bugün

Uludağ Sözlük sitesinin yazarlarının kendilerine yazmış oldukları başlık adıdır . (bkz: yarın yarrağı yiyeceksin godumun ergeni)
Yine bir hayal kırıklığıyla uyanman senin eserin. Ne bekliyordun ki sıradanmışsın işte olan senin hayatına oldu hepsi bu. Sen daha saf gibi büyüt içini içinde fezaya erdir sonra nasılsa yere çakılacaksın. iyi olmuş güzel olmuş ağlanacak bir şey yok bak insanlar neleri görüyor da ağlamıyor. Git bir temiz hava falan al bir şey yap hadi tontiş.
aynaya baktın mı sen hiç?
hayır hayır saçın başın düzgün , makyajın da yerinde.
ama gülümsemen?
gerçekçi mi?
eskisi gibi mi?
hayır değil mi?

ölüyorsun yavaş yavaş farkında mısın?
korkma bir hastalığın yok.
ruhun ölüyor, her gün biraz daha.
ruhsuz bir beden neye benzer ki?

aynada görüyorsun...
hayır da afedersin ama ben senin amına koyayım. lan bi çık gez yavşak. hangi ademoğlu üç gün boyunca evden çıkmaz amk andavalı? gelen telefonlara, mesajlara niye cevap vermiyorsun? iki üç kişi asıldı diye götün kalktı di mi... göt seni. sorsan cool takılıcam ayağına kafelere gitmiyorsun. kendimi geliştircem ayağına kitap okuyorsun. hıaammına koyim ben senin. la olum hayat dışarıda la. çık iki insan gör. hatırla lan. lise yıllarını hatırla. bir tane daha çocuk var mıydı senin gibi ortamı olan? noluyoruz olm toparlansana amk. yalnızsın anladık da nereye kadar lan bu yalnızlık. insanlar seni sevmediği için değil, sen içine kapandığın için yalnızsın anla artık şunu. seni seven herkese sırt çeviriyorsun. kimseye güvenemiyorsun. amk bencili. sana değer veren insanlara değer vermeyi bilmiyorsun. bütün hayatı kitap sayfalarında arıyorsun ama kitap okumakta bir yere kadar saksağan seni. siktir git buradan. yürü insanlarla tanış. seni önemseyen insanları önemse göt. kaybol gözüm görmesin. bencil, korkak, göt herif seni.
umudunu kaybetme o eski neşeli cıvıl cıvıl olduğun günler geri gelecek. kocaman bir gülümseme olacak yüzünde. sen bu değilsin hiç de olmayacaksın. herkes senin neşene hayran kalacak. sen sadece büyüdün, bu sefer sen hata yapmadın sana hata yapıldı ama öğrendin sen bundan da çok şey öğrendin. ve rahatladın sen eskisi gibi değilsin artık zorlukta bile tek başına ayakta kalabileceğini gördün sen. o yüzden kalk silkelen giyin kuşan makyaj yap saçını yap al çantanı gez dolaş.
Birinin erkeği olmak istiyorum!

Başka hiç kimse tarafından dokunulmamak, konuşulmamak, bakılmamak hatta!

Biraz korunmak, biraz şımarmak…

Bir kaç çeşit yemek yapmak, sokaklar da sıkı sıkı elini tutmak, belki film izlemek ama mutlaka çekirdek çitlemek, bi yerlerde çay içmek, Pazar sabahı kahvaltısı etmek uzun uzun, sahilde yürüyüş yapmak gibi küçük ama zor heveslerim var!

Neden mi?
Herkesin eli tutulmaz,
herkesle film seyredilmez,
herkesle çekirdek çitlenmez,
herkesin erkeği olunmaz da o yüzden!
Ulan hala silik yemedin o kadar da karizmatik bi gidiş yapmıştın. Sabah siliği görüp geri uyuyacaktın. Peki şimdi ne yapıyorsun hala entry giriyosun. Ulan mod ulannn yetkili tayfa...
Kendini bu duruma sen soktun. Başkalarınında suçu var. Ama sen büyük konuşmak yerine önlemler alsaydın işler bu raddeye gelmezdi. Öğrenmen gereken ilk şey hiç bir zaman büyük konuşmaman gerektiği. Gün gelir o konuştuğun büyük sözler karşısında küçücük kalırsın.
karagümrükte bi' tekel büfeden hediye tirbışon alabilecek levele gelmenin bi' salak mutluluğu var üzerinde.
toplantı esnasında mastara astar diyerek anlam kaymasının amına koydun.
sonra gelip ikinci olaydaki salaklığın üzerine kafa dağıtmak adına iki şişe şarap alıp üzerine promosyon tirbışon alma olayını ilk olayın üzerine promosyon olarak anlatmak promosyon bi' salaklık.
farkında olduğunu biliyorum.
gözlerin yine vahim ama çok güzelsin.
git yat artık, sabah erken kalkacaksın.
Birinci yarıyıldan iki tane alttan ders bıraktın yetmedi mi? O vize notları ne? Birinci yarıyıldan hiç mi ders almadın? Sen okumazsın. Git sanayide falan çalış.
Az kaldı.
"tutunduğun yerlerinden solarken hayat,
bıkma atını mahmuzlamaktan.
bıkma puştlar panayırında,
berrak nehirler aramaktan."
cumartesi gecesi öleceğim. intihar falan değil. hangi cumartesi olduğu belli değil ama bunu çok ciddi şekilde hissediyorum.
Titre ve kendine gel .sıkıntı yok , Allah var.
"araba lastiğinde uyuya kalmış kedi gibiyim, bir fark edenim yok ve birazdan öleceğim."

uzun olduğu için ben de buraya yazdım : http://mbsadam.tumblr.com...ane-park-nda-bir-yesilcam
Rahat ol artık biraz yeter kasıldığın, bırak başkalarını kendin için yaşa!
içtiğim her sigara kendime verdiğim cezaydı. Kalbimin yandığı yetmezmiş gibi bir de ciğerlerim yandı.
30 yıllık ömrüne bu kadar acıyı nasıl sıkıştırdın çocuk anlat bakalım. ne balıkların ne kuşların onun yerini asla tutmayacak değil mi? biliyorsun öleceksin yakında. bedenin bu kadar acıya fazla dayanmaz ama muradını bir kez olsun al da öyle öl be çocuk.
O seni yarı yolda bıraksa da,sevgilisi olsa da sen sevmeye devam et kızım. Aferin sana. Aynen böyle devam et. Aptalken daha bir çekiliyorsun.
gelecegimin hesabini kim verecek?
vallahi istemsiz de olsa bayağı içerlemişim ben görünürde pek bir şey de yok ama neden gereksiz duygusallık yaptım ki?
Çok merak ediyorum kendimi.
Başıma bişey mi geldi?
Öldüm mü kaldım mı?
Hiç haberim yok kendimden...
Başım çok ağrıyor. Kendimi toparlamam lazım. insanı tanırken hislerime çok güvenirdim. Güvenmemem gerekiyormuş. Tecrübe yediğin kazıkların bileşkesi derdi fizik hocam , haklıymış.biliyordum da daha iyi anladım.
laaaaaaaan aklını başına al olum kendine de iyi davran.
güncel Önemli Başlıklar