bugün

artık düşünmüyorum çok, kurcalamıyorum.. sadece yaşıyorum daha az yorucu.
gözlerin şimdi hangi yaraya merhem, ellerin hala sevda kokar mı bilmem...
sen bakma bana özlerim öyle bir inceden . sonrada kıvırırım bir sigara
https://www.youtube.com/w...p;list=PL16621940A5FFA7A5
çok canımı sıkıyorsun; yok babam yok anam yok kız kardeşim yok erkek kardeşim yok dedem yok dıdım...
zamanın içinde kaybolan insanlardan birisin. senin suçun yok yine suç ben de.

zaman geçerken geçirdi hep ondan.
*
hem yalvar yakar cagiriyosun beni nolur gel diye hem bekletiyosun beni gerizekali kaltak.

Neyse yine de oyle demiyim nede olsa arkadasimsin. Canim benm.
ben sana derdimi anlatamadım bir türlü? lafımıda dinlemedin?

ne oldu ve eline ne geçti şimdi?

intikam ve geçmiş dedin hatta kıllandırdın adamı durduk yere.

sadece ters psikoloji yaptım hatta istediğin ilgiyi ve sevgiyi verdim sana şımardın.

maıllarını ve telefonunu kapatıp beni tehdit etmiştin hani?

bak buda elinden gider uslu dur diye hatırladınmı hatun?

senin şımarmanı ve gerçek yüzünü göstermeni zevkle izledim.

sonunda misilleme yaptırdın bana ve nerden ulaşabilirsin nerden iletişim kurabilirsin şimdi?

hatta şimdi neleri mazaret edebilirsinde vicdanıma hitap edebilirsin?

facebookun engelli ve msnlerin engelli hatta sildimde ama sen dünya etrafında dönüyor sanıyorsun.

ama biliyormusun? bütün yaptıklarına rağmen seni sevebilme ihtimalim vardı.

kendi kendine yok ediyorsun her şeyi.

bana dibindeki kadından neden uzaksın demiştin zamanında.

sen olsan sen bile kendine yaklaşamazsın.

ne olduğun belli değil ve ne yaptığın belli değil.
NE DEMiŞ EN en sevdiğin şair;

nefes almak hüner değil
seninle ölmek istiyorum...
yaklaşık 5 senedir görmüyorum seni.bir insan yıllarca görmediği birine nasıl,neden aşık olur.kalp işte.hayallerimde hep sen vardın.hep beraber yaşamayı mutlu olmayı düşündüm rüyalarımda.ama artık başka şehirlerde başka arkadaşlarla yaşıyoruz.sen bana karşı birşey hissetmiyor olabilirsin ama ben ilk aşk duygumu senle yaşadım.ne demişler ilkler unutulmaz.ilk sensin son olurmusun bilmiyorum.allahtan tek isteğim mutlu olman,ilerde 1 kez bile olsa seni görüp duygularımı yüz yüze belirtmek isterim.biliyorum olmaz ama sen ölene kadar kalbimde yer alıcaksın.umarım kendine iyi bir eş iyi bir aile kurarsın.allah umarım karşıma senin gibi birini çıkarır.biliyorum aynı hissi vermicek.daha bir kaç yıl öncesine kadar aşkın abartıldığını düşünen beni adeta aşk adamı yaptın.zaten duygusal olan yapımı çökerttin.bana bu duyguları yaşattın teşekkürler.
allah herkese karşılıklık aşk nasip etsin.
nasılsın.
özledim..
Bu yazıyı sana yazamadım. Bir türlü yazamadım. Üç cümle kurdum, sildim; iki kelime çok geldi taşırdım yüreğimden. Öfke değil, kızgınlık değil kırgınlıklar karıştı kelimelerin ahengine. Aşkın içi boşaldı ayrılık doldu taştı yollara. Şekerli bi tat bıraktı geçen günler, güzel günler. Özlüyorum, ağlıyorum özledikçe. Sanki her damla sel olacak, götürecek seller beni sana. Ben sana varacağım sanırken yine en başa döndüm, kendime, kendi kendime. Rüzgârıma karışmış kokun.
"feministim" dedin beni dahada kendine çektin pulim .
edit : süründürüyor ulan!!!
insan aklında bu kadar soru işareti barındıran biriyle evlenmeli mi? bilemiyorum. bilinceye kadar ya da ne bileyim sen iyi bir şeyler yapıncaya kadar bunu rafa kaldıracağım.
sigarayı bıraksam diyorum, tamamen sana başlasam.
sen daha çabuk bitirirsin işimi, böyle çok yavaş ölüyorum.

seni kırmamak isterken daha çok kırdım sanırım.
Gelme.
Seni beklemek...
Artık senden daha güzel.
Sen tutmuyorsun ya elimi cebimden hiç çıkartmıyorum..
her geçen gün daha çok sevmek seni. her geçen gün seninle evlendiğim için şükretmek, o inat kavgalarını evliliğin tuzu biberi bilmek. (ve bilirsin baharatı sevdiğimi) her geçen gün kurulan hayallere ilerlemek, her geçmeyen gün sensizliği sevmemek.. ütülü her gömleğin dile gelse seni sevdiğimi fısıldar sana. yoksa başka bir açıklaması olamaz, ütü yapmayı sevmediğim halde, gömleklerini ütülerken gülümseyişimin.. ışte bunlar, seni herşeyim yapan şeyler..
bu mübarek günde buraya küfür yazıp, günaha girmeyeceğim ama ramazan bitsin bak neler yazıyorum.
Bakma sen bana, ben ne söylediğimi bilmiyorum. Sen de zaten ne istediğinin farkında değilsin. Ne söylersem söyleyeyim içinde bulunduğumuz duruma faydası olmayacak, sen de şu durumda neyin sana iyi geleceğini bilmediğinden ilişkimiz orta saha mücadelesi şeklinde geçiyor. Güçlü savunmalarımız var ama gol yollarında iyi değiliz. Ortak bir şarkımız yok. Ben de çok sevdiğin bir şey yok. Benim sende sevmediğim hiç bir şey yok. Böyle pis bir durum işte, bazen keşke birbirimizi hiç tanımasaydık diyorum, ne kaybederdik ki en fazla,bir kaç sigara az içerdik, bir kaç iyi geceler, biraz da seni seviyorum..
Anlatsam anlatılmayacak kadar...*
ah be yavrum çaktırmadan bana bakıyorsun, farkındayım ama sana hiç bir zaman çaktırarak bakmayacağım.
belki de şarjın bitti, ya da biz bittik?
ayrılık yaman kelime.
inanıyorum ki beklediğimiz üç saati en verimli şekilde atlatacağız. dualarimla yanındayım.
sarılıp masaj yapamassam da stresten çattığın kaşlarına şu an tam arkandayim..
iyi uyu sevdiğim,
sarıldım çeke çeke kokunu içime...
iyi uykular.
ilk tanıştığımız gün seni görmemiştim sonra yanıma geldin o an anladım ne kadar iyi anlaşacağımızı ve sordum kendime nasıl bir meleği göremedim diye ilk günler çok güzeldi sonra soğudun benden neden konuşmaz oldun bi kusur mu işledim kalbini mi kırdımda gittin o piçe beni unuttun yok saydın yan yanayken bile yüzüme bakmadın umarım bir gün yine karşılaşır ve devam edebiliriz.
öncelikle üzgünüm. hayatımın bir ucundan akarak gidişini izlediğim için.
bir matem havasında değilim. öyle aşırı da sevinmiyorum.
her zamanki gibi iste. ne gidişine üzülüyorum ne de çok memnunum halimden.
sana tüm yüreğimle teşekkür ediyorum twitterına gizlilik koyduğun için.
cünkü ilk açtığın zamandan beri en sıkı takipcinim.-yanılmıyorsam geçen yıl nisandı- neyse.
bu takip işi bildiğin alışkanlık olmustu. saat başı, uyandığımda, uyurken, tuvalette hatta sınavda.
el alışkanlığı bakıp kapatıyordum.
3 gündür bakmıyorum. biliyorum gizli. aklıma da gelmiyor.
ne iyi yaptın anlatamam. en büyük bağımlılığımdan kurtardığın için tesekkurler. onu kapatmasaydın ben unutamayacaktım.
bu sefer sanırım sende bakmıyorsun takip etmiyorsun vs.
bu iyi.
bu sefer kurtulacağız sevgilim. birbirimizden değil.
birbirimizin varlığına olan bağımlılığımızdan.
mutlu ol, aşık ol. çocuksu, inatcı, seni cekebilecek bir anaokulu ögretmeni diliyorum senin için.
bu sefer kurtuluyoruz sevgilim.
unut. ama özlemekten asla vazgeçme.