gene yüzüme bakmadın, gene beni görmezden geldin, lan o kadar da söyledim,bağırdım hatta ağladım lan "seni seviyorum" diye. bunların hepsini biliyosun ama gine de bana trip atmaya,görmezden gelmeye devam ediyosun dimi. lan bari şu msjlarıma cevap ver, yemin ediyorum şu biraya verdiğim paraya üzülüyorum bak ciddiyim.

hergün aralıksız duman dinlememe sebep oluyorsun lan, melankolik oldum iyice sayende, allasen yarın bak şu yüzüme de bi tebessüm et lan.
turgenyev'in tolstoy'u düelloya çağırıp bir it gibi gebertmek istediği bir dünyada genişliğimi suistimal etmen ne kadar doğru seyyidi ?
selamlar, sevgiler..
uyu artık.
çok şey anlatasım var.
omzundaki beninden öpüyorum sevdiğim iyi geceler. şaka şaka uyumuyorum sen daha evine gelmemişken bende uyuyacak göz var mı.ayrıca o yanındakiyle yatmıycaksın dimi çakma sarışın ya sen sevmezsin ki hem.
bir siktirip gitmedin , şu hale bak!!!
suratına bakacak bir insan değilken şimdi it gibi peşinden koşuyorum.
bana güvenmen, inanman için kırk takla atıyorum . ama yok ne güveni Allah aşkına .
bugüne kadar yapmadığım ve tenezzül edipte uğraşmayacağım şeylerle peşinden koşuyorum.
işte Allahın sopası yok ki zamanında yaptığım , acı çektirdiğim insanların ahını ödüyorum.
sen siktir olup kaçacaksın ama burada acı çekerek kalacağım. sen siktirip gidip güzel bir yaşama adım atacakken ben burada yani geride kalıp seninle olan pişmanlığımın diyetini ödemek için daha çok çalışacağım.

artık bir siktir git lanet olasıca geri kalmış ülkene iki yüzlü pislik. artık özgür olmak istiyorum ben. ben değil insanlar benim peşimden koşsun istiyorum eskiden olduğu gibi.
kurt kadar özgürken şimdi kapında bağlı köpeğe benzedim.
lanet olsun sana da sana olan mecburiyetimede.
Sensizlik çok zormuş bea. Sabahın köründe kalkıp işleri hep hallederdin bak ben birkaç dakika sonra kalkacağım dedim hala yataktayım. işler mi ? Hep kaldı onlar ya öğlene artık. Off. Hep burası yüzünden yoksa benim ile ilgisi zerre yok hı hı tabi. Özledim. Kendimi psikopat gibi hissediyorum. Ben psikopat mıyım ya.. ne ise iyice saçmaladım.*
E: teknolojinin gözünü seveyim.*
Özele gel.
sen yokken yeni arkadaşlar edindim sonra spora başladım iyi bir vücut yaptım diyebilirim. daha az sigara içiyorum daha çok kitap okuyup gündemi daha çok takip ediyorum. seninle geçen zamanları özlüyorum tabi ama senden sonra çok önemli birşey öğrendim.
bir kişiye hayatını vermek, çokta mantıklı değilmiş gerçekten. şimdi geriye değil, daha ileriye gidiyorum. yukarıya en yukarıya. şimdi bunu okur ve şuna bi mesaj atayım da kafasını karıştırayım dersen sakın deneme, sakııın.
velhasıl sonunda ritmimi yakaladım ve bunu bozmaya da niyetim yok tatlım.
iyice soğumaya başladın. Halbuki böyle değildin.
vamos bien sevgilim
yani iyi gidiyoruz
yani şehirlere bombalar yağardı her gece biz durmadan sevişirdik.
taaaa amua goyim.
Şayet bunu okuyan moderator ise , baya uzun zaman oldu belli olgunluga eristik bazi tecrubelerimiz oldu bu zamanda epey beyazlarimiz da , bu saatten sonra cok bekleyecek vaktim de yok anlatmak istedigim seyler ise cok umarim mesaj alinmistir.
Ben düşünüyorum da buraya yazıyorum ama belli ki sen hiç düşünmemişsin. Aradan ne kadar zaman geçti. Mesaj atsan cevap vereceğimi ve barışabilecek olduğumuzu gayet iyi biliyorsun. Ben yerimi terketmedim, kaçmıyorum. Sen bilirsin yine de. Sen bilirsin.
olacak olacağına varmıştır, olan olduğuyla kalmıştır. olmayan zaten olmamıştır.

(bkz: olağan şüpheliler)
Seni çok sevdim. Beni neden sevmedin. Neden duygularımla oynadın, neden önemsemedin.
Sadece sen, ben ve yildizli bir gecede esen ilik bahar ruzgari ile basbasa kalip seni seviyorum demek isterdim...
Ulan o. ç sen bana diyorsun ki ' bir şey dedin mi tamamla, yap' sen niye yapmıyorsun? sabahtan beri bin tane düşünce geldi aklıma. sonra da yok bişi. poh!
görsel
Emin olun Ondan başka herkes okuyordur.
Biliyorsun, seni seviyorum..
boynuzluyom valla k.b hakkettin.
1500 ytl olan borcunu öde, 8 sene oldu.
O okumaz ben şimdi yazsam neyi değiştirir.