bugün

Durduk yere söylenmemistir.

Hakli bir söylemdir.

Sokak köpeklerine lisans verilmemeliydi.
Yılın ayarı.
konuşmayı bilmeyen futbolcu kitlesinin söylediği elle tutulur hiçbir yanının olmadığı futbolunun futboldan uzaklaştığını görmeyen ve onu bir dinmiş gibi benimseyenler insanların tav olabileceği sözdür.
Asrın ayarıdır.
pavalı köpekler için söylenmiştir. ilk olarak azizin en sadık pavalı köpeği olan ayı lakaplı pavalı köpek zehirlenmelidir. dün durduk yere meloya saldırdı yeter artık bu kadar da olmaz zehirlenmezse bunlar bize kalacak eee ımmm şey etmek en sevdiklerini.
volkan demirelin kendini tasvir ettiği sözdür.
bir Fenerbahçeli olarak , takımımın bir üyesinden en çok soğuduğum andır. Futbol giderek futbol olmaktan uzaklaşıyor. artık iyice holiganlaşmaya başladı. tiksindim.
Karsiliginda, belediye genel evleri denetim altina alsin oralardan cikan volkanlar halkin arasina karisamasin kampanyasi baslamalidir.
bir bozayı tarafından "ayar" yaptığını sanarak şuursuzca söylenen laftır.
pitbull - kangal çekişmesinde, kangal'ın pitbull'u ima ederek sarf ettiği tavsiye cümlesi. bakalım it iti ısıracak mı?

not: artvin hopsaspor'luyum.
köpek diyerek neyi kastettigini herkes cok iyi biliyor. melonun da ne kadar karaktersiz oldugu asikar. ates olmayan yerden duman cikmiyor. dunku belki durduk yerde yapilmis bir hareketti ama melo sutten cikmis ak kasik degil, hicbir zaman olmadi. kopek hareketi onun gol sevinciydi eger o penaltiyi atsaydi o hareketi yapicakti cok belli. kimse masum degil.
Doğrudur. Belediyeyi aradım gereksiz sokak köpeklerini zehirleyin dedim.

Volkan Demirel'in evine doğru yola çıktılar.
sokak köpeğinin gereklisi gereksizi olmaz lakin toplumsal hayata karışmış olan ayılar inlerine döndürülmelidir.
haha embesil. cin olmadan adam carpmaya kalkmis. laf sokmanin belli bir iq gerektirdigini gormus olduk.

fener: not sarayliyim
büyük kaptanın güzel söylemi. inşallah cidden belediye şu sokak köpeklerine el atsın ulan sokakta her yer köpek dolu aq. evet.
desteklendiğim kampanya. başka türlü kurtulamayacağız şunlardan.
(bkz: zall beyinsiz trolleri zehirlesin)
belediye bunu yazanı zehirlesin. hatta kendi kendini zehirlesin.
gerekli köpekler de sözlükte böyle şeyler yazmaya devam edebilsin.
büyük kaptanın bu güzel sabahta yine akıllara gelen sözü. harbi şu köpeklere bir el atın başkan etraf kuduz it dolu sokaklar temizlenmeli. evet.