bugün

2 aydır izlediğim tek türk dizisi küçükken annemin yanında yılan hikayesini izlerdim.
Türkiyede kaliteli şeylerin yapıldığını gösteren ve oyuncularına büyük saygı duymama neden olan dizi, an itibariyle az sonar 68. bölümü izlicem. 67. bölümde olaylar karıştı. heyecanlıyım...
özledik be komiserim.

http://www.youtube.com/watch?v=uKToC36b7pY böyle girmiştin gönüllerimize. hey gidi günler hey.
savcı esrayı vurdular la çok üzgünüm.
bu replik olası zevki baltalayacak spoiler içerir.

türk televizyonlarında "yarramin basini biliyon. senin yakaladığin fareler kadar benim kedi sikmismişliğim var yarram" diyebilecek kadar korkusuz dizi karakteri.

bu replik olası zevki baltalayacak spoiler içerir.
karanlıkta koşanlar ile beraber türk televizyonlarında gösterilmiş iki kaliteli polisiyeden biri olan değerli yapım.
bu diziyi izlememiş olanlar,

bedenlerinin bir köşesinde duygusal bir yokluk içindeler.

farkında değiller.
behzat Ç nin yakın zaman bir mafya babasını canlandırarak izleyicilerle bululacağı özlemle beklediğimiz Çok sevilen dizi karakteri.
hunharca özlenen tv tarihinin en iyi dizisidir.
tv'de o kadar saçma dizi varken gerçekten özleniyor.
içten, samimi bir dizidir. izlemediyseniz bir bakın derim.
Yalnızlık temasını en iyi işleyen dizilerdendi. Can sıkıntısına ve yalnızlığa çok iyi gelir. Hiç kimseniz, konuşacak biriniz içinizi dökecek biri yoksa açın herhangi bir bölümünü izleyin.
(bkz: erdal beşikçioğlu) respect.
şimdiye kadar yapılmış en iyi türk dizisi.

senaryo olarak gerçekten iyi kurgulanmış. sırf birilerinin işine gelmediği için rtük vasıtası ile yayın hayatına son verilmiştir.

favori karakterimse doktor barboros.
türk televizyon tarihinin şu ana kadar ki en kalifiye işidir. yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren bir fenomen haline gelmiştir. üç sezon televizyonda* dizi halinde devam etmiş ve sayısız cezanın ardından ani bir kararla bitmiştir. iki adet sinema filmi bulunmaktadır. antikahraman başrol karakteriyle ve sisteme karşı sergilediği tavırla izleyenlerinin hafızasında silinmesi mümkün olmayan bir iz bırakmıştır.
Yeni bölüm çıkarmayı bırakmıştır. artık filmler olarak devam edeceği söylenmektedir fakat yaklaşık bir yıldır yeni filmi çıkmamıştır.
çünkü filmin konusu olabilecek bir emrah serbes kitabı yazılmamıştır.
"unutmak kelimesi "un" dan çıkmış; bildiğimiz un, hamurişi.. unutmak için un ufak etmek gerekiyormuş. Birini bütün olarak unutamazmışın zaten öyle pat diye unutamazmışın. Yavaş yavaş gidermiş.. yavaş yavaş unuturmuşsun. gözleri, kaşı, burnu, kulağı, sesini yavaş yavaş.. unuttuğun zaman da o kişi olmazmış, hatırlamazmışın.. sonra unuttuğunu unuturmuşun. her gün ne zaman unutucam diye soruyom ben kendime, her sorduğum zaman da herşeyi yeniden hatırlıyorum ben..daha net. unutamıyom ben."
Behzat Ç.
Sağlam adam.
özledim la.
şu buruk günlerimizde yine akıllara gelen efsane dizi. pek bir ilgisi yok amma geçen gece gemide adlı filmi izledikten sonra aslında Behzat ç'de Memduh başkan rolünü erkan can reis oynamalıymış dedim. hakikaten ne güzel olurdu la.
türk dizi tarihinin en başarılı yapımı.
oyuncular, senaristler ve tüm teknik ekibiyle bu kadar muhteşem bir kadro bir daha oluşturulamaz herhalde.

(bkz: erdal beşikçioğlu)
Fotoğraf makineleriyle çekilmiş, bu yüzden kameraların genelde sabit durması daha ayrı bir hava katmıştır. Castının ve senaristinin çok iyi oyunculardan oluşması ve kadronun genelde ankaralı olması o jargonda konuşmalarında da sırıtmamıştır. Sosyalist gibi görünen dizide zaman zaman göndermeler yapıldıgı ıcın dızı cogu bolumunu kısaltıp finalini gerçekleştirmiştir.
soyadını çözemediğim kişi.
isteyenler şu linkten birçok bölümü indirebilir;

http://www.yerlihdizindir...um-bolumler-dvbrip-indir/
Arka Sokaklar gibi bir dizi halen yayında olmasi bu dizinin bitmesi bir çoğumuzun olduğu gibi benimde içimi sizlatiyor.
Hayatta hiç anlamadığı insanlar sigarayı bırakan insanlardır. Sıkı bir 216 tiryakisidir.