seni o kadar çok seviyorum ki duyunca şoka girip üzülmeyesin diye sevdiğimi söyleyemiyorum seni o kadar çok seviyorum ki senin olduğun her yer bana cennet gibi geliyor ayrıca yatağımda tavana aval aval bakarken seninle hayaller kuruyorum ah keşke bunu okusan ama okumayacağını biliyorum...
demek ki okuma yazma biliyor.
Önemli olan yazdıklarımı okuyup okumaman değil. Önemli olan yazdıklarımı umursayıp umursamaman.
Özlüyorum. Çok fazla hemde. Ne var sende özlesen acaba?
Bugün için teşekkür ediyorum. ^^
oh senden kurtuldum ççççççççççççççççççok mutluyummmmmmmmmm * ))))))))))))))))))
Okumasınlar okumayın okuma.
Sevgilim sözlüğe bok var sende gel dedin geldim ee bi bayanın yanı erkekinin yanıdır.
Sen ölmüşsün ağlayanın yok be gülüm.
Mutlu musun he?

Edit:Görüldü cevap vermedi.
Yine üzüldüm.
türkçe öğrenmişsin afferim. sana dedim dedim dinlemedin en son dediğime geldin. daha da anam almaz seni ama geç kaldın.
iyi değilsin bu aralar. Hissediyorum. izin versen çok iyi ederim seni ama beni istemiyorsun biliyorum. iyi olmanı istiyorum. Benden nefret edebilirsin. Etmiyorsun bunu da biliyorum ama evet nefret edebilirsin. Benimle olmasan da olur. Yeter ki iyi ol, dünyayı o güzel gülüşünden mahrum bırakma.
Eski sevgilinin aramasinda rahatsiz oldugun halde neden hala instagram, twitter ve phhhoto'dan onu takip ediyosun Fönlü???
her geçen gün aklımdan ve kalbimden siliniyorsun. evet hala seni düşünüyorum çünkü seni hala hissediyorum. ama zamanla bu da geçecek biliyorum. ve senin de dediğin gibi yazarak sileceğim seni. biteceksin.
Beni neden sevmiyosun ki?
hazırlıklı ol.
Yavrum ben kullan at mıyım da sadece derdin olunca bana ulaşıyorsun?
Peçete miyim ben?
Selpak mıyım!

Başkalarıyla takılıp, gülüp, eğlenip bir derdin olduğunda da sana olan sevgimi kullanarak benden yardım isteme. Valla aşk falan dinlemem derdini ayrı tasanı ayrı sikiveririm senin.
nasıl bir oyuncuymuşsun ya da nasıl bir salak..vay be...
Nasılsın?
seni seviyorum alperen. sen de biliyosun. beni tercih etmiyosun sadece. canın sağ olsun. yine de seviyorum.
"Gel kurtar beni sen de.."

Edit: merak edenler için, bu bir şarkıdan alıntıdır.
Devamı: "ölüm olsan götür beni de,
içtiğim şaraptı hayalin,
yakar bir sigara biterim,
dumanında yitip giderim,
içime seni çekerim.."
içimden hep seninle konuşurum.
diyebileceğim kimse yok.
amina koyayim senin.net.

o diye bahsettigimiz kisi sevgili degil yalniz.
mesajlarım iletilmiyor mu? bilemiyorum. yazdıklarının yazdıklarıma cevap gibi olmadığını düşünüyorum. yada cevap vermek istemedin, emin değilim. ama 2. seçenek çok korkutuyor be. istersen engelimi açıp yazabilirsin, numaramı bildiğine eminim.