bugün

uyudum mu gelin ısırın ama lütfen uykuya tam dalacakken vızıldamaya başlamayın.
Baş belası minik yaratıklardır. Boyutunun küçük olduğuna bakmayın işlevi büyüktür. Çok ses çıkarır, çok sinir bozucudur. Bir kere de beni değil evdeki diğer üyeleri ye be sivrisinek. Tamam çok tatlı etim vardır falan ama insaf be. Bir de o kulağımın dibinde vızıldaman yok mu? Seni öldürmemem için hiç bir sebeb yok.
nike amblemi şeklinde altı yerimden ısırdı orospu çocukları.
bu tek cümlenin her şeyi anlattığı yazıdır. kırgınım size küçük hanımlar.
Aramızda artık kan davası var. Kanımı yerde bırakmam, sülalenizi perişan etmezsem sizin !
gece birinizi yakalarsam neler yapabileceğimi tahmin ediyorsunuzdur inşallah !
gündüz piyasada yoksunuz, gece kuşları sizi. sizi adam etmek için bir daywalker lazım. pis kan emiciler.
tatilini bizim evde geçiyorsun onu anladım ama, misafirde misafirliğini bilsin.
az ötede gezinin.
bir kağıda tamam ısırın, kanımı da emin helal olsun, olsun da 'vızzz' ne la. daha düzgün bi slogan bulamadınız mı? yazıp sağa sola yapıştırmaktır.

ALINTIDIR.
Kan grubum 0 rh+.
Isiracaksan ısır ama lutfen tam uykuya dalacakken kulağımın dibinde vızıldama.
ses çıkarmazsan ne ala, çıkarırsan da öbür tarafta alırsın yerini.
yeter lan.
kemik ustu, ayak bilegi, topuk vs isiranlarinizin hepsi oc. alayinizin mk. kemik ustu lan kasinmiyo allahsiz kitapsizlar.
Bende kansizlik var. Az otede avlanin.
babanı ben öldürdüm.
hem ısırmadan evvel salgıladığın sıvı ile lokal anestezi yapıyorsun, hem de vızır vızır ortalarda dolanıyorsun. bu ne yaman çelişki sinek! işini görüp gitmek mi istiyorsun, yoksa hayatın sillesini yiyip duvara yapışmak mı?
(bkz: çaaaaaaaaaalllllll keke çallllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll)

https://twitter.com/Gizem...status/355732696485478400

utanma da kalmamış amk!

edit: alıntıymış, afferimm. *
sizden hoşlanmasam da ilaçlanıp öldürülmenize karşıyım.
vızıldayıp kafa sikeceğinize az kan emin ibneler.
sivrisineklere bırakılacak notlardır.

bak ablacım, (bu ısıran ibneler dişi oluyormuş.) şu anda yatağıma girdim. beni ısıracağını biliyorum. senden yalnız bir tane ricam olacak. ben uyuduktan sonra kan senin, damar senin. acele etme abla ben uykuya dalayım, sen de bana dalarsın.
lütfen biraz da "sinek yok ki" diyen dingilleri ısırın. sadece ben ısırıldığımda süzgeçe de dönsem kimseyi inandıramıyorum odada olduğunuza.
uçacaksanız delikanlı gibi uçun. kulağımın üstünde vııııııııı vıııııııııııı dolanmalar ne lan?
gündüzleri yoksunuz ya bu her şeye bedel.
ingilizcede adınız niye camiye benziyo lan sizin?

(bkz: mosque)
(bkz: mosquito)
güncel Önemli Başlıklar