bugün

(bkz: beline kuvvet)
köylülükten kurtarmayan harekettir. saç gider kezbanlık kalır.
korkunçtur.

bakması zor olduğundan mıdır nedir, banyodan sonra ne kadar sinirlenip içimden kestireceğim yeter artık diye geçiriyorsam artık, rüyalarıma giriyor bi süredir. rüyamda kestirmiş oluyorum üzülüyor kahroluyorum. ahaha bi uyanıyorum hemen kontrol ediyorum saçlarımı yerinde duruyo. ohh be diyorum.
uzun sürece yayılacak bir depresyonu başlatır.
her ne sebep olduysa etkisinden kolay çıkılmayacak bir travmanın kontrolünde atılan adımlardan biridir. ben niye üzüldüysem..
Saçları üç numara kestirip biraz marjinal olun.o kadar uzattıktan sonra bu yakışır.
Dün alkolün etkisiyle biraz da kız arkadaşların gaza getirmesiyle yaptım bunu. Kafam rahatladı resmen yıllarca boş yere taşımışım o kadar saçı. Yıkaması Ayrı kurutması ayrı toplaması ayrı bi dertti. Oh be kurtuldum oleyyy.

görsel

Resimdeki kız da şimdiki halime çok benziyor bu arada.
cok uzun saç bazen yorucu oluyor kestirenleri anlayabiliyorum.
Artık belli bir zaman sonra saçınız kafanızı arkaya doğru çekmeye başlıyor mu ???
Serin hikaye.
Geçen ben de öyle sakala bıyığa daldım bir hışımla. Nasıl pişman oldum anlatamam. Ulan zaten meymenetsizsin, niye zorluyorsun ki iyice...
Tarzım değildir. Saçlarımı uzatmaktan memnunum. Daha ne kadar uzatacaksın git kestir diyenler oldu kıskançlarrrrr.
bele kadar uzanan saçlardan kime zarar gelmiş ki..içim acımadı dersem yalan olur.
Gayet güzel ve modern bi hareket olmuş. Şu zamanda bele kadar saç mı olur kezban gibi.
saçı kestin mi, kestirdin mi sinirlenince? kesip resimdeki gibi olduysa, ben de sana kestireyim bundan sonra.
Sinirlenip de sinirine hakim olamayan insanlar gerçekten iğrenç bence.

insanız yani anlatabiliyor muyum? Saçına sinirlendiysen sorun yok da başka bir şeyin sinirini neden ondan çıkarıyorsun?

Bir dahaki sinirlenişine saç kalmadı üstelik, o zaman bileklerini mi keseceksin?