bugün

insan habersiz bu kadar kaybolmaz.insanları germek kul hakkıdır.
okursa okusun banane diyeceğim durumdur insandan sadece kalbini kırmak kul hakkında kalmaktan korkmak gerekir onun dışında korkmak gereksiz. esas insanı yaratandan korksa daha iyi olur "rızasını kazanabilecek miyim yaşarken?" diye.
Gel bak bir elimde gökyüzü var hala, ötekinde kayıp giden yıldızlar....
Sen gönlümde geçen bir hatun isen gel taht kurayım gönlümde.
görsel
sana her gün "bugün süperim, ağrım yok", "sanırım bu tedavi umduğumuzdan daha hızlı cevap verecek", "aaa gece süper uyudum", "evet yoğurdumu yedim" demek beni yormuyor. yalan söylediğimi bildiğin halde saygıyla, sessizce karşılaman ve benim için hala çabalaman yoruyor. doğru düzgün kullanamadığın bilgisayar başında uzun süre, yeni tedavi yöntemleri ve online umut peşinde koşman ve benim için yorulduğunu bilmek yoruyor beni anne. kinoadan yaptığın pilavımsı yemek iğrençti ama yedim. dediğin gibi şifa niyetine dedim yerken.
Onun okuyacağını düşünüp bir ton yazı yazıp geri sildim iyi mi? insana ezikmiş gibi hissettiriyor bu duygular.
bunu okumuyorsun.
okusa da bir bok olmaz. açık ve net.
Biz hayvan gibi çalışmadık sanki, biz de çalıştık.
Bir daha baktım da, kararım değişmedi. Yavru köpeğe benziyorsun. insan masumiyetin karşısında ne yapacağını bilemiyor. Keşke seni hiç üzmesem, hiç kırmasam.
Bir haftadir kaybolmak ne demek.kayip ilanimi verelim.
Düşünüyorum da bir anlamı yok. Onun burada ne işi olur. Olmaması daha iyi zaten.
Tek sorun benden 5 yaş büyük olmanmıydı?
Okumasan iyi edersin.
Yazacağım diğer "keşke" ler gibi keşke harbiden bu yazıyı okusan da ben de o güzel yüzüne bakıp gülümsesem sana..
Keşke bu kadar umursamaz olmasan keşke dalgın dalgın yürüyüp beni kendine hayran bırakmasan keşke kendi kendine gülümseyip o yanaklarında oluşan derin gamzelerinde kaybolmasam keşke ama keşke bu kadar tatlı olmasan bu kadar masum bu kadar içten gülmesen de ben de biraz sağlıklı aklım başımda kalabilsem..
Sen bilmesen de aklımdan geçenleri okuyamasan da bu yazdıklarımı ben yine de her yere seni yazarım ama ölsem sana yazmam..Karamelim...
Yaralarımı artık sarmayı öğrendim. Özellikle senin açtıklarının izi bile kalmadı; her birini tecrübe kumbarama attım, bana çok yardımları olacak biliyorum.
Bazen aklıma geliyor; hani o saçma sapan, sadece bizim anlayıp güldüğümüz anlardaki biz-sen. Gülümsüyorum, dedim ya iz yok; kötü şeyi hatırlamak yok.
Ruhum ağırlıklarından kurtuldu. Özgür.
Sense benim kadan özgür değilsin. Olamazsın, onca yaptıklarından kaybettiklerinden sonra ruhunun temizlenmesi zaman alacak.
Sen parmağına o yüzüğü taktıktan sonra içimdeki isyanları buhranları kanlı bir şekilde yazdıklarımı okusan ne fayda okumasan fayda.

Olur ya, hayat ne de olsa. Herşey mümkündür. burayı okuyup etkilendikten sonra bekleyip bekleyip o insan evladını nikah günü o masada bırakırsan zaten çok az olan bendeki son kırıntılarını da harcamış olursun, ki bir daha ne yüzüne bakarım ne de adını anarım. Çünkü hiçbir insan evladı nikah günü parmağında yüzükle rezil rüsva olmuş vaziyette bırakılmayı haketmez.

Buraya kadar yazdıklarımı okuma sabrını gösterdiysen eğer, sana tek birşey söyleyebilirim. " inşallah mutlu olursun "
seni sevmiyorum artık. sözlükten bir kız buldum. açık ve net.
senden nefret ediyorum. sana hep numara yapıyordum. sen salaksın. ben başkasını seviyorum. şu anda berlin de evliyim. 3 çocuğum var. ve buna inandıysan allah belanı versin.
Sen şuana dek gördüğüm en iğrenç, en berbat insansın. Keşke hayatımızda hiç olmasaydın. Utanıyorum senden.
Seni seviyorum galiba.
Baktım seninle olamıyoruz google playden uygulama indirdim fotoğraflarımızi birleştiriyorum. Caresezlige bakar misin bak ta biraz utan..
"Düşün ki onun bunu okumaması imkansız" önermesinin,hayatı zıvanadan çıkmamış,normal yaşamlar için söylenmiş versiyosunu. Normalde insanlar "düşün ki o bunu okuyor" şeklinde düşünüp pembe hayallere dalarken,okunduğu kesin olanlar ne yapmalı sorunsalı.
Düşünmeme gerek yok,kesin okuyor,nasıl mı, teknoloji sağolsun.
meşgulmüş , çalışıyormuş.

lan vallahi bi siktirin gidin, bok gibi herşey.

sende gelme , sende git.

yok ciddiyim melankoli falan yapmıyorum da ama sikicem ne siktiri boktan ilerliyor her iş.

ne geliyosun ne yazıyorsun.buzdolabı gibisin.

her olmayacak olurda her olucak dediğim olmuyor yok artık yeter.