bugün

Okul uzadı baba.
Ay da bir iki kere arayıp yanıma gelme baba bana "yalnızca"samimi davran ...
Biraz geç kalmış da olsam bunları yüzüne söyledim ama hiçbir bok değişmedi.

Ben 12 yaşında iken, kavga ettik ve neden tüm maaşını içki/sigara almak için harcadığını sordum. Sen de bana "ben zaten onları alabilmek için çalışıyorum" diye bağırdın. Ağlayarak son bir kez ümitle gözlerine bakıp "peki bizim o zehirler kadar değerimiz yok mu" diye haykırdığımda, net bir şekilde hayır diyip kapıyı çarpıp çıkışını ölsem unutmam..

Ne bu dünyada, ne de bir başkasında! Asla affetmeyeceğim seni! Eğer gerçekten cehennem varsa, oraya atılmanı ve sonsuz acı çekmeni her an diliyor olacağım!
ben bu mühendisliği 4 yılda bitiremem söyliyim.
bahar dallarının hatırına beni anla.
keşke hayatta olsada okusa ne güzel olurdu.
Çok seviyorum seni baba.

Her şeyin en iyisini layık gören, yeri gelince 21 yaşındaki adamı şımartan. Hastalandığımda "sen şimdi büfeye çık bi tane küçük rakı al" diyerek beni hastalığımda güldüren.

Büyük adamsın vesselam, çok büyük adam.

Tekrardan güzel ömürler baba, umarım cennetin en güzel köşesine gidersin.
bu sene okul uzayabilir baboli.
ablan star bebeğim.
altmış altı oynayalım diycem ama onu da bilmiyon ki.
allah senden razı olsun baba. öndersin, arkadaşımızsın, yol gösterensin, akıl verensin, yardımcımızsın. varlığına elhamdulillah. biliyorum ki diğer kardeşlerimin de temennisi budur. allah seni başımızdan eksik etmesin. amin.
Allah sana sağlık versin güzel insan, yaşlı çınar. Candır can.
(bkz: Baba akü yok)
Beni gerçekten şaşırtır.her türlü tepkisine razı olacağım durum diyebilirim.
Karakterini sikeyim. Hayatımı siktin, mahvettin 18 yaşına yeni girmiş bir çocuğun hayallerini ve hayatını. Senin de sülalenin de amına koyayım. (Amcam dışında)
benim tek rol modelimdin.
Seni ne kadar sevdigimi seni kac kere affettigime bakarak bulabilirsin.
Ama anlamiyıcaksın hiç bir zaman benim icin ne kadar değerli olduğunu ve surekli hareketlerinle o degeri bitirmeye devam ediceksin.
güzel geçen günlerimizde senin değerini yeterince anlayamıyorum belki ama geçmişe dönüp bakınca en zor günlerinde ailemizin en zor zamanlarında bana çok iyi baktın, yemedin içmedin beni okuttun. sen, dedem, annem, kardeşlerim hepiniz destek oldunuz. size layık olabilmek için bu günleri unutmamalıyım, unutmuyorum.
Param bitti.
biliyorum fazla bi muhabbetimiz yok ama seni severim be reis hep yanımızda ol sağlıklı bir şekilde.
Babamın bunu okuma ihtimali , yok.Okursada "baba senin burada ne işin var?".
iyiliğimi mi düsündün egolarini mi bilmiyorum ama hayatımdaki en buyuk kazığı attın bana.
ünlü oldum baba. haftalığı erken atıversene?
Hadi tamam seviyosun da biraz da sevgini gösterebilseydin iyiydi.
Okuyamaz.

Keşke okuyabilseydi.
Sevgimi belli etmesem de seni seviyorum. Ama keşke akp ye oy vermesen.