bugün

komünist-pkk ortak yapımı dizidir.dizilere bile girdiler.
an itibariyle 80. bölüm oynamaktadır.

80. bölüm diyorum, ona göre.
kürtlerin türkçe propaganda yaparak ana dillerinde eğitim ve savunma hakkı istediği, ülkücülerin de "ya allah bismillah allahuekber" şeklinde arapça slogan atarak türklüğü ve türkçeyi koruduğunu ekranlara yansıtan dizi.
izleyen akp'Li var mı bilmiyorum ve sanmıyorum ama izlediğini bildiğim bir kısım mhp'Li izleyici ile de köprüleri bu bölümde tamamen atacak olmasına sevindiğim dizi.

evet tosunlar, siz kürt düşmanlığında iktidarla el eleydiniz her daim ve zaten iktidara tek itirazınız "neden daha fazla kürt öldürmüyorsunuz!" oluyordu.

şimdi iktidar baskısıyla yemediği ceza kalmayan, saatleri ertelenen, sansürden biplemeden delik deşik edilen dizimizle bizi baş başa bırakın.

gidin mematinizi filan izleyin hadi.
30 saniyede bir la deniyor ve türk milleti bunu seviyor. ilginç.
Harun karakteri her zamanki gibi yarmıştır arkadas koca taş ile kafayı yarıyolar o tavuk döneri elinden bırakmıyor bu kadar gerçekçide oynanmazki.

3 dk da bi laa diyor diyen arkadaslar arka sokaklar gibi yapmacık diziyi seyretsin.
behzat ç: ifadesini alalım getircez adamı napcaz götümüze mi sokcaz.
bebek katillerinin sempatizanlarını övmemesini canı gönülden istediğim dizi.

lan kendinizde çözmüzsünüz adamları, direk polisi taşladılar, nesi haklı mücadele lan. mücadelenizi sikeyim.

bir star tv dizisi.
an itibariyle şule'nin behzat ç emre'ye vermesine az kalmış gibi görünmektedir.
harun yarmıştır.

--spoiler--
pavyona gidiyok !!
--spoiler--
ha bu iyi"
(bkz: behzat ç emre/#17783247)
bu gece süper bir bölümü yayınlanan dizi. sözlükteki kurtçuklar rahatsız olmuş.
bölümün sonunda behzat başkomserin, kendi imkanları ile imralıya sandal ile geçip, nöbetçileri atlatıp, apo ya sakso çekerken, türklerin ne kadar barbar, ne kadar faşist, müslümanların ne iğrenç ne kadar vandal, apo nun şahsının ise dünyanın en hümanist, en özgürlükçü şahsiyeti olduğunu söyleyeceğini umduğum dizi.
vay amk. biz neymişiz ya la. melek gibi örgüt elemanlarını, insancıl hümanist, doğasever pkk lıları ne kadar örselemişiz ya la. ah bu türkler yokmu. bu faşistler.
- kürtler bizim kardeşimiz...-ha sizde abisisiniz? * harun.
okullara, otobüslere molotof atıp vatandaşların arabalarını yakanları, dağa çıkıp kalleşçe köpekçe pusu kuranları, köy basıp beşikte ki bebekleri katledenleri haklı göstermeye çalışan senariste sahiptir efenim.

ayıptır, günahtır, vicdansızlıktır.

edit; bebek katillerinin bu kadar sevildiğini bilmiyodum, öğrendim.
Emrah serbes haftalar önce dediğini yaptı ve kck reziilliğine el attı. Helal olsun.

Bırakın ileri demokrat hükümetten gelen baskilari, bıyığı yüzünden behzat hayrani olan ulkucu ergen seyirci kitlesini kaybedecek olmasına rağmen, yapımcının bu olmayacak demesine rağmen, yaptılar bunu emrah ve mehmet. Teşekkürler.

Benim kürt arkadaşım var! Bak size selam çakıyor amirim.
kürtçü gerzeklerin mallığını gözler önüne seren dizi. ulan, adamlar rezil oluyor bir de hoşlarına gidiyor iyi mi?

harun gecenin özetini yaptı;
"madem türkçe biliyon neden kürtçe savunmak istiyosun..."

evet, madem türkçe konuşuyorsun, bu ısrar neden ey aptal?

hakim babaya bayıldım ayrıca, ülkemizin badem bıyıklı hakimlere değil, böyle taşşaklı hakimlere ihtiyacı var işte.

bakınız yıllardır iddia ediyoruz.
bu ülkede kürtçeyi resmi dil yapın, kürtler yine kendi aralarında türkçe konuşacaktır. kendi aralarında kürtçe anlaşmaları imkansız, zira kürtçe böyle bir duruma müsait bir dil değil.

(bkz: kürtçe anlaşamayıp türkçe konuşan kürtler)

ek;
ayrıca hem kürt, hem alevi olmak teknik olarak mümkün değildir. yazarken populizm değil de biraz araştırma yapmak iyi olurmuş sevgili emrah serbes için.
(bkz: hem kürt hem alevi olmak/#11560000)
(bkz: kürtleşen türkler/#17430698)

bir çift lafım da serdar akar reyiz'e.
bu bölüm hiç hoş olmadı reyiz...hükümetle mi anlaştınız kürtçü propaganda için? nedir olayınız?
--spoiler--
behzat ç barbaros iyice gaza gelip behzat ç'yi cepten aradı resmen. muhtemelen önce muzaffer'i satıp yakalatacak, ama sonra bir şekilde kendi de yakalanacak.
--spoiler--

yine de herhalde bol heyecan yaşatan bir süreç olacak bütün bunlar.
reklam oldu da geldim.

bu bölümünden neredeyse "terör propagandası" çıkarıp mahkemeye gidecek olacak tosunlar gerçekten komik oluyor.

arkadaş bu dizi zaten hiç bir zaman size hitAp etmiyordu ki? siz olduğunuzu değil, olmaya çalıştığınızı mı gördünüz dizide bunca zamandır nedir?

emniyetteki çeteci ve cemaatçi yapılanmaları deşifre eden, mafya-devlet-sermaye üçlüsüne karşı gözünü budaktan sakınmayan bir görev anlayışıyla işini yapan, üstelik "türk-islam sentezi"ne çok aykırı yaşam tarzları olan bir polis ekibi sizin niye hoşunuza gidecek?

çelişkiyi yaşayan sizdiniz başından beri. şimdi her bölümü birer "altın vuruş" yapan diziyle bağlarınızı küfür ede ede koparmanız sizin için geç alınmış bir doğru karardan başka birşey değil.
şimşekleri muhteşem yüzyıldan alıp kendine çekecek olan paratoner dizi.
buraya kadar anca dayandığım dizi.
sıcak muhabbetti iç burhanlardı, angara ağzı diye izliyodum da . bune ya kardeşim bu kadarda kürt sempatizanı olmaz ki. insanlar hiç olmayacak şekilde vatan millet diyor bunlarda sus lan sıkerım diye tersliyo.

sosyal mesaj vereceğiz diye bu kadar yapmacıklık fazla. kendi kafalarından kurtarıyolar ülkeyi.
arkasında daha ciddi bir destek olsa birçok tabuyu yıkacak potansiyele sahip dizidir. ama tabii birkaç tabuyu oynatmaları bile yetiyor başkaları için.
ama sikicem artık reklamını. bu kadar reklam mı olur la. dizinin 4 te 1 i reklamla geçti.
kürt sempatizanlığı yapmayı marksizm sanan aptal bir senaristin dizisi. sosyalizm, komünizm gibi ideolojileri uzaktan yakından desteklemem bana göre insan doğasına aykırı ideolojilerdir lakin bu bölümde yapılanlar bir marksistin değil bir kürt milliyetçisinin elinden çıkmıştır.
edit: diziyi izliyorum elbette. sadece sikmeyin diziyi kendi ideolojilerinize malzeme etmeyin.