bugün

60. bölümde çalgı çengi oyuncularını göreceğimiz dizidir. beklentiye girdik bildiğin, hadi bakalım.
60. bölüm çok çılgın olacak la bebeler...

görsel
görsel
detay;

savcı esra'nın behzat'ın evinde meyve yediği tabak;
görsel

--spoiler--
tabak iyiymiş, çekin amına koyayım...
--spoiler--

işte bu yüzden seviyoruz merkez...
gülmek isteyenlerin bu haftaki bölümünü kaçırmamaları gereken dizi. zira çalgı çengi karakterleri olan salih ve gürkan konuk olacaklardır. heyecanla beklemekteyiz.
--spoiler--
suna'nın bir şeklide aziz komserden kıvırmasıyla başladığı dizi. behzat öğrenince ne olacak bakalım?
--spoiler--
An itibariyle 60. Bölümü yayında olan türk dizi sektörünün en iyi dizisidir.
aziz komiser yarmaktadır. çiçek uyuşturucu krizine girdiğinde aşağıdaki cümleyi sarfetmiştir.

--spoiler--

ben gidip mal bulayım!

--spoiler--
an itibariyle kızın babası rolündeki adamın eski bölümlerde farklı bir rolde oynadığı dizidir.
Çalgı çengidekilerin diyalogları yarmaktadır.
bölüm itibariyle behzat ç değil, çalgı çengi'nin dizi versiyonunu seyrediyoruz adeta.

serdar akar reyiz şu çalgı çengi'yi dizi haline getirse ya la...
s.k gibi bi bölüm oluyor afedersiniz. iki tane embesili başrole oturtmuşlar,behzat ç ve ekibi resmen konuk oyuncu statüsüne düşmüş. esprileri falan da rezalet, malum embesil adamlar.
çalgı çengiler var bu hafta kesin efsane olur dedik ama nedense vasat bir şekilde devam ediyor. Çalgı çengilerin sahneleri gereksiz uzatılmış.
--spoiler--
ama benim oğlanın kafası sizi kaldırmaz la
--spoiler--
--spoiler--
olaylar olaylar

çiçeği kim öldürdü ki şimdi ?
suna yusuf yusuf oldu, aziz komserim versin sunayı behzat amirime.
o değilde savcımın gözlerinin içi gülüyor la evlencem diye.

--spoiler--
bölüm sonu itibariyle düşünülen tek şey 1 haftanın nasıl geçeceğidir.
çalgı çengi ekibiyle komedinin doruklarına çıkan bir bölüm izlettirmiş dizidir.
aziz başkomserinde tecavüzcüler içinde bulunma ihtimalini sezdiğim olayların yaşandığı dizi.

o da mı yaptı lan yoksa, beklerim amk.
ilk kez izledim tam anlamiyla super. ama ben calgi cengi tayfasi var diye izledim. bu adamlar bambaska.
behzat' in dugununede kesin bunlar gelir. haftayi bekliyoruz.
izlenebilir iki diziden biri.

düğünde teyze oğullarının söylediği parça bir enteresandı sanki.

http://fizy.com/#s/1bbm52
haftaya düğün var...
ister misiniz çalgı çengi ekibi önümüzdeki hafta da düğünde program yapsınlar?

şu kesik parmak cinayeti de sıktı artık. keşanlı ali bitse de ercüment çözer dönse diziye...

ha bir de;

--spoiler--
pete pay etti...
--spoiler--
öncelikle komedi dozu çok iyiydi. her anlamda iyiydi, "teyzemin evladı"ndan tutun da, cevo'nun düğündeki rezilliğine kadar. ayrıca kesik parmak cinayetlerinde asıl katilin diziye dahil olduğunu düşünüyorum. son kurbanı da çiçek oldu. cinayet yavaş ilerlese de mantıklı ve sağlam bir temele oturtularak sezon finaliyle kesik parmak cinayetlerinin de çözüleceğini ümit ediyoruz. bu kadar komedinin içine bir de aziz komiserin torunu dahil olsaydı tam olacaktı.

çalgıcılar hakikaten karnıma ağrılar girmesine sebep oldu.
kimse yazmamış ama bu akşam ki bölümde gelin in babası daha önce behzat ç. de oynamıştı. hatta yanlış hatırlamıyorsam bir eve girip çoluk çocuk katleden kasap rolündeydi.
teyzeoğulları diziye komedi açısından iyi geldi. bazı yerlerde bok atılıyor çalgı çengi ekibi geldi diye. onların ben ta amınakoyim. daha ne istiyorsunuz lan!

şahane bir bölümdü. umarım ikiliyi daha çok bölümde görürüz.
uyuşturucu krizine giren çiçek in yanında tabutta rövaşata ya selam çaksaymış aziz başkomiser daha iyi olacakmış aslında.
izlemeyen okumasın, izlemediği halde okuyup spoiler var diyene de klavyem selam çaksın.

--spoiler--
bu bölüm komedi dizisi gibi geçti ve çok geç bitti. çalgı çengi'yi izlemediğim için çok anlamlı gelmemekle birlikte elemanların angıralı ağızlarına güldük. ama cevdet'in davaro'da oyuna giren şener şen misalı şıkıdım mıkıdım ortaya damlaması kopartgan bir hareket olarak yerini aldı. ceco'ya bi artı.

ama sanki gereğinden fazla hızlı ilerleyen iki konu mu oldu ne. bunlardan birisi eda'nın haruna yazma hızı. tamam bi aşk meşk olacak eyvallah da doğal akışın hızına aykırı bu hız ne? eda'yı maynun etmektesiniz abiler, tamam hani diyelim ki gönlü harun'a kayıyor ama sakin. serin. yavaaşş.

bir diğeri de akbabuş. taa geçen sezondan beri bu elemanın hikayesi gıdım gıdım giderken, şu ana kadar bile çok belirgin birşey yokken bugün iki kafadarın dalgası arasında küttedenek çözmeye başladınız, tabii biz de panikledik. bi acele etmeyin abiler, şok etkisi vererekten gitmeyin de boku çıktı olmasın bilahare.
--spoiler--
güncel Önemli Başlıklar