bugün

4. sezon 7. bölüm.
https://yadi.sk/i/7OxKwx2...ff4z6Kkw5hgtmKPbh1vu1RkZk
Düşük zekalılarin izlediği s*kimsonik dizi.
Bu diziyi sevmeyen net fetöcüdür.
Örnek; yukarıdaki.
(bkz: malbayım terörü)

Birilerini rol model almadan yaşayamayan insanların tutunduğu dal.
Yıllar sonra kavuştuk şükürler olsun. Önce ozet bölüm peşine de 1.bölümü izledim. Eskiden çok sevilen şeylerin yeni hali tat vermeyebilir ya işte onun korkusuyla başladım ama Şahane.
Son bölüm efsane. En güzeli son bölüm.
4. sezon da gayet iyi bence. son bölümdeki menemen sahnesi de gülümsetti.
türk polisini ve devletini kötü gösteren zamanında çekilmiş fetönün filmi.
Kurgusal bir karakterdir.
görsel
Bombok ilerleyen dizi.
Bugün sezon finaline girecekmiş aman aman geç kaldı amk. Şimdi ben ne izleyeceğim? Ekran zaten kirlilikten geçilmiyor. Saçma sapan içi boş ve zaman kaybı diziler kapladı ekranı.
Yeniden çekilmeye başlayınca ekrandaki diğer dizilerin ne kadar boktan olduğunu derinden hissettiren dizidir.
sansürlenmesi gereken dizi.
Memduh başgan a sıkılır mı ulan?
sezon finali ağzıma sıçan dizi. kazık kadar ben behzat'ın esra çığlıkları ciğerimi parçaladı.
Bu Behzat ç nin yeni sezonu çabuk başlamazsa ülkede toplu intiharlar başlar. Hayatımızın tek anlamı lan neredeyse bu dizi.
son bölüm efsane. memduh başgaaaaaan.
spoiler denen bişey var. ama sözlük o kadar kötü durumda ki imla yok, format yok. bunlardan yoksun adamları siktir edeceksin ve bir daha almayacaksın.
spoiler vermeyin it oğlu itler.
son bölüm efsane olmuş. kırmızı ceketli bebe yapmış şovunu bizden habersiz. Memduh başkan Ankara kendine dikkat etsin ben cumruh genel kurmay başkanıyım modunda.
Birinizde çıkıp demiyor ki, abi senin şimdi üyeliğin yoktur. Al şu 1'den 9'a kadar 4.sezon linkleri.
yeni sezonunda bölümler 60 dakika olacaktır.
Bölüm süresini uzatıp 3 saat süren ve bi sik anlatamayan diriliş Ertuğrul'a dönecek olan dizi. Ulan yapın 30 dk bitsin gitsin amk. Kalite düşüyor işte böyle.
Türk dizi tarihi içinde sıra dışı bir dizidir.

Hem bölüm sayısı hem de süreden kaynaklanan sebeplerle eksikleri olsada 4. sezon dokusunu korumuş ve bence güzel bir sezon geçirmiştir. Her şeye rağmen özellikle birkaç bölümünde "star tv" sezonlarını aşan bölümleri olmuştur. Yeni sezonda süresi artığı gibi büyük ihtimalle bölüm sayısında da bir artış olacağını sanıyorum. Zira Behzat Ç. özünde karakterlerin dizisidir, arka planında da polisiye ve memleket sorunları akar ama bunun olabilmesi için dizinin biraz yavaşlamasına ihtiyaç var.

Bir önceki entrymde bu sezon ya Ercüment ya da Memduh Başgan'dan birinin gidici olduğunu yazmıştım. Kabak Memduh Başgan'ın başına patladı. Niye o öldü?

Öncellikle Memduh Başgan diyince çoğu kişi yüzeysel sürekli küfür edip sağa sola ateş eden bir tip olduğunu vurguluyor ama aslında bu adam sezon finalinde yaptığı konuşmaya da dikkat ederseniz kendini ciddi ciddi diğerlerinden ayrı tutuyor. Yani ona göre kendisi "çok iyi..." Ama kendini "çok iyi" olduğunu sanan tiplerin en büyük problemi aslında ne kadar "kötü" hale geldiklerini bilmemeleridir ve böyle tipler genelde çok basit biri tarafından temizlenir. Yani bu sezonun en salak görünen karakterinin Memduh Başgan'ı vurması aslında buna yönelik retorik bir vurgu.

Bir de Ercüment'in bu ihaneti öğrendiğinde doğru düzgün tepki vermediği söyleniyor ama aslında Ercü'nün tek cümlelik devrim diyaloğu içeriğinde ansiklopedik bir cevaptır.

Yeni sezonda Ercü'ye biraz ara verip, karakterlere ve cinayetlere yönelik bir ağırlıkta gitmeli bence.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar