bugün

başbakanı telekinezi ile öldürmek isteyen derin yapılar gizli servisler var, diyen şahsı danışman alan birisi için şaşırtmayan beyan. bu gidişle yıllar sonra ilgili branşlarda tez konusu olacak, adım kadar eminim.
gayette güzel ifade etmiştir. alevilik nedir lan hepiniz müslüman değil misiniz sonuçta aliyi sevmekse biz de aleviyizdir. bazılarının bu bile zoruna gitmiştir.
Bir bu kalmıştı başkanım.
sivas olaylarını kınarsan inanırız sinan.

(bkz: rte nin akasya durağı ndaki sinan a benzemesi)
yersen diye biten cümledir. tabii o kısmı içinden dediği için duyamadık.
ben aslında ateşli italyan kadınıyım demesi ile aynı etkiyi yaratırdı.
''kılıçdaroğlu biliyorsunuz alevi'' diyen kişinin beyanı.

akabinde;

(bkz: benim alevi arkadaşlarım da var) açıklamasını yaparsa şaşırmam zira şaşırmamayı öğrendik hamdolsun.
(bkz: aleviliği sizden öğrenecek değiliz)
(bkz: bunlar aleviler)
(bkz: cehape nin başkanı da alevi)
oy için, dört dörtlük alevi, dört dörtlük sünni olmak yerine, dört dörtlük başbakan olsa ya.
yalandır. koltuk aşkıyla attığı taklalardandır. keşke alevi olsaydın da; eline, diline sahip olur elalemin beliyle de uğraşmazdın.
dokuz sekizlik sünni olmaktan iyidir.
'dört dörtlük alevi'yi izleyin anacığım!

"reyhanlı'da "53 sünni vatandaşımız" şehit edildi" diyor.

- bildiğinden değil! iç sesi öyle diyor.

http://www.focushaber.com...imiz-sehit-edildi-v-43636
müslümanlık senin gibi olmaksa ben 4 4 lük bir kafirim şeklinde cevap verilmesi gereken demeç.
japonya'ya gitse "ben de 4x4'lük şinto'yum" demesi garantidir.
gaylere hitaben yapmayı düşündüğü konuşmada aynı üslubu uygulaması oldukça vahim olacaktır.
bence başbakan herşeyi bilen olma sevdasından artık vazgeçsin.
sonra çok geç olabilir.
lezbiyenlik kadınları sevmekse ben de lezbiyenim kadar saçma bir açıklama.
sen aleviysen ben değilim ulan.

not: dede soyuyum.
"velev ki alevisin, bir şeyi de dört dörtlük yapan olma be kardeşim" dedirten cümle.
alevilik sadece ali'yi değil, tüm insanlığı karşılıksız sevmektir de. o yüzden 1/4lük alevi bile değilsin, zorlasanda olamazsın.

(bkz: ucube)
(bkz: cümbüş evi)
hz. ali'yi sevmek alevilikse ben dört dörtlük aleviyim.

şimdi bu cümlede ne var biliyormusun sözlük ?

ben de hz ali'yi seviyorum ama senin gibi yaşamıyorum orucumu tutup namazımı kılıyorum islamın bilgiğim şartlarını

yerine getiriyorum ama sen napıyorsun kendini bir sorgula sevgili alevi vatandaşım benim yaptıklarımı sen de yap.

peki buna nasıl cevap verilir ?

bire kalem sahibi insan hacı bektaş-ı veli'yi pek okumadın yunus'u da mı okumadın hazreti mevlana'yı da mı okumadın ?

bu adamlar sadece senin bildiğin gibi mi islamiyeti yaşadılar da mübarek sayıldılar

yahu bırak şu insan ayrımcılığını da bi kucakla şu mübarek ayda tüm insanlarını.

yüzlerce senedir süren bu mezhepler bu farklı görüşler hepsi hz muhammed (s.a.v) de birleşiyor zaten

bırak herkes istediği yoldan ulaşsın ona.
samimi değildir vs ancak ayırmak gerekir, günahım kadar sevmem recep tayyip erdoğan'ı, ancak adam ''hz. ali'yi sevmek alevilik ise, ben dört dörtlük bir aleviyim.'' dedi.
oy için yapılmış bir hamle. bunu görmemek çok zor. ancak cımbızla çekip konu hakkında bilgisi olmayan arkadaşları galeyana getirmek gereksiz diye düşünmekteyim. kendisi tutarsızdır. oy için bir çok şeyi söyleyebilir. bunları da unutmamak lazım.
bir başbakan beyanatı. bundan sonraki iftarı çingenelere verecek olan başbakandan şu vecizeyi bekliyoruz;
(bkz: ben dokuz sekizlik bir romanım)
aleviliği sadece etnik bir kimlik olarak gören çapulcu ergenlere göre başbakan dört dörtlük alevi olamaz. Zira alevi dediğin;
1- aslında ateist ve islam düşmanı olmalıdır.
2- alevi, türkiyeyi değil suriye ve iran gibi şii yönetimindeki ülkeleri vatanı bilmelidir.
3- alevi dediğin marjinal sol örgütlere üye olup militanlık yapmalıdır.
4- alevi dediğin chp den başka partiye hele ki ak partiye oy vermemelidir.
bu görüşte olan sözde alevilere göre başbakan saçmalamıştır.
nasıl kıvıracağını şaşıran başbakanın yeni bombası.
(bkz: dansözlüğü sizden öğrenecek değiliz)
Ne olucağını, ne olmayı bizden iyi bileceğini şaşırmıştır. Dört dörtlük alevi tayyip gibi oluyorsa alevi olmak istemiyorum.