıp sonra da vermişse bu cevabı zaten verdiğin sevgiye değmeyecek, diretmenin hiç bi anlamı yok laga luga yapmadan siktir edersin gider ki, belki yaptığı karaktersizliği anlar. Anlar da döner demiyorum belki kendi hayatına çeki düzen verir.

Yok işte efendim "seni şöyle bok gibi görüyodur böyle iğreniyodur" gibi düşüncelerle kendini yıpratmak anlamsız.

Bu hareketten varabileceğin nokta senin bok gibi bir tipin olduğu değil karşıdaki insanın nasıl bir karaktere sahip olduğudur, insanlar nası tipleri seviyo. Kısaca içinde sevgi olan sevmeye sevilmeye niyeti olan sever zaten..
Aah ah.. bunun icadından önce ne canlar yandı. Çünkü ben seni sevmiyorum cevabını almak daha bi beter ediyor insanı.
Görünmeyen darbedir. Evet.
yanlış yorumlanan bir ifadedir.

bunu söyleyenler genelde kendisine askıntı olan, sevgililik düşünmeyen ama ilgi göstermesinden de memnun olan erkekleri çevresinde tutmak isteyen kızların pardon fahişelerin söylediği bir sözdür.

o yüzden hiç bu noktaya gelmeden kızla olan diyaloğunuzu kesin gitsin.

bir de; sen bana iyi geliyorsun diyen kızlar var ki aman aman. kesinlikle uzak durun bu karılardan. hiçbir halta yaramazlar.
Sinsirella olani sizi madara eder dikkat edin...
Shaktar baba dertli.
''seni de kaybetmek istemiyorum'' muadili.
işini bilmeyen mal erkeklerin sorunudur. bak güzel kardeşim eğer niyetini net olarak belirtmez, hissettirmez ve uslu çocuk numaralarıyla kızın gönlünü fethetmeye çalışırsan ancak yarrağımın başını alırsın. sonra da gelip benim bile başıma geliyor diye burda zırlarsın.

sen kimsin lan? işini bilmeyen saftiriğin tekisin.

bu kafayla daha çooook ağlar durursun.

neyse git bi 31 çek dertlerini klozetten aşağıya salla gitsin.

fazla ağlama. emi benim anasının guzusu...
(bkz: yalan)
En sağlam ve uzun ömürlü ilişkilerin arkadaşlık temeli üzerine kurulduğunu bilmeyen veyahut bildiği halde sizden zerre haz etmeyen kızın kaçış cümlesidir.
Çok çirkinsin seninle olmaz veya çok fakirsin bana para lazım, demenin diğer yolu.
kendini bulunmaz hint kumaşı zanneden erkeklerin anlayamadığı gerçek.
biraz yakınlık göstersek havaya giriyorlar. tuhaf.
bu şahane karikatüre ilham olmuş friendzone söylemi.

https://www.google.com.tr...=652#imgrc=BiSCeyxOAzOqIM:
Bence Dünya'nın en ağır cümlesi. insan bir köşeye geçip ağlamak istiyor.
Bunun meali: '' Senin dnanın geleceğe aktarılmasına gerek yok, ama iyi bir çocuksun'' Bir kız size bunu derse anında terk edin. Bu pislikler bir türlü açık olamadıkları için bu şekilde reddederler.
Bu cümleyi bende yaşamış biri olarak ' olurun yok, seni beğenmiyorum, hatta arkadaşını beğeniyorum ksb' ya kadar gidebilir.
Tipsizsin veya fakirsin siktir git demenin yumuşatılmış halidir. Belki kız sizi cepte tutmak içinde bu sözü söylemiş olabilir. Her ne olursa olsun uzaklaşın o kızdan ve kendinize yeni birini bulun.
Artık Resmi olarak platoniksiniz, tebrikler.
göynümdeki meslek otomotiv sektörü hobim ise lastikler demenin bir çeşididir.

(bkz: stepne)
görsel
Bunun anlamı "seni erkek olarak görmüyorum ha istersen danla biliç Kerimcan durmaz gibi olabiliriz Meriç beni üzdüğünde kollarında ağlayabilirim ya da regl olduğumda yeşil sıcak su torbasını karnıma koymanı isteyebilirim hatta meriçle barışmam için seni onunla konuşmak için bile gönderebilirim ama senin bir kızı becerebilecek kadar erkek olabileceğini düşünmüyorum sen ancak benim kankilotoşkom tatlı yumiyumumğ☺️☺️ olabilirsin"dir

delikanlı siker bu laf delikanlıı.